Kaldır TheSmartSearch.net (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove TheSmartSearch.net

TheSmartSearch.net kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu TheSmartSearch.net kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

TheSmartSearch.net sadece tarama oturumları ama sanal güvenliği de rahatsız edemez tipik tarayıcı hijacker kategorize edilmiş. En kısa zamanda program installed üstünde senin PC, bilginiz ve izniniz Görünüşe göre yapılmış bir kaç onaylanmamış değişiklikler fark edeceksiniz. Tabii, TheSmartSearch.net daha çok daha tehlikeli uygulamaları, ancak bu program bilgisayarınızda tutmak anlamına gelmez. Sistemden tarayıcı korsanının kaldırmazsanız, bu seni güvenlikle ilgili sorunlar neden olabilir unutmayın.

TheSmartSearch.net PC girmeye geldiğinde dağıtım en yaygın yöntemleri kullanır. Çoğu zaman, bu geçici kullanma-yeni freeware bir kalkan olarak Kur işlemi sırasında arkasına saklanacak. Çoğu bilgisayar kullanıcıları kendi sanal makinelerde özgür yazılım yüklediğinizde çok dikkat ödemezseniz aslında, dağıtım, en kolay yöntemlerinden birini olmasıdır. Onlar sadece aracılığıyla sağlanan yönergeleri ve şartlar ve koşullar okuma yerine acele, kullanıcılar acele her şeye katılıyorum. Onların dikkatini bir sonucu olarak onların bilgisayar tarayıcı korsanları TheSmartSearch.net gibi veya hatta bir şey daha kötü sızmış.

Remove TheSmartSearch.net
The TheSmartSearch.net Virus

Bir kez installed üstünde senin PC, TheSmartSearch.net hemen varsayılan ana ve tercih edilen arama motoru yerini alır. Ancak, hemen hemen hepsi korsanının mu bu. Yapma gibi hissettirdiğini bile ilk iznini olmadan ve sonra da tüm değişiklikler yapabilen – sonuçları ile anlaşma sağlar. Ancak, çok daha kötüsü, ne olduğunu aslında bu TheSmartSearch.net Ayrıca tarama etkinliğini izler ve üzerinde bir kaydını tutar. Bu, web aramaları ve sen paylaşılan online, adınızı, telefon numaranızı, e-posta adresi gibi kişisel bilgiler içerir yukarıda belirtilen bilgilerin olması ile temel sorun olduğunu bilinmeyen üçüncü ile paylaşılabilir vb

program ve bunlar arkasında saklanıyor partiler bazı kötü niyetli amaçlar için kullanabilirsiniz. Bu nedenle, dışarı üstünde senin PC bulur bulmaz TheSmartSearch.net–dan senin PC silmek ve sistem gelecekte istenmeyen programları iyi korunmuş olduğundan emin olmak için yapabileceğin en iyi şey olduğunu.

Neyse ki, TheSmartSearch.net kaldırma zor bir süreç değildir. Program el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. Elle yapılan kaldırma öğretim Bu makalede verilmektedir. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve malware 24/ karşı sisteminizi korur bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsin 7 günde.

TheSmartSearch.net kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala TheSmartSearch.net–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *