Kaldır Windows İşlem Yöneticisi nasıl (32 bit) | Güncelleme

Trojans

Windows Process Manager (32 bit) kaldırmanıza yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Windows Process Manager (32 bit) kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Windows Process Manager (32 bit) cyber virüs olası en kötü türüne ait. Bu bir Truva atı. Truvalılar korkunç itibar ile muhtemelen biliyor musun ve daha önce böyle bir haşere ile ele değil, şimdi neden çok korkunç olduklarını anlamak için gidiyorsun. Truva atları inanılmaz derecede yıkıcı ve Windows Process Manager (32 bit) bir istisna değildir. Bu tam ve mutlak sessizlik içinde senin sistem girer ve sen bile orada olduğunu fark etmeden önce uzunca bir süre olabilir. Bazı işaretler olsa da, ancak onları tespit amacıyla bilgisayarınıza çok yakın dikkat gerekir.

Örneğin, yavaş PC performans. Truva atları PC kaynaklarını kullanmak ve bir sürü önemli ölçüde yavaşlatır makine CPU bellek alır. Normalde performans ile mücadele ediyor. Bu çöker ve sık sık yeniden doğmuş gibi. Tarayıcılar dondur. Internet bağlantısı olmayan, vb haline gelir. Bu şekilde davranmaya PC fark ederseniz, o zaman bu gemide bir Trojan var mümkündür. Tabii ki, hemen onun kaldırma birinci önceliğiniz olmalıdır. Ne kadar çabuk size, daha iyi at gitsin. Güven bize pişmanlık gecikmelere yol açabilir.

Truva atları casusları. Onlar her şeyi yapmak ve kayıt izlemek için programlandı. Windows Process Manager (32 bit) aynı şeyi yapar. En kısa zamanda sisteminizde zararlı sürünerek casusluk başlar. Tarayıcılar kullanan aygıtlar casusluk ve yaptığın her şeyi görür. Yeterli veri toplanan gördüğü zaman, daha sonra o gönderir herkese crooks arkasında. Ancak, daha da kötü bir şey var.

Online ya da online alışveriş için faturaları ödemek için bilgisayarınızı kullanıyor musunuz? Çoğu insan var. Özellikle talihsiz iseniz, Windows Process Manager (32 bit) bile kişisel olarak tanımlanabilir ve finansal bilgilerinizi çalmak olabilir. Neler olabileceğini hayal bu crooks elinde sonunda eğer. Kolayca, mali scam veya bile kimlik hırsızlığı kurbanı. Ayrıca, makinenizi kullanarak gerçek bir sorun haline gelmektedir.

Windows Process Manager (32 bit) izni olmadan sistem kayıt defteri ile uğraşamaz. Bu ekler veya ondan girdilerini kaldırır, önemli sistem dosyalarını değiştirir ve tamamen başkalarına zarar verir. Sonuç olarak, senin apps hiç Eğer düzgün çalışması başarısız. Online faaliyetleri de etkilenir. Belgili tanımlık Trojan tarayıcılar ele geçirilmesini, onları rahatsız edici reklamları ton ile enjekte eder ve onları her fırsatta gölgeli sayfalara yeniden yönlendirmek neden olur.

Temel olarak, Windows İşlem Yöneticisi ile (32 bit) gemide, makinenizi kullanarak imkansız bir görev olur. Sen-ebilmek kullanma o ama sürekli malware ve gizlilik riske maruz kalacağı. Bir arka kapı başka bir enfeksiyon ve hiçbir zaman ile daha fazla malware bilgisayarınıza bulaşabilir Ayrıca, belgili tanımlık Trojan hizmet vermektedir. Bu durumda, mağlup olsun. Senin makine tutmak mümkün olmayacaktır ve iyiliği için yıkmak olacaktır. Hala şansın varken belgili tanımlık Trojan silin.

Nasıl Windows Process Manager (32 bit) girdiniz mi? Truva atları itimat en popüler ve hala etkili sızma yöntemlerden birini spam olduğunu. Hackerlar doğrudan gelen kutunuza için gönderdikleri bir görünüşte meşru ileti zararlı iliştirin. Eğer açarsan, enfeksiyon içinde geçit. Hepsi bu. İzni soru veya yükleme işlemlerini yoktur. Tek bir tıklama enfeksiyon inç

almak gereken tüm emails–dan bilinmeyen gönderen ile dikkat olduğunu. Gönderenin e-posta adresi doğrulama önce onları açarak içine acele etme. Bir şey şüpheli görünüyorsa, iletiyi hemen silin. Crooks, ihmal için dua et. Malware bilgisayarınıza kapılarını açıyor. Teyakkuz kapıları kapatır. Akıllıca bir sağlamak için gidiş seçin.

Windows Process Manager (32 bit) Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Windows Process Manager (32 gem), bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *