Kaldır Tracker.marinsm.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Tracker.marinsm.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Tracker.marinsm.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Tracker.marinsm.com kötü amaçlı bir sayfadır. Her zaman görmek kötü bir işarettir. Bir tarayıcı korsanının enfeksiyonu ile ilişkili bir sitedir. İki el ele gider. Yani, sitenin sürekli görünümünü ne demek farkında mısın? Öyle. Ne yazık ki, sisteminizde bir tarayıcı korsanının var. Zararlı zaten gemide kayarak başardı ve Tracker.marinsm.com

inç cluing yolunda panik yapma görüntüdür. Sen hoş olmayan durumu olabildiğince çabuk ile başa çıkmak için düz düşünmek gerekir. Yeni başlayanlar için Tracker.marinsm.com görünümünü aslında o uyarı olarak al ve bunu dikkate alın. Sayfayı bir kez görürsen, bir daha olmayacak emin olun. Korsanının kendisi silinmez. İşin bu. Ve bunu hemen yapmalısınız. Bu haşere sisteminizde sahip dalabilir bir şey değil. Ama baş ağrısı ve unpleasantries hiçbir şey getiriyor. Çabuk, daha iyi sizin ve kişisel bilgisayarınızın refahı için kurtulmak. Yani, herhangi bir zaman kaybetmeyin. Zaman senin arkadaşın değil. Davetsiz misafir nerede saklandığını bulmak ve oracıkta silin. Yoksa buna pişman olursun!

Tracker.marinsm.com korsanının tam olarak ne adından da anlaşılacağı üzere yapar. Tüm tarayıcılar ele geçirilmesini. Artık kontrol sizde olacak. İlk olarak, önceki ana sayfası ve arama motoru gitmiş olduğuna dikkat edin ve onların yerlerde Tracker.marinsm.com sayfa. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, o anahtarı onaylama hatırlamıyorum. Hatta istedi değildi çünkü. Korsanının tarayıcılar ayarlarında değişiklik yapmak için iznine ihtiyacım yok. Şu andan itibaren ne ekranda görüntülenen karar birdir. Yönlendirilmiş şüpheli sayfaları her zaman senin kadar çok dokunmatik daha önce güvenilir tarayıcılardan birini. Sen cant’bulmak de arıyoruz. Bu bir kabus olmalı. Ve daha kötü ve daha kötü her geçen gün ilerliyor.

Kötü korsanının Ayrıca sinir bozucu, imkansız-için-almak-den kurtarmak-in reklam ton ile amansız. Ekranınızın tamamını reklam tüm şekil ve formları ile kaplıdır. Bu şartlar altında senin makine kullanamazsınız. Bu imkansız. Enfeksiyon senin kendi makine önlemek yapar. Bilgisayarınızın bahsetmişken, bu da korsanının’ın maskaralık nedeniyle acı çekiyor. Normalde gerçekleştirmez. Bu faaliyet için mücadele eder. Yavaş ve her zaman kalıyor.

Bazı büyük makineleri bile düzenli sistem gürültüyle çarpmak karşılaşabilirsiniz. Programları yüklemek için sonsuza dek sürer. Tarayıcılar her zaman dondur. Hatta Internet bağlantınızı kararsız hale gelir. Ama bu fazlasıyla yeterli değil gibi korsanının de sen malware risk sunar. Ekranınızda gördüğünüz bir şey güvenilir değil. Tek bir yanlış ad/ link/ sayfa (orada bol olanlar) tıklayın ve daha fazla kötü amaçlı yazılım zaten tehlikeye bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Neden korsanının en kısa sürede kaldırılması gereken görüyor musun? O asla herhangi bir şekilde sizin için yararlı olması gerekiyordu. Tereddüt etmeyin. Bizim kılavuzu kullanın ve bir kez ve herkes için silin.

Nasıl korsanının girdiniz mi? Zararlı kullanmış olabilirsiniz birkaç olası teknikler vardır. Örneğin, bozuk, doğrulanmamış sayfalara bağlantılar, freeware demetleri, sahte güncelleştirmeleri, üçüncü taraf reklamları, vb. Eğer senin makine korumak için ise, daha dikkatli olmak zorunda. Ne tıklattığınız dikkatli olun. Bazen, tek bir tıklama almak bulaştırmak için yeterlidir. Entrikalı siteler kaçının. Yalnızca güvenilir kaynaklardan kullanın. Daha uyanık ol. Tüm enfeksiyonlar, dikkatsizlik için dua et. Onlar olmadan başarılı olamıyor. Bu izni yok. Hırsızlar iş daha kolay dikkat atma tarafından yapma. Bunun yerine senin durum tespiti yapmak. Kişisel bilgisayarınızın güvenliğinden sorumlu sensin. Bunu aklından çıkarma.

Tracker.marinsm.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Tracker.marinsm.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *