Kaldır Thisclickisforyou.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Thisclickisforyou.com

Thisclickisforyou.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Thisclickisforyou.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Thisclickisforyou.com görünümünü gelmek sorun bir ibret vardır. Bir yere üstünde senin makine adware enfeksiyon kanıtı bir sitedir. Gemide fark edilmeden başardı ve şu anda Gölgelerin içinden sorunları neden oluyor. Süre belgili tanımlık adware bir karmaşa neden olan tembel tembel oturma. Bu zararlıları bir tehdit vardır. Bir veba. Bu bir konaklama daha fazla algılama ötesinde bırakma korkunç kiracılar için yapıyorlar. Thisclickisforyou.com sayfası bir uyarı işareti olarak almak ve bunu dikkate alın. En kısa zamanda tarayıcılar sayfanıza dikkat edin, PC artık enfeksiyon-Alerjik ve soruna bir çözüm aramaya başlamak gerçeğini kabul. Tek çözüm çıkartılmasıdır.

Belgili tanımlık adware en kısa zamanda kaldırılmalıdır. Daha fazla zaman bu sen daha fazla sorunlarla karşı karşıya geçirir. Sorunlar her türlü. Kesintiler, daha yavaş PC performans, ahşap kaplama, çöküyor, reklam bombardımanı, sürekli yönlendirmeleri ve hatta güvenlik riski tarama. Yeterince tüm bu deneyim için beklemek yok. Çünkü sen-ecek. Zararlı’nın şekilde kısa kesilmiş ve sorunları ton kurtar kendini. Eğer yoksa, sonunda kontrolden alacak ve o zaman sen başa çıkmak için çok daha zor olacak. Ne kadar çabuk buna karşı daha iyi davranıyorsun.

Tarama ile başlar. Bir kez belgili tanımlık adware girer, zaman kaybetmiyor. Bu sinir bozucu bir uzantısı tüm tarayıcılar, bu onları çok sayıda reklamlarla enjekte ekler. Ziyaret ettiğiniz her sayfa afiş, Kuponlar, fırsatlar, metinler, en uygun fiyatlarla, karşılaştırmalar, teklifler, video reklamları, pop-up reklamları, vb ağırmış. Bile yer hangi reklam ücretsiz eskiden şimdi tamamen kaplıdır. Tüm, ama bu değil. Yeni sekmeler her zaman açın ve sürekli Thisclickisforyou.com şüpheli sayfasıyla yardım için yönlendirildi. Online faaliyetleri bir kabus açmak. Artık hiçbir şey aynı değil.

Remove Thisclickisforyou.com
The Thisclickisforyou.com Virus

Ne çevrimiçi Aradığınız bulamıyorum. Tarayıcılar içerik doğru şekilde görüntülemek için mücadele ediyoruz. Şüpheli siteleri ziyaret edin ve sayfaların içeriği engellemek çok sayıda reklamlar ile başa çıkmak zorunda kalıyor. Bu çok nahoş ve rahatsız edici bir deneyimdir. Tüm bu, tabii ki, çok, makinenizin performansını etkiler. Halsiz ve çok tepkisiz hale gelir. Bazı eski bilgisayarlarda bile zaman zaman kilitleniyor başlayabilir. Ve tüm bu da casusluk tarafından gizliliğinizi tehlikeye atıyor kötü adware yüzünden senin duyarlı veri toplama. Neden bu haşere bunatolerans gösterebilir? Baş ağrısı ama hiçbir şey boyunca getiriyor. Derhal kaldırın. Bir kez sen yapmak, her şey normale döneceğim. Öylesine, yapmak o. Davetsiz misafir temelli kurtulmak ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Sisteminizi arkaya belgili tanımlık adware girilen ve fark etmemiştim bile. Bu sizin izniniz olmadan nasıl? Bu olsun. Evet, zararlı girmek izin sadece ne zaman için yeşil ışık veren fark etmemiştim. Seni oyuna getirdi. Bu tür enfeksiyonlar kurbanlarını dupe için sinsi yöntemlerde güveniyor. Örneğin, gizle spam e-posta mesajları, bozuk bağlantıları ve siteler, üçüncü taraf reklamları, vb arkasında. Ayrıca freeware/ shareware demetleri ile otostop veya program/ sistem güncellemeleri gibi davranacaksın. Java iken aslında güncelleştirmekte olduğunuz, bir parazit izin verdiğin düşünebilirsiniz. Bu yüzden dikkat önemlidir.

Yukarıda belirtilen teknikleri ihmal, acele ve oyalama çalışması yeterli değil. Yani, onları vermeyin. Uyanıklık ve dikkatli seçin. Dikkatsiz ve acele crooks iş kolay yapıyoruz. Kendini kolay bir hedef haline getiriyor. Yapma. Senin makine ve kendinizi korumak. Senin durum tespiti yapmak için bunu yapmak için tek yolu bu.

Thisclickisforyou.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Thisclickisforyou.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *