Kaldır Trojan.Swifi virüs | Güncelleme

Trojans
Remove Trojan.Swifi

Trojan.Swifi kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Trojan.Swifi kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Trojan.Swifi üzerinde yüklü en kısa zamanda da virtual machine için hoş olmayan değişiklikler neden olabilir bir kötü niyetli bilgisayar enfeksiyon olarak sınıflandırılmış. Bu değişikliklerden bazıları yavaş aşağı, etkin antivirüs ve güvenlik duvarı uygulamaları devre dışı bırakma senin PC içerir ve benzeri. Yine de, size bu değişikliklerin çok, ama takip edecek sonuçları hakkında endişe olmamalı.

Güvenlik yazılımınızı etkin değilse, size güvenli bir şekilde web taramak mümkün olmayacaktır olduğunu göz önünde bulundurun. Ayrıca, Trojan.Swifi bazı diğer enfeksiyonlar sisteminizin sızmak için yardımcı olacaktır.

Tüm anılan göz önüne alındığında, Trojan.Swifi en kısa zamanda bilgisayarınızdan kaldırmak için yapabileceğin en iyi şey olduğunu. Aksi takdirde, çok güvenlikle ilgili sorunlarla karşılaşacaklardır muhtemeldir.

Trojan.Swifi genellikle Adobe Flash Player tarafından dağıtılır. Adobe yasal bir program olması rağmen o kendini bilgisayar kullanıcıları için bir Adobe PDF dosyası olarak spam e-posta eklerini göstermektedir çünkü enfeksiyon yayılıyor yeteneğine sahiptir. Bir kez sen açık eki, Trojan.Swifi otomatik olarak, makinenizde yüklü.

Remove Trojan.Swifi
The Trojan.Swifi Virus

Trojan.Swifi PC güvenilmeyen web sitelerinde gösteren ticari reklam yolu ile de girebilirsiniz. Bu açılır reklamlar güncelleştirmeleri Adobe için teşvik edebilir ve programınızı güncel değil ve sunulan güncelleştirmeler kurulum ikna etmek deneyebilirsiniz. Sağlanan reklamlar birini tıklarsanız, hemen Trojan.Swifi yüklemesini başlatır unutmayın.

Trojan.Swifi’ın etkisi kesinlikle göreceksiniz etkinlik bilgisayarınızın performansını büyük ölçüde kötüleşeceğini çünkü. Bu enfeksiyon herhangi bir tereddüt etmeden silmek iyi bir nedeni var.

Ayrıca, akılda tutulması gereken sahip bu Trojan.Swifi uzak sunuculara bağlanma ve diğer kötü amaçlı yazılım indirme yeteneğine sahiptir. Bu şekilde sanal güvenlik büyük risk altında çünkü veri kayıt adware, kötü niyetli tarayıcı korsanları ve PC enfekte hatta ransomware. Trojan.Swifi sistemde karşılaştığınız en kısa zamanda, bu nedenle hemen kaldırmanız gerekir.

Neyse ki, Trojan.Swifi kaldırma zor bir süreç değildir. El ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. Kaldırma işleminin herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa, el ile öğretim sağlamak feryat bu makalede takip edebilirsiniz.

El kaldırma tamamlamış olsa bile, yine de, hala tüm mevcut tehditlere tamamen çıkarılmış olduğundan emin olmak için meşru antimalware aracı bilgisayarınızla taramak var. Güvenlik aracı bulun ve olası istenmeyen programları silmek ve olacak gelecekte zararlı yazılımlara karşı sisteminizi korumak.

Trojan.Swifi kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Trojan.Swifi bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *