Kaldır TRACKSTREAMS.COM (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

TRACKSTREAMS.COM kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu TRACKSTREAMS.COM kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

TRACKSTREAMS.COM bir adware enfeksiyondur. Aslında, adware içinde senin sistem, belgili tanımlık adware kendisi olduğunu gösteren bir sayfadır. İki el ele gider. Sayfayı görürseniz, sen-si olmak belgili tanımlık adware ve bu bir gerçek. Neyse ki sizin için daha az zararlı ve mücadele nispeten kolay bu zararlıları kabul edilir. Yıkıcı bir Trojan veya açgözlü ransomware bulaşmış, senin durumun çok daha kötü olurdu. Ancak, bu adware zararsız olduğu anlamına gelmez. Bu değil.

biz zararsız enfeksiyon henüz karşılaşmadım ve şansı var, ya da değil. Sistem herhangi bir şekilde zarar vermez bir siber parazit böyle bir şey yok. Hepsi yok. Her pest sonunda kontrolden alır ve bazı geri dönüşümsüz hasara neden olur. Dahil bu adware. Başarılı önce durdurun. TRACKSTREAMS.COM site noktaya açtıktan sonra onun’belgili tanımlık adware için aramaya başlamak ve uyarı işareti olarak kabul. Bulduğunda, en kısa sürede silin. Sisteminizde kötü amaçlı yazılım için yer yoktur. Yani, doğru olanı yapmak ve çok geç olmadan bu bir kurtulmak. Şimdi harekete geçin! Gecikmeler pişmanlık için yol.

Bu adware reklamlarla kaskı. Bu andan itibaren o girer böylece başlar. “[[193 tarafından]]” reklamları görmek her zaman. Ekran tamamen kaplıdır. Hangi reklam ücretsiz eskiden bile yay afişler ağır sayfalardır. Kuponlar, teklifler, fırsatlar, açılır pencereler, video reklamları, metin, köprü ve hemen hemen her ne olursa olsun muhtemelen aklınıza gelebilecek de görebilirsiniz. Söyleyin, görüyorsunuz. Reklamlara sayısız vardır. Tek bir online yüklediğiniz her sayfanın tonlarca görmeden hareket yapamaz. Neden onları, ama görüyorum biliyor musun? Orada doğru arttırmak senin online alışveriş deneyim olmadıklarından emin olun. Tabii ki hayır. Crooks pay-per-click gelir kazanmak için bunları kullanın. Kullanıcı bir reklamı tıkladığınızda eğer onlar ödeme. Bu pay-per-click pazarlama sistemi denir. Tıklamalarınızın kendi ceplerini doldurmak.

Ne kötü olsa da, tıklamalarınızın da makinenizin güvenliğini tehlikeye olmasıdır. Bu reklam güvenli değildir. Bunlar otomatik olarak onları potansiyel olarak tehlikeli kılan bir enfeksiyon tarafından oluşturulur. Hepsi değil ama bunların çoğu. Ve hangi reklamların güvenli ve hangi tıklayarak olmadan bozuk anlatamam. Henüz, yanlış konuda tıklatırsanız, gemide daha fazla enfeksiyonlar olsun. Tek başına, çıkmaz kötüleşeceğini.

Diğer büyük reklamları gitme sorundur. Onlar bile daha fazla olmak her gün kaçınma da kalıcı bir çözüm değil bu yüzden. Adware tamamen kurtulmak için onlardan kurtulmak için tek yolu bu. Ne yapman gerektiğini tam olarak bu. Bu zararlı sizin için yararlı değildir. Aksine. Çevrimiçi deneyiminizi yıkılmış ve malware riski ortaya çıkarır. En kısa zamanda kaldırmak ve gelecekte öz Şükran kazanmak.

Nasıl adware sisteminizi fark sensiz girdiniz mi? Reklam yazılımı gibi bir program hala yüklü olması için izniniz gerekiyor. Ve bunun için sorar. Aksi takdirde, erişimini engellemek çünkü ancak, en şekillerde kadar yok. Sahte program güncellemeleri, freeware, spam, bozuk bağlantılar, vb gibi numaralar kullanır. Yüzüne yatıyor ve dikkati iseniz, bunun için düşmek. Güncelleştirmeleri ele alalım. Java iken aslında güncelleştirmekte olduğunuz, kötü amaçlı yazılım yükleme düşünebilirsiniz. Dikkatle ve Conditions/ EULA koşullarını kabul etmeden önce okuyun. Kullanım sadece kaynakları doğrulanmadı. Bir şey şüpheli görünüyorsa, yükleme hemen durdurun.

TRACKSTREAMS.COM kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan TRACKSTREAMS.COM kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala TRACKSTREAMS.COM–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *