Kaldır Warning pop-up virüs | Güncelleme

PUP
Remove Warning pop-up Virus

Warning pop-up virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu Warning pop-up virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Warning pop-up görürseniz s sürekli doğru makaleyi okuduğunuz ekranınızda görüntülenir. Scamware duydun mu? Bu tür enfeksiyonlar senin için en iyisi karşı olan bir şey yapmaya kandırmak için yalnızca bir hedefi-vardır. Ne yazık ki, şu anda scamware ile ilgileniyor gibi görünüyor. Warning pop-up s bir ibret vardır. Zaman zaman Web’de gezinirken onları görünüyorsa, dikkatli olun. , Ama paniğe kapılmayın. Sakin olmanız önemlidir.

Eğer bir enfeksiyon ile ilgili ve gerekli önlemleri gereklidir. Uyarıları scamware üstünde senin makine varlığını gösterir. Potansiyel olarak istenmeyen program hangi girmeyi başarmış ve hangi şu anda seni kandırmaya çalışıyor. Tetikte olun. Bir kelime bile bu açılır pencereler söylemek inanmıyorum. Bu bir aldatmaca mı ve daha iyi bunun için düşmemesi. Aklı kalır ve doğru karar deneyin. Bulmak ve en kısa zamanda yavru fok kaldırmak gerekir. Aksi takdirde, tuzağa düşen ve para kaybetme riski.

Uyarı uyarı reklamlar senin makine ile çeşitli korkunç virüs bulaşmışsa ve gizlilik risk altında olduğunu iddia. Bu doğru değil! Bu açılır pencereler güvenmiyorum. Onlar yalancı düzeninin bir parçası vardır. Yavru fok arkasında crooks zihinlerinde-paranı tek bir hedefi var. Bunlar paranızı ve gördüğünüz bu reklamları ve korkutma taktiği sonra. Onlara inanmak ve panik, daha fazla işbirliği ve bu insanlar dersen onu yaparım istekli olacaktır. Ve ne derler, sorunlarla başa çıkmak yardımcı olacak destekçileri başvurun için Ücretsiz telefon numarası aramam gerek. Bir kez daha, herhangi bir sorun olması.

Remove Warning pop-up Virus
The Warning pop-up Virus

Bu yavru dışında senin PC ile şeyim olmadığını. Onlara ulaşmak değil. Herhangi bir numara arama yapın. Bunu yaparsanız, onlar sana yalan beslemeye devam. Onlar olmayan hastalık ile başa yardımcı olmak için bazı güvenli Anti-virüs programı satın içine kandırma çalışacağız. Varolmayan! Bunu aklından çıkarma. Bu siber sadece paranı istiyorum. Senin makine ile şeyim olmadığını. Hakkında endişelenmenize gerek tek enfeksiyondur bu yalancı köpek. Daha akıllı ve duman ve aynalar bak. Bu “uzman” iletişim kurabilirim ve sundukları bir şey satın almayın. Sadece senin çıkmaz da kötüleşeceğini.

En kısa zamanda yapmanız gerekenler bu yalanları besleme yavru kaldırmaktır. Bir kez o gitti, Warning pop-up s-ecek durmak gözükmek. Her şey normale dönmesi ve sen-ecek muktedir yeniden Web’de barış içinde. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu izleyin. PUPS kaldırılması için bir şey satın almak gerekmez. Tam sipariş verilen yönergeleri izleyin yeter.

Bu hastalık ile nasıl düştün? Birdenbire görünmedi. O kurulmuş değildi ve yüklü olan sendin. Bunu ne zaman yaptın merak başlamadan önce size zararlı sen aldatıldığını söyleyeyim. Bu onay için açıkça, tehlikeli bir enfeksiyon olduğunu belirten istemedim. Gizli geldi ve….. .ne olduğunu görmek mümkün değildi. Yavru köpek muhtemelen hüküm ve Conditions/ EULA ilk okumak için rahatsız olmadan bilgisayarınızda yüklü başka bir programa bağlıydı. Küçük yazıları, hiç atlama. Sorun olmayan yanıltıcı bazı yan tümceleri gizlemek ama eğer önceden duyuyor musun, onlarla yine de kabul sonunda. Gelecekte, aceleye gerek yok yükleme işlemlerini yapmak. Onayınız için size ne uyanık ve dikkatli olun.

Warning pop-up virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Warning pop-up–dan senin bilgisayar-ebilmek çıkarmak virüs değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *