Kaldır Winmoreprize.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Winmoreprize.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Winmoreprize.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Winmoreprize.com yönlendirmeleri tarayıcınızın kötü tarayıcı korsanı tarafından enfekte olmuş açık bir işareti vardır. Bir kez bu kötü amaçlı yazılımlar işgal etti, açılır pencereler, afiş ve metin şeklinde çok sayıda müdahaleci reklam almaya başlayacağız. Çoğu zaman, bu içeriğin kuşkuyla bakıyor özel fırsatlar, fırsatlar, satış, kuponlar, indirimler teşvik yanı sıra uyarı iletileri, yanıp sönen güncelleştirme isteklerini veya şüpheli yardımcı araçları sahte.

“Powered by Winmoreprize.com” veya “Winmoreprize.com tarafından size Brought” gibi onları altında bir metin bu tür reklamlar için nadir değildir. Dahası, hava korsanı tarayıcı ayarlarınız arasında geçiş yapmanıza ve gölgeli araç çubukları ve uzantıları yüklemek bilinmektedir. Bu kötü amaçlı parazit kurbanları ile birlikte yeni sekme sayfasına kendi ana sayfası ve arama sağlayıcısı Winmoreprize.com Web sitesi tarafından değiştirilmiş rapor bile.

Tarayıcı korsanları gözatma geçmişini, alışkanlık ve arama sonuçları çalmakla daha yetenekli. Bu parazit belirli tür bir kullanıcı tıkırtı üstünde en yüksek olduğu reklam içeriği oluşturmak edebilecektir sağlamak için yapılır.

Hava korsanı genellikle spam e-posta mesajları, e-posta ekleri yayılır ve çalıştırılabilir dosyalar, özgür yazılım demetleri, sahte güncelleştirmeleri, bozuk bağlantıları ve reklamlar, enfekte sel dosyaları, vb lisanslı ve resmi kaynakları üzerinde güvenmek çok önemlidir, yazılım güncelleştirmelerini gelince. Kullanıcılar üstünde onların bilgisayar programı güncelleştirmek için bir bağlantıyı izleyerek için onları teşvik etmek açılır pencereler üzerine yanılmak.

Daha sık sık–dan değil, bu tür bağlantılar sahte olduğu ortaya çıkar ve sadece PC zarar etmeye. İnternetten indirdiğiniz yazılım yüklemek istiyorsanız, size indirilen paket içeriğini görüntülemeniz mümkün böylece bir Advanced/ özel yükleme işlemi için gözle öneririz. Bu tavsiye takip ederek, güçlü-e doğru kolayca için şüpheli herhangi bir ek yazılım seçimini kaldırın veya hiç bile ilk etapta indirmek için hedeflenen olacak.

Tarayıcı korsanları göz ardı üzeresiniz. Onlar büyük bilgisayarınızın zarar görmesini yapma yeteneğine sahiptir. Görünüşte zararsız reklamlar gizli tehditlere pusuda. Bu yüzden çoğu zaman-onlar çünkü gerçek olamayacak pek iyi görünen herhangi bir reklamları tıklayın için iyi bir fikir değil. Farkında olmadan casus yazılım, adware, solucanlar ve hatta Truva atları veya ransomware gibi diğer tehlikeli ve zararlı yazılımlar bilgisayarınıza bulaşmasını uzak tek bir tıklama olabilir! Böyle virüs kapma olasılığını küçük, ama yine de hala mümkün. Bu risk değil!

Bir tarayıcı korsanının bilgisayarınızda olması çevrimiçi güvenliğinizin ve gizliliğinizin için ciddi bir tehdit var. Parola, banka hesap bilgileri gibi kişisel veri istemiyorum. Oturum açma kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları veya IP siber suçluların eline yaptığın adresleri? Bu sinir bozucu haşere kurtulmak için ayrıntılı talimatları aşağıda izleyin öneririz. Seni kaybetmek, daha fazla zaman daha kötü sonuçları almak, böylece hiçbir zaman boşa!

Winmoreprize.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Winmoreprize.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *