Kaldır Wbredirect.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Wbredirect.com

Wbredirect.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Wbredirect.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Wbredirect.com be ana amacı olan adware tanıtmak için zararlı bir etki alanı olarak sınıflandırılmış. Bu web sitesi zaten bilgisayarınızda bulunuyorsa, bu web tarayıcınızı kullanmaya çalışın ve sisteminizi adware ile sıkışmış almak her zaman gösterilir. Ayrıca, müdahaleci web sayfası, Internet hızı yavaş, tarama oturumları rahatsız ve sık sistem darbeye neden, böylece Wbredirect.com sanal makinenizde tutmak kesinlikle tavsiye edilmez.

Wbredirect.com görürseniz, her zaman bir nedeni olduğunu göz önünde bulundurun. Anlamı adware görmek üstünde senin PC bir malware olduğunu ve sorunları sürü sen neden yeteneğine sahiptir. Bulun ve Web sitesi arkasında kötü niyetli aracı hemen silmek için bu konuları ile ilgili önlemek için tek yolu bu.

Garip gelebilir, ancak çoğu durumda bilgisayar kullanıcıları Wbredirect.com yüklemek sistemlerinde kendilerini olanlar. Benzer şekilde diğer adware uygulamalarını, Wbredirect.com sen download o bile farkında olmadan başarabilir miyim çok zeki. Çoğu zaman, belgili tanımlık adware diğer ücretsiz sağlanan makine girer ve çoklu başlangıç monitörünüzde gösterilen reklamlar kadar varlığını gizli tutar. Çünkü bu onun en kolay erişim gibi seyahat etmek malware ile birlikte freeware genellikle işaret sisteme aslında, bu hiç de olağandışı değil.

PC sızmaya Wbredirect.com, kullandığı bazı yolları vardır. Bu spam e-posta eklerini, bozuk bağlantıları ve Web siteleri saklanıyor, ya da sadece sahte bir sistem veya program güncelleştirmesi poz içerir. Sadece sen, Java ya da Adobe Flash Player güncelliyoruz ikna olduğunuzda, örneğin, bu aslında yeşil ışık adware için bunun yerine veriyorsun ki ortaya çıkmıştır. Yani, istemeden de olsa adware sisteme yüklemek önlemek istiyorsanız, çok dikkatli ve bu acele, saflık, unutma ve oyalama kesinlikle size hiç yardımcı olmayacaktır.

Remove Wbredirect.com
The Wbredirect.com Virus

İçinde durumda Wbredirect.com PC’NİZDE yüklü, web tarayıcınızı işe yaramaz ticari reklam sesleri ile sular altında alırsınız. Bunlardan herhangi birini tıklatırsanız, sen daha istenmeyen malware sisteme yüklemek son olacak unutmayın. Ayrıca, Web’de gezinmek çalışın her zaman açılır pencereler görünür gibi değişik sorunlar bir sen neden yeteneğine olduklarından. Zaten belirtildiği gibi bu konular arasında sık sistem gürültüyle çarpmak yaşıyor ve tarama etkinlik kesmeden, Internet hızı, yavaşlama vardır. Böylece, Wbredirect.com bilgisayarınızdan anında kaldırılmaları için yapabileceğin en iyi şey olduğunu.

Her durumda, en büyük sorunu ile Eğer uğraşmak gerekecek Wbredirect.com, bilgisayarınıza bulaşmış, sizin kişisel ve finansal verileri çalmak belgili tanımlık adware yeteneğidir. En kısa zamanda Wbredirect.com PC, girer, tarama faaliyetleri ve kataloglar izleme başlar her hareketini online. Adware sizinle ilgili yeterli bilgi topladıktan sonra bu bilinmeyen üçüncü program destek kişilerle paylaşır ve onlar kötü niyetli amaçlarla kullanabilirsiniz. Bu nedenle sadece Wbredirect.com silmek–dan sistem, ancak gerekir ayrıca bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı gelecekte koruyun.

Tarama oturumları güvenilir olmayan Web sitelerine, güvenliği aşılan resimler, aktardıysanız adware uygulamalarını sanal makine nüfuz başardı çok muhtemeldir. Sonuç olarak, bazı enfeksiyonlar sisteme gizli olabilir ve bazı siber suçlular PC’nizi erişebilir ve hassas verileri çalmak izin verebilirsiniz. Bu olursa, herhangi bir tehdit sisteminden tamamen silmek ve çalınmasını, kişisel verilerinizi korumak için tek yol olduğunu bir otomatik güvenlik programı kullanmak için. Bunu kullanarak, tüm gizli enfeksiyonlar yer ve hemen silinir.

Wbredirect.com el ile veya otomatik olarak silinir. El kaldırma yönergeleri sağlanan bu makalede feryat. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Bu tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve sisteminizi zararlı yazılımlara karşı her zaman koruyacak bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirler.

Wbredirect.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son görevini seçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Wbredirect.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *