Kaldır Travassactechnology.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Travassactechnology.com

Travassactechnology.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Travassactechnology.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Travassactechnology.com sayfa tarafından desteklenmektedir reklamlar, sürekli görüyorsanız başın belada. Bu sayfanın görünümünü bir işarettir. Kötü bir işaret. Bu senin makine artık enfeksiyon-Alerjik olduğunu belirtir. Bir siber enfeksiyon liman. Tam olarak bir adware böcekten. Olarak muhtemelen biliyor, adware gemide sahip dalabilir bir şey değil. Bu parazit inanılmaz derecede sinir bozucu ve iyi bir şey getirmez. Aksine. Bu yüzden sürekli müdahalelerine ve şikayetlerini acı çekiyor. Bir gümüş astar olsa.

Travassactechnology.com kaldırmak çok zor olan diğer enfeksiyonlar gibi değil. Mücadele nispeten kolaydır. Ancak, hızlı hareket etmeliyiz. Artık onun kaldırma gecikme, daha fazla sorun sen neden olur. Yeterli vakit geçirirsen, onu bile bazı geri dönüşümsüz hasara neden olabilir. Kendine bir iyilik yap ve açılmak için bu senaryo izin verme. Travassactechnology.com sayfa ve onun reklam spot, adware’nın saklandığı yer aramaya başlamak ve keşif çıkarmak. Bize güven herhangi bir önlemleri almazsan, er ya da daha sonra pişman olursunuz. Tereddüt etmeyin. Her saniyenin önemi var.

Bu pis adware tarama deneyimi zaman geçtikçe daha kötü alır gerçek bir kabus içine döner. Yeni başlayanlar için Travassactechnology.com her zaman yönlendirilir. Sayfa her zaman vardır. Bu online gölgen olur ve ne olursa olsun, bundan kurtulamazsın. Ne zaman sen açık tarayıcılar, işte burada. Yeni bir sekme açtığınızda, aynı zamanda orada. Çok sayıda kendi reklamları da öyle. Ekranınızın tamamını sayısız reklam tüm şekil ve formları ile kaplıdır. Gördüğünüz afiş, teklifler, fırsatlar, metinler, açılır pencere reklamları, video reklamları, Kuponlar, vb ve vb. Her biri bazı gölgeli ürün teşvik olduğunu. Bu reklamlar’ı. Onlar senin için güvenli değildir. Crooks onlara pay-per-click gelir yapmak için kullanın.

Remove Travassactechnology.com
The Travassactechnology.com Virus

Ne zaman bir reklamı tıkladığınızda hackerlar ödenir. Onların sponsor hale gelmektedir. Dahası, aynı zamanda senin çıkmaz aynı anda kötüleşen riske. Dediğimiz gibi reklam Hayır güvenilirdir. Bunların çoğu aslında bozuk ve enfeksiyonlar getiriyorlar. Tek bir tıklama bu enfeksiyonlar izin için yeterli olacaktır. Bu hataya düşmeyin. Travassactechnology.com adware gereğinden fazla ve bu sorunları bir sürü neden olur. Bu yüzden, makinenizin performansını kötüdür. O her zaman ve normal çalışması için mücadeleler gürültüyle çarpmak. Internet bağlantınızı kararsızdır. Barış içinde web sörf yapılmaz. Tüm bu parazit için teşekkürler. Bununla bir şey koymayın. Davetsiz misafir şimdi silmek ve bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Bir kez sen yapmak, her şey normale döneceğim.

Nasıl adware girmek yönetmek mi? Zararlı birdenbire görünmedi. O kurulmuş değildi! Sizin tarafınızdan. Biz açıklayacağım telaş, değil. Tam teşekküllü bir virüs olduğundan adware bilgisayarınızı sizin izniniz olmadan giremezsiniz. Bunun için sorar, onayı gerekiyor. Henüz, bunu çok fazla ret bırakır çünkü açıkça sormuyor. Spam mesajlar, freeware demetleri, sahte güncelleştirmeleri, bozuk siteler ve bağlantıları, kötü amaçlı reklamlar gibi numaralar kullanır vb

yöntemleri çoktur ama hiçbiri-in onları etkin olmayan işbirliği, aka, dikkatsizlik çalışmak uygundur. Eğer uyanık, Bütün bu taktikleri başardıktan gelen önlemek mümkün olacak. Ama Rüzgar dikkatli atmak her biri çalışacaktır. Ne zaman çevrimiçi olduğunuzu daha fazla dikkat. Biraz ekstra dikkat sorunları ton kaydedebilirsiniz.

Travassactechnology.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Travassactechnology.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Travassactechnology.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *