Kaldır Tityx.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Tityx.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Tityx.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Tityx.com Web sitesi varlığını kötüye işarettir. Bilgisayarınızı adware sızmış bir işaret. Bir kez parazit işgal etti, hiçbir zaman harcar. Herhangi bir tarayıcı elde edilebilir üstünde senin PC-Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Internet Explorer, Opera, Safari bozar. Hiçbir program bağışıklık olduğunu. Kısa bir süre kötü amaçlı uzantısı kendisi kurar sonra reklam görüntüleme tarayıcılar dönüm ile devam edecek araçları. Bu basittir. Daha fazla reklam oluşturduğu, kar pay-per-click sayesinde daha iyi şans.

Parazit Kullanıcı sponsorlu İçerik tıklamak emin olmak için kadar tarih, alışkanlıkları ve arama sorguları tarama gibi özel web veri çalmak olarak gidecek. Bu tür bilgiler sayesinde, bu kötü amaçlı yazılımlar tıklatın için muhtemelen geliştirmelerde kullanıcılara daha çekici geldiğigünlerde reklamlar, daha iyi özelleştirebilirsiniz. PC üzerinde adware’nın etkisi reklamları büyük bir sayı ile durmuyor. Bu kötü amaçlı yazılım kurbanları da yavaş internet hızı, ahşap kaplama, tarayıcı çöküyor, vb yaşayabilirsiniz. Adware-ebilmek kolayca çevirmek, aksi takdirde normal cehennem gibi bir deneyimi içine tarama.

Adware spam e-postalar, e-posta eklerini, sahte güncelleştirmeleri, yazılım demetleri, sel, virüslü bağlantıları ve reklamlar, vb gizler. Bilgisayarınızın korunmasına istiyorsanız, dikkatli olmak zorunda ve bir şey üzerinde tıklayarak daha önce iki kez düşünmek bkz: Internet üzerinde. Ne zaman bir kullanıcı doğru olması için bu çok iyi görünüyor bir reklam noktalar, oftentimes, bu sahte gibi çıkıyor. Kötü amaçlı yazılım özel fırsatlar, özel teklifler veya Tek kerelik indirimler, kurbanlarını bir tuzak içinde çekmek için teşvik reklamları sıkça.

Sponsor linke tıkladığınızda, orada hayır nerede sizin için yönlendirildi bilmenin yolu. Bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımı başlatmak veya kişisel ve mali bilgilerinizi çalmak isteyen kesmek için bir arka kapı açmak istiyor virüslü bir kaynak yol. Ayrıca, bunun sadece altında Advanced/ Özel Kurulum Sihirbazı’nı yazılım yüklemeniz önerilir. Böylece, herhangi bir gizli içerik nokta yapabileceksiniz. Kötü amaçlı yazılım ek yazılım olarak gizlemek için bilinen herhangi bir isteğe bağlı teçhizatları fark ederseniz, onları seçimini kaldırırsanız bu en iyisidir.

Adware’nın yeteneklerini göz ardı üzeresiniz. Bu kötü amaçlı yazılım tarayıcı için çok zararlı olabilir. Adware enfeksiyon en sık görülen belirtiler arasında ancak tarayıcı çöküyor, ahşap kaplama, yavaş internet hızı, yavaş minimizasyonu ve sizin bilginiz dışında oldu gölgeli tarayıcı app teçhizatları tarayıcı penceresinin maksimizasyonu sınırlı değildir ve izin istiyorum. Dahası, parazit tarafından oluşturulan reklamlar anormal miktarda bile size bir video online izlerken, tarama kesintiye uğratmasını tutmak.

Ziyaret ettiğiniz hangi sayfada olursa olsun reklam pop-up, metin, yanıp sönen uyarı iletileri veya afiş gibi farklı formlar ile çevrilmişti. Bu malware üstünde senin PC tutarak yok pozitif elde edersiniz. Kalmak izin daha fazla zaman daha fazla sorun neden mümkün olacak. Adware’nın varlığı çevrimiçi güvenliğinizi ve gizliliğinizi tehlikeye atar. Normal ve reklam ücretsiz tarama deneyimi dönüş yanı sıra sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi korumak istiyorsanız, bu pis adware en kısa zamanda bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir!

Tityx.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Tityx.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *