Kaldır Taskhostw.exe Truva yapılır | Güncelleme

Trojans

Taskhostw.exe kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Taskhostw.exe kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Taskhostw.exe kötü amaçlı bir süreç siber virus-Truva atı en kötü olası türüne göre başladı. Evet, sisteminizde bir Trojan vardır. Sadece bir Trojan, olsa da, ama bir sikke madenci. Bitcoin ve Monero gibi dijital para madencilik yeni eğilim hakkında duymuş olmalı. Eğer sen sığınak, kendinizi hazırlayın. Bu virüs diğer Trojans bir tane daha var tüm özelliklere sahiptir. Paralar kazmak için senin makine kullanmak mümkün.

Ancak, paraları olan değildir. Tabii ki, değil. Taskhostw.exe arkasında cybercriminals dijital cüzdan düz-e doğru gidiyorlar. Sadece onların yardımcı vardır. Onlar ne istediklerini elde etmek için kullanın. Tabii ki, acil önlemler almaya bakın, yoksa senin makine uzun süre tutmak mümkün olmayacaktır. Belgili tanımlık Trojan yavaş yavaş kesinlikle bilgisayarınızı yıkılması ama bir şey. Onun hayatını önemli ölçüde kısaltır. Tamamen kaldırmak için bunu durdurmanın tek yolu bu.

Basit yeniden doğmuş gibi sistem yeterli olmayacaktır. Taskhostw.exe kökleri derin OS ve bununla birlikte yükler. Onun kaldırma karmaşıktır. PC yeteneklerinizi emin değilseniz, yardım için bir iyi anti-malware uygulaması kullanmanızı öneririz.

sikke araştırma süreci hakkında daha fazla konuşalım. Temel olarak, hackerlar ne istediklerini elde etmek için kaynakları kullanıyorsunuz. Belgili tanımlık Trojan her zaman CPU ve GPU kullanıyor. Aynı zamanda çok miktarda bellek alır. Yani, senin makine birden çok yanıt vermeyen ve halsiz duruma gelirse şaşırmayın. Bu başka bir şey için kullanılıyor olmasıdır. Madeni para incelemesi işlem kaynakları ve güç bir sürü gerektirir. Elektrik güç. Elektrik faturanızı iki katına veya bile bu yüzden üç katına bulabilirsiniz.

Ayrıca, tüm bu elektrik ısı üretir. Bir sürü ısı. Ve ısı donanımınız için iyi değil. Soğutma sistemi güçlü ve yeterince etkili değilse, bilgisayarınızın aşırı ısınma ve tamamen crash. Belgili tanımlık Trojan ve hackerlar olsa da umurumda değil. Onlar senin CPU çok yüksek sıcaklıklarda çalışan devam et. Unutmayın makinenizi bu uzun süre almak mümkün olmayacaktır. Er ya da geç aşağı kıracak ve üzerinde saklanan tüm verileri kaybolacağım.

Kendine bir iyilik yap ve mümkün olduğunca çabuk biter. Hackerlar sponsorlar biri olması değil. Sen ve senin makine kullanıyorlar. Aksi takdirde, onların iş karlı olmayacak. Kendi bilgisayarları ve kaynakları kullanarak ne zaman onlar senin kullanma olarak eskisi kadar karlı değil. İzin verme. Çok geç olmadan belgili tanımlık Trojan silmek için elinden geleni yap. Gemide, kötü virüs geçirdiği her saniye ile senin çıkmaz alır. Hareket! Gecikmeler için pişmanlık kurşun!

Nasıl belgili tanımlık Trojan seni bulaştırmak yönetmek mi? Başka bir siber enfeksiyon gibi bu da onun yolları vardır. Aslında, bir sürü yöntemleri seçebilirsiniz ama iyi eski spam e-postalar Truva atları favori vardır. Hackerlar yasal gibi görünmesi için kılık değiştirmiş bir ileti belgili tanımlık Trojan iliştirin. Kez isim ve logolarını ünlü şirketler, postane veya polis bile kullanıyorlar. Alacağınız her şeyi açmaya acele etmeyelim. Bir arama motoruna gönderenin e-posta adresini girin ve sonuçları görmek.

E-posta bir şirket olduğunu iddia ediyor, şirket ziyaret edin de, iki adres karşılaştırmak için ‘ resmi web sayfası. Onlar eşleşmiyorsa, yapmanız gerekeni biliyorsunuz. Spam hemen silin. Korsanların işi daha kolay ihmalkar davranarak yapmayın. İhmal enfeksiyonlara yol açar. Teyakkuz güvende tutar.

Taskhostw.exe Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Taskhostw.exe bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *