Kaldır TextToTalk Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

TextToTalk Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu TextToTalk Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

TextToTalk bir metin bir metin dosyasından okur ve bu metin bilgisayarın hoparlörlerden telaffuz bir program olarak bildirilir. Ama hepsi bu değil. TextToTalk bir adware enfeksiyondur. Kötü niyetli ve her tarafında yok, makinenizde tutmak yaptığınız etmektir. Seni aptal crooks izin verme. Belgili tanımlık adware tehlikelidir. Evet, doğruymuş gibi Truva atları ve ransomware enfeksiyonlar, ama hala ortaya çıkaran sen risk bu diğer tehditler tehlikeli değil. Bu riski hafife almayın.

Her parazit sonunda kontrolden alır ve geri dönüşümsüz hasara neden olur. TextToTalk bir istisna değildir. Sen yüzü her geçen gün ve artık kazık kadar devam edecek sorunları beklemen senin için zararlı kaldırmak daha zor oluyor. Yani, tartışmalar vaktini harcama. TextToTalk yararlı değildir. Bu tehlikeli olur. Sisteminizde spot, buna karşı acil eylem sok. Eğer yapmazsan, er ya da daha sonra pişman olursunuz. TextToTalk asla size yardımcı olacaktır. Bu sadece onun geliştiriciler için faydalıdır. Ondan ve gelecekteki öz Şükran kazanmak.

Bu adware çevrimiçi deneyiminizi bir kabus içine döner. Senden nefret edecekler. Ne zaman sörf web karar müdahalelerine yaşayacaktır. Gölgeli sayfalara sürekli yeniden yönlendirmeleri favori siteleri ziyaret etmenizi önler. Online videolar için ticari tatili duraklatıldı. Açma girişiminde her sayfa reklamlar tüm şekil ve formları ile ele alınacaktır. Afiş, Kuponlar, fırsatlar, metinler, pop-up, pop-under, video reklamları, en uygun fiyatlarla, karşılaştırmalar, vb sen-ecek görmek ve etc. Ne hayal gibi görünüyor. Bu reklam inanılmaz derecede müdahaleci ve her geçen gün daha fazla olur. Neden? Belgili tanımlık kesmek belgili tanımlık adware arkasında onları pay-per-click gelir kazanmak için kullanın.

Tıklattığınız her reklam için sahtekarlardan para alıyorum. Ayrıca şüpheli her site için yönlendirildi için para alıyorsun. Belgili tanımlık adware yaptığı şey bu. Aynı anda online faaliyetleri yok iken zahmetsiz Karlar siber yardımcı olur. Bu planın bir parçası olmak istiyor musunuz? Suçtan arındırırkentertemizdir sponsor olmak ve onları “işlerini” genişletmek ve daha fazla masum kullanıcıları bulaştırmak istiyor musunuz? Bundan şüpheliyim. Ama sadece TextToTalk gemide tutarak onlara yardım ediyorsun. Belgili tanımlık adware varsa, tıklamak.

Tamamen reklam yazılımını kaldırmak için tüm reklamları ve yönlendirmeleri önlemek için tek yolu bu. Yalnızca yok olduğunda her şey normale geri alacağım. Belgili tanımlık ads kaybolur, orada-ecek var olmak daha fazla hiçbir yönlendirmeleri ve sen-ecek muktedir sörf web normalde ve barış içinde. Kalmasına izin verirsen, öte yandan, er ya da geç tıklamak ve senin durumun kötüleşeceğini. Bunun olmasına izin vermeyin. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve enfeksiyonlar temelli kurtulmak.

Nasıl adware girdiniz mi? Zararlı muhtemelen birlikte web üzerinden indirilen başka bir programa geldi. Apps yüklediğinizde, Gelişmiş ayarlar için veya temel olanlar için seçebilirim? Sen cevap gelişmiş seçenekler arasından farklıysa, alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekir. Bu ayarlarda, makinenizi girmek üzere olan herhangi bir ek olarak ekli apps özgün program olup olmadığını görmek edebiliyoruz. Evet, hepsini kaldırın. Böyle ekstralar genellikle kötü niyetli ve onları gemiye ihtiyacım yok. Sırayla enfeksiyonları, hackerlar tarafından bağlı olan. Onların kazanmasına izin verme. Uyanık olmak ve sisteminize girmek için izin veriyorsunuz görmek için zaman ayırın.

TextToTalk Virus kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala TextToTalk Virus–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *