Kaldır Websearch.coolsearches.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Websearch.coolsearches.info

Websearch.coolsearches.info kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Websearch.coolsearches.info kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Websearch.coolsearches.info web tarama sýrasýnda bilgisayarınıza sızmak ve üçüncü taraf web sitelerinden gelen çeşitli programlar indirmeye çalışıyor özelliği olan bir tarayıcı hijacker olarak kategorize. Bu korsanının sadece varsayılan ana sayfanızı etkiler, ancak varsayılan arama motorunuzu da yerini alır unutmayın. Durumda ana sayfası ve arama sağlayıcınızın URL değiştirmek istiyorum, böylece, sen Websearch.coolsearches.info tarayıcı korsanının sanal makineden en kısa zamanda kaldırmanız gerekir.

Websearch.coolsearches.info Websearch.searchisfun.info, Websearch.searchdominion.info, Websearch.searchitwell.info, vb olarak böyle tarayıcı korsanları içerir büyük Websearch aileden geliyor. Bu korsanları terfi ve çok benzer bir şekilde dağıtılan göz önünde bulundurun. Çünkü bunun için yolu tarif etmek download kaynağı yok aslında, kullanıcılar Websearch.coolsearches.info doğrudan karşıdan yüklemeyin. Bunun yerine, EZDownloader, YouTubeAdBlocker, en iyi duruma getiricisi Pro, Unideals, vb gibi Multiplug adware uygulamaları ile birlikte sistem korsanının girer. Bu nedenle, Websearch.coolsearches.info PC üzerinde yükleme önlemek amacıyla, p2p ve sel websites hangi adware, sanal makineye getirebilir girmeniz gerekir değil.

Bir kez Websearch.coolsearches.info bilgisayarınıza girin, bu sorun bir sürü neden başlar, böylece program sistemde tutulması gerektiğini değil. Korsanı tarafından yapılan en belirgin değişiklik kesinlikle fark edeceksiniz, varsayılan ana sayfa ve arama motoru değişiklik olduğunu. Aslında, onlar senin PC, sızmak bir kez hava korsanları-iş sadece kesinlikle zarar-e doğru senin makine neden olabilir herhangi bir değişiklik uygulamak için onay ihtiyaçları öyle. Daha ilginç olan ise gerçeği sistemde program yükleme hatırlamıyorum ve bu kesinlikle seni rahatsız.

Remove Websearch.coolsearches.info
The Websearch.coolsearches.info Virus

Üstünde senin PC, Monitörünüzle birlikte çok sayıda ticari reklam ve bağlantılar sel Websearch.coolsearches.info başlar sonra yüklenmekte. Burada onlara şans eseri tıklayın ve bozuk bazı Web siteleri ile kötü amaçlı içerik aktarılır bu bağlantıları tanıması çok kolay değil sorun. Bu nasıl senin bilgisayar değil izin vermelidir malware ile enfekte.

Ancak, yukarıda belirtilen ticari reklamlar çoğu hakkında endişelenmen şey değildir. Aslında, Websearch.coolsearches.info ile ilgili en büyük sorun kişisel verilerinize erişmek için program yeteneğidir. En kısa zamanda korsanının PC bozar, sanal aktivitelerinizi izlenmesini başlatır ve tarama geçmişinize kaydeder. Bir kez program tercihleri, Websearch.coolsearches.info hisse verileri üçüncü şahıslarla arkasında gizli hakkında yeterli bilgi topladığı ve onlar kötü niyetli amaçlarla kullanabilirsiniz. Bu neden sen Websearch.coolsearches.info bilgisayarınızdan hemen kaldırmanız gerekir olmasıdır.

Websearch.coolsearches.info does değil-si olmak ayrı bir yükleyici, bu nedenle, Denetim Masası üzerinden kaldıramazsınız. Yine de, kişisel tercihlerinize bağlı olarak el ile veya otomatik olarak korsanının silebilirsiniz. Elle yapılan kaldırma öğretim Bu makalede verilmektedir. Yine de, el kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, sen hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırması gerektiğini bilmeli. Tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve malware 24/ karşı sisteminizi korur bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsin 7 günde.

Websearch.coolsearches.info kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Websearch.coolsearches.info–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *