Kaldır Trojan.Adject virüs | Güncelleme

Trojans

Trojan.Adject virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu Trojan.Adject virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Muhtemelen kendin Trojan.Adject düşündüm gibi Truva atı ailesinin bir üyesidir. Bu cümle yalnız fark sen-meli yapmak ne kadar tehlikeli bu böcek bu. Hiç kuşkunuz olmasın. Trojan.Adject gerçekten tehlikeli. Klasik bir Trojan bir şey beklediği faydaları bekleyebilirsiniz. Bize güven değil sana yardım veya herhangi bir şekilde, çevrimiçi deneyiminizi geliştirin.

Aslında, Truva tam tersini yapacağım. Uzun süre üstünde senin makine, senin durumun kötü kalmasına izin. Kendine bir iyilik yap ve en kısa zamanda varlığını fark bu veba kaldırın. Eğer yapmazsan, er ya da daha sonra pişman olursunuz. Bu bir Truva atı hakkında konuşuyoruz ve herkes Truva atları ne yapabileceklerini biliyor. Yeterince uzun süre senin uzağa atmak enfeksiyondur maskaralık yaşamaya beklemeyin. Al eline geçen ilk fırsatta ondan.

Trojan.Adject başlar bir karışıklık yapmak başarılı bir yükleme sonrası. Büyük bir tane. Yeni başlayanlar için online faaliyetleri tamamen virüs tarafından yıkıldı. Her bu kadar dokunuş bir daha önce güvenilir tarayıcılar zaman, reklam ile alı. Açtığınız her sayfa reklamlar tüm şekil ve formları, haşhaş ve içeriğin engellenmesine ağırmış.

Ayrıca, her zaman çok şüpheli sayfalara yönlendirilmiş. Ek sekmeler kesintisiz açın ve sen are seyir için bir şey bulamıyorum. Tüm bu, tabii ki, müşteri adayları daha yavaş PC performansı ve yaygın gürültüyle çarpmak. Senin makine bile en basit görevleri gerçekleştirme ile mücadele başlar. Ayrıca donuyor ve hangi sırayla, ciddi veri kaybına neden günlük olarak, yeniden doğmuş gibi. Ama bir şekilde, bu bir Trojan barındırma en kötüsü değil. Ayrıca tarama deneyiminizi bir kabus, zararlı içine dönüm kenara No

özel bilgilerinizi tehlikeye atıyor. Bu işgal andan itibaren casusluk için programlanmıştır ve bu tam olarak ne işe yaradığını. Bu senin online her hareketini izler ve -ebilmek almak o tüm duyarlı verileri toplar. Onun ulaşamayacağı bir şey, buna emin ol. Özellikle eğer senin makine online ya da online alışveriş için faturaları ödemek için kullanıyorsanız. Trojan.Adject kişisel kimlik bilgileri, fatura adresi, kredi kartı bilgileri, vb kolayca çalabilir

sonra para için şantaj için bunları kullanabilirsiniz veya üçüncü şahıslara onları satabilirsiniz. Gerek yok neden bu kabul edilemez açıklayan işte? Trojan.Adject son derece tehlikeli ve yıkıcı ve sisteminizde herhangi bir yeri vardır. Silin. Bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve davetsiz misafir temelli kurtulmak. Onun silme işlemini ertelemek değil. Gecikmeler için hiçbir şey pişman değilim ve geri dönülmez hasar yol açar.

Nasıl Trojan.Adject mi PC girmek için? Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, enfeksiyon istila için hile ve aldatmaca için döner. İnfiltrasyon spam e-posta iletileri, kötü niyetli ekleri, bozuk sayfalar ve bağlantı, taklidini yapmak bilgisayar programı ya da sistem güncelleştirmeleri, freeware ve shareware demetleri, taklidini yapmak sel, virüslü reklamlar, sosyal medya mesajları, vb gibi eski ama altın araç kullanır. Yöntemleri çok ve makinenizin güvenli tutmak istiyorsanız, çok daha dikkatli olmak gerekir. Tek bir yanlış tıklama girin Truva izni verebilirsiniz.

Tetikte olun. Ne tıklayın ve ne kabul dikkat edin. Dikkat Rüzgar yazılımını yüklerken atmak değil. E-postalar gelen yabancılar açmayın ve sosyal medya mesajı olarak aldığınız her gizemli bağlantı devam etmeyin. Senin dikkatsizlik enfeksiyonlar olmadan başarılı olamıyor var. Hiçbir büyük yapmak bu. Uyanık olmak ve korumak senin PC.

Trojan.Adject virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Trojan.Adject–dan senin bilgisayar-ebilmek çıkarmak virüs değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *