Kaldır Webstart.me (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Webstart.me

Webstart.me kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Webstart.me kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

kullanışlı bir platform gibi Webstart.me görünüyor. Bir sürü iyi hizmetleri sağlar. Web sitesinin ana işlevi arıyor. Webstart.me bir alternatif arama motorudur. Bir çok yer imleri varsa, platform bazı favori web sitelerini daha kolay ziyaret yapacak. Hızlı erişim düğmeleri yerler, sosyal ağlar, haber portalları, medya ana bilgisayarlar, e-posta istemcileri, online mağaza, yazılım arşivleri ve diğerleri de dahil olmak üzere bir seçim için vardır. Webstart.me onları daha iyi accessibility için kategorilere göre vardır. Sayfanın üst kısmında bulunan sekmelerden bir kategori seçebilirsiniz. Aynı yerde, kayıtlı kullanıcılar için giriş paneli bulacaksınız. Webstart.me Hizmetleri kullanarak ilgi varsa, bize orada dur. Etki alanı güvenli değil. Bir gaspçı bağlı. Biz daha hakkında belgili tanımlık tehlike sırasında bu makalede açıklar.

Web tarayıcı korsanının hedefler. Bu iç ayarlarla karıştırıcılar ve arama sonuçlarını yönetir. Gizli program ana sayfası ve varsayılan arama motorunuz için Webstart.me sıfırlar. Bu korsanının arama sonuçları değiştirmek olanak sağlar. Sorgularınızı için yasal sonuçları arasında desteklenen sayfaları ekler. Bu sadece bir rahatsızlık, ama aynı zamanda olası bir güvenlik tehdidi. Sponsorlu platformlar güvenilir olması garanti edilmez. Bazıları düpedüz tehlikeli olabilir. Webstart.me, arama yapmak için kullanmamanız gerekir. Ancak, gaspçı bir seçim vermeyecektir. Buna ayarlarınızı değiştirmenize izin vermez. Başka bir ana sayfası ve varsayılan arama sağlayıcısı seçmek her deneyinizde, korsanının ayarlarınızı geri geçiş yapar.

Reklam kampanyalarının daha iyi parçası açılır pencereleri oluşur. Webstart.me korsanının çeşitli alışveriş teklifleri içeren windows, farklı türde görüntüler. Bu afiş, freebies, metin bağlantıları, kupon kutuları, yüzen, interstisyel, bağlamsal, geçiş, satır içi, karşılaştırma ve video reklamları kapsar. Ürün paleti giyim, Aksesuar, teknolojik cihazlar, Bahçe ekipmanları, mobilya, dekoratif öğeler, spor vites, Oyunlar, oyuncaklar ve diğerleri oluşmaktadır. Sinsi araç fırsatlar için çeşitli öğeleri gösterir, ama bazıları üzerinde vurgu. Bu tarama alışkanlıkları bağlıdır. Son zamanlarda satın aldığınız veya belirli bir mal baktım, öneriler benzer maddeler için bekleyebilirsiniz.

Remove Webstart.me
The Webstart.me Virus

Webstart.me korsanının geliştiriciler gelirleri üçüncü taraf içeriği destekleyerek olun. Her yaptığı sponsorlu bir bağlantıyı tıklayın bir miktar birikir. Bu monetizing teknik pay-per-click sistem dönüşmüş bulunuyor. Üçüncü taraf platformlar teşvik yasal bir uygulamadır. Bu nedenle, belirli güvenlik gereksinimlerine tabi olur. Webstart.me korsanının yaratıcıları onları bir araya geldi değil. Böylece, güvenlik riski yükünü tamamen son kullanıcı tarafından kabul edilir. Verilen herhangi bir reklam için bir Web sitesi olan kötü amaçlı yazılım hasat neden olabilir. Diğer veri hırsızlığı tehdittir. Uğursuz program iznini olmadan çeşitli veri türlerindeki toplar. Bu kişisel ve mali bilgilerinizi elde etmek ve onları darkweb üzerinde satmak.

Birkaç yolu ile Webstart.me korsanının mikrop vardır. Tercih edilen dağıtım tekniği donatılacak. Sinsi programın başka parça-in bilgisayar yazılımı içinde birleştirilmiş bir yürütülebilir dosya ile paketlenmiştir. Olası yükleme istemcileri freeware, shareware ve korsan uygulamaları içerir. Ev sahibi kendi şartları ve koşulları bonus olarak listelenen korsanının sahip olacaktır. Varsayılan seçenek yüklü olması için olacaktır. Ayarları değiştirmezseniz, sisteme erişim verilecektir. Biz tavsiye her zaman son kullanıcı lisans sözleşmesi (EULA) sırasında belgili tanımlık install okumak için. Ayrıca, bütün seçenekleri göstermek için özel veya gelişmiş yükleme modunu seçmeniz gerekir.

Yayma vektör spam e-postalar var. İşte bir paralel gibi gözlerden uzak program hosting ile ilgilidir. E-posta yoluyla Transfer edildiğinde, Webstart.me korsanının ek gizlidir. Söz konusu belge önemli bir konu üzerinde bir resmi bildirim olarak sunulacak. Çoğu durumda, Emniyet Müdürlüğü, national post, kurye şirketleri, bankalar, kurumlar, hükümet dalları, sosyal ağlar ve diğerleri gibi yasal kuruluşlar adına spam yazmak. Bu iletiye meşruiyet sağlar. Belirli bir e-posta gerçekten belirtilen varlıktan gelir onaylamak için iletişim bilgileri kanıtı.

Webstart.me kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Webstart.me–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *