Kaldır Winime.exe Truva | Güncelleme

Trojans

Winime.exe kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Winime.exe kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Winime.exe bir Truva atı. Bu cümle yalnız sen bu haşere ne kadar tehlikeli olduğunun farkında olun. Truva atları ile bulaşabilir mutlak en kötü olası siber tehdit olarak kabul edilir. Onları ve ransomware, aslında. Ancak, bu iki farklı şekilde çalışır. O girdiğinde ransomware bir fidye notu ile kendini gösterir, belgili tanımlık Trojan sessizce çalışır. Bu fark edilmeden makine gizlice ve arkandan çalışmaya devam eder.

Bazen böyle bir haşere ile bulaşmış bile fark etmeden bir süre olabilir. Eğer biliyorsanız, sen şanslısın. Karşı karşıya olduğunu bilmek gerekli önlemleri almak için şans verir. Ve Winime.exe karşı önlemler alarak bir zorunluluktur. İnanılmaz derecede yıkıcı ve artık o içinde senin sistem, senin durum kötü olur kalır. Makinenizi ve performansı göz kulak. Normal mi ya da bir şey değişti mi? Düşük performans ya da gürültüyle çarpmak senin makine aniden başlar, bu şarkı olabilir. O-ebilmek var olmak a Trojan yapıyor. Eğer bu doğruysa, bir kötü durumda. Davetsiz misafir en kısa zamanda kaldırmak için elinizden geleni yapın. Eğer yapmazsan, buna pişman olursun.

Winime.exe sorun bir sürü neden olabilir. Hepsi kendi geliştiriciler şu anda gerekir üzerinde bağlıdır. Genellikle, olsa da, Truva atları casusluk için kullanılır. Andan itibaren o casusluk Winime.exe başlar girer ve online her hareketini izleme. Hiçbir şey fark edilmeden giderse. Her şeyi kayıt. Zararlı tüm kişisel olarak tanımlanabilir ve hassas verilerinizi erişebilir. Yayınlanan crooks de. Winime.exe bir komuta ve kontrol sunucusu ile iletişim kurar. Her şeyi bulur, korsanlara karşı gönderir. Bu mali kimlik bilgilerinizi içerir.

Online ya da online alışveriş için faturaları ödemek için senin makine kullanırsanız, crooks kredi kartı verileri çalmak ve hiçbir zaman senin hesabı boşaltmak. Onlar da senin adını, adresini, kullanıcı adları, parolalar ve diğer veri faturalandırma bulabilirsiniz. Bu insanlar bir bilgi ile ne yapacaksın hayal böyle. Onlar sana şantaj için kullanabilirsiniz, üçüncü şahıslara satmak, daha fazla zararlıları, vb onlar bulaşabilir. Olası senaryolar hiçbiri sizin için iyi biter.

Yani, bunlardan herhangi açılmak izin vermeyin. Winime.exe Bu geri dönülmez hasar neden olur çünkü sisteminizden en kısa zamanda kaldırılması gerekir. Bizi yine de sizi uyarıyorum. Truva’nın çok gelişmiş ve bu yüzden onun kaldırma. Tüm zararlı’nın bileşenleri silmek için başarısız olursa, kendisini yeniden yükler. O senin bilgisayar becerileri emin değilseniz, neden, biz yardımcı olmak için bir anti-malware programı kullanmanızı öneririz. Üstesinden gelebileceğini düşünüyorsanız, lütfen bu makalenin sonundaki bizim kaldırma kılavuzu izleyin. Detaylı ve takip etmek kolaydır. Bu alanda deneyiminiz yoksa, hiçbir zaman haşere ile ilgili herhangi bir sorun olması gerekir. Yönteminizi seçin ve hareket!

Nasıl belgili tanımlık Trojan bilgisayarınızı girdiniz mi? Spam e-postalar Truva atları kullanın en sık kullanılan infiltrasyon yöntemlerinden biridir. Evet, iyi eski spam mesajları hala çalışıyoruz ama çünkü kullanıcılar hala onlar ama sadece çok verimli olmadığı bilinmeyen bir gönderenden gelen bir iletiyi geldiklerinde Rüzgar dikkatli atmak eğilimindedir. Onlar iki kez düşünmek ve e-posta açmaya acele. Bu büyük bir hata olur. Neden bunu yapıyorsun? Neden biliyor musun bir kişiden gelen bir iletiyi açın? Çok dikkatsiz ve ihmalkar olma. Bu şekilde, yalnızca bilgisayar korsanlarına yardımcı oluyor. Onların işi kolay yapıyoruz. Bir dahaki sefere bir bilinmeyen gönderenden bir e-posta almak düşünün.

Winime.exe Trojan kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Winime.exe bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *