Kaldır Tuniaf.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Tuniaf.com

Tuniaf.com Web sitesi günlük olarak görünüyor? Bu sayfa varlığı kötüye işarettir. Tarayıcınızın adware ile ilgili kötü bir parazit tarafından enfekte olmuş bir işaret. Adware arkasında kesmek için hem de teşvik edeceklerdir sponsor sayfalar için gelir oluşturmak için tasarlanmıştır. Bu pop-up’lar, metin, afiş ve yanıp sönen mesaj gibi farklı formlar birden çok müdahaleci reklam oluşturma yoluyla olur.

Daha fazla reklam, kurbanın üzerinde görüntüler ekran, tıklandığında onlardan daha iyi şans. Reklam kullanıcıya mümkün olduğu kadar çekici olacak daha da emin olmak için kötü amaçlı parazit gibi web verilerini çalmak olacaktır ama gözatma geçmişinizi, alışkanlıkları ve arama sorguları için sınırlı değildir. Bu bilgiler adware onun görev kullanıcı-ecek var olmak tıkırtı üstünde daha büyük olasılıkla hedeflenmiş reklam içeriği sağlamak için yardımcı olur. Ve bu tüm o adware yeteneğine sahip olan. Bu da şüpheli uzantıları, ekleri, araç çubukları ve diğer apps tarayıcılar, bilginiz ve izniniz olmadan yükleyebilirsiniz.

Adware en çok spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve yürütülebilir dosyaları sahte güncelleştirme istedi, yazılım demetleri, torrent dosyaları ve virüslü bağlantıları ve reklamlar yayılır. Bilgisayarınızda kayma böylece büyük hasara bu zararlı parazit senin ihmal dayanır. Öyle. Adware cyber makinenizde yalnız onun yolu kesmek olamaz. Bunu yapmak için izniniz gerekiyor. Ve bu düşündüğünüzden daha kolay olabilir.

Remove Tuniaf.com
The Tuniaf.com Virus

Kullanıcılar genellikle ne onlar tıklayın için yakın ilgi ödeme Web üzerinde süre. Bu kesmek güvenmek davranış türüdür. Daha zeki ol. Internet’e gözatarken ekstra dikkatli olun. Herhangi bir şüpheli görünümlü reklamlar ve bağlantılar sakınmak. Sadece resmi ve lisanslı kaynakları üzerinden yazılımınızı güncelleyin, değil sadece körü körüne güven bir şüpheli güncelleştirmesi bağlantıyı izlemek için zorlayan ekranınızda beliren ilk pop-up yap.

Ayrıca ek yazılım yanından sizin haberiniz olmadan alabilirsiniz yazılım, yükleme sırasında bir özel kurulum modunu seçmek için tavsiye ederiz. İsteğe bağlı birisi tertibat görürseniz, onlar büyük olasılıkla kötü amaçlı yazılım, kılık değiştirmiş olduğundan hepsini dışarı tercih her zaman iyidir.

Adware oftentimes hafife almışım. Sonuçta, ne zarar reklam yapar mısın? Sürpriz olacaktı. Ama en iyisi böyle kötü parazit yeteneklerini doğru bulmuyorum. Daha onun kalmak uzatmak, sonuçları daha kötüye gider. İnternet hızı ve tarayıcınızın genel performansı önemli bir düşüş yaşandığı başlayacağız. Eski yükseltilen içerik ile aşırı yüklenmiş alacak, bu normal, çalıştırmak mümkün sonuçlanan olmayacak onun sık sık çöker ve Don. Eninde sonunda, o bile tamamen çalışmaz duruma gelebilir.

Bu adware bilgisayarınızda tutarak online gizliliğinizi tehlikeye attın. Bu verileri çalmak ve sorgulanabilir diğer üçüncü şahıslara satmak istiyorum cyber crooks eline düşmeden önce sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi güvenli. Tarayıcınızın normal güvenli ve reklam içermeyen durumda geri! Çok geç olmadan Tuniaf.com bu adware karşı hareket! Rehberlik gerekiyorsa, ayrıntılı talimatları aşağıda başarıyla bu rahatsız edici böcek bilgisayarınızdan kaldırmak yardımcı olacaktır!

Tuniaf.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Tuniaf.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Tuniaf.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *