Kaldır Terrificshoper Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Terrificshoper Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Terrificshoper Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Terrificshoper Google Chrome için bir uygulamadır. Bu kullanıcı için her şey onlar lüzum ile en iyi alışveriş fırsatlar sağlamak vaat ediyor. Aracın giysiler, teknolojik cihazlar, mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Bahçe ekipmanları, spor vites, oyuncaklar ve diğerleri gibi çeşitli mallar için özel indirimler getirecek. Yardımcı programı iyi bir alışveriş asistanı gibi görünebilir, ama gerçekte yanıltıcıdır. Güvenlik uzmanları Terrificshoper davranışını analiz var ve onlar ulaştınız bu sonuç endişe verici. Program bir tarayıcı korsanının karakteristiklerini sergiler. Bu tarayıcının iç ayarları ile müdahale anlamına gelir. Alışveriş fırsatlar riskli yapar, reklam destekli. Tüm bunların yanı sıra, gölgeli uzantısı casuslar üzerinde kullanıcıların oturumları web.

Terrificshoper kendi resmi web sitesinden indirebilirsiniz terrificshoper.com. Chrome Web mağaza onun satın alma sayfasına yönlendirir ana sayfasında bir mavi Yükle düğmesini var. Aracın başına kendi karar aldıysanız değil, sen içine senin sistem izin vermek için oyuna. Bu olay için birkaç olası senaryo vardır. Böylece son hareketlerin hatırlamak olabilir ve neyi yanlış yaptığını anlamaya onları ayrı ayrı ele alacaktır. İlk olarak, donatılacak yöntemi vardır. Lisanssız programları, freeware, shareware ve korsan bol-in ödenmiş yarar, gibi belirli bir uygulama barındırabilir. Terrificshoper şartlar ve koşullar indir istemcinin bir bonus olarak eklenir. Sihirbaz ayarları değiştirmezseniz, seçim aracı ile birlikte yükler.

E-posta yoluyla Transfer edildiğinde, Terrificshoper eki ile birleştirilecektir. Gönderen büyük olasılıkla gerçek görünüyor iletinin sağlamak için saygın bir varlık yanlış. Dosyanın bir fatura, makbuz, önerilen bir mektup, ürün, para cezası, kira, bir mahkeme celbi veya başka bir şey olduğunu devlet olabilir. Bazı dolandırıcılık sanatçılar nerede bildirimleri belirli varlıkların yinelenen noktaya becerilerini geliştirdik. Zor değil. Tek kişinin yapması gereken bir şablon kopyalama, logolar ve kişileri ilgili varlığın eklemek ve orijinal benzer bir e-posta hesabı oluşturun. Spam ve meşru harfler arasında ayrım yapmak için e-posta adresini kontrol edebilirsiniz. Söz konusu organizasyonun resmi web sitesi bakın.

Terrificshoper sisteminizi girdiği zaman, o-ecek başlamak ayarlarına ile müdahale. Sahte programı ana sayfası ve varsayılan arama sağlayıcısı değiştirir. Bu insanların tarama oturumları ile değiştirmesine olanak sağlar. Korsanının düzenli sonuçları arasında desteklenen içerik ekler. Önceden belirtildiği gibi reklam destekli programdır. Bu üçüncü taraf Web siteleri sponsor sahiplerine ödenir anlamına gelir. Terim da anlaşılacağı gibi ana monetizing tekniği reklam görüntülüyor. Tamamlayıcı bir yöntem desteklenen sonuçlarıdır. Terrificshoper pazarlık fırsatlar çeşitli öğeler için alışveriş getiriyor bahsedilen. Onlara ilişkin ayrıntılar bir sürü gibi bu sadece yüzey çizikler.

Gizli program reklam kupon kutuları, afiş, metin bağlantıları, freebies, indirimler, videolar, satır içi, geçiş, bağlamsal, interstisyel, yüzen ve tam sayfa windows gibi farklı biçimlerde üretir. Rahatsız edici açılır pencereleri etkin sekmelerinizin kapak ve işinizi bölmek. CPU yüksek miktarda yayıyor gibi onları üreten etkinlik üstünde senin sistem, onun bilançosu alacak. Makinenizi halsiz ve isteklerinizi bazıları tamamlanamıyor olacak. En ciddi sorun reklamları çevreleyen güvenlik riskidir. Terrificshoper bu bağlandığı platform güvenilirliğini kanıtı değil. Herhangi biri kötü niyetli olup çıkmak. Bu yüzden biz tavsiye size yönlendirmek için reklamlar tamamen açık.

Terrificshoper çevresinde son tehdit en büyük olabilir. Bilgisayarınızda ve çevrimiçi hesapları depolamak veri türlerini kullanmak amacıyla bağlıdır. Gaspçı, gözatma geçmişinizi izleme tanımlama bilgilerini, tuş vuruşlarını, IP adresi, coğrafi konum, alan kodu, ikamet, e-posta, telefon numarası, demografik profili, kullanıcı adlarını, parolaları kaydedebilirsiniz. Toplanan bilgileri Katalog paketlenmiş ve darknet pazarlarda satılan. Onları satın insanlar kişisel hesaplarına erişmek için etkinleştirilir. Siber suçlular hassas bilgilerinizi ele eğer onlar soyabilir. Bu, uzantısı, Limasol, Kıbrıs’tan bir şirket yaratıcıları Aztek Media, Inc, tüm sonuç olarak ortaya çıkan güvenlik sorunları için sorumluluk tüm garantiler reddedilmiştir unutulmamalıdır.

Terrificshoper Virus kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Terrificshoper Virus–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *