Kaldır T.lkqd.net virüs | Güncelleme

PUP

T.lkqd.net kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu T.lkqd.net kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Web’de gezinirken T.lkqd.net Web sitesi varsa, bu kötüye işarettir. Bir yerde, bilgisayarınızda bir yavru (potansiyel olarak istenmeyen Program) pusuda anlamına gelir. Bu kötü amaçlı parazit olursa olsun hangi Web sayfasını ziyaret ettiğiniz ekran sel birden fazla müdahaleci reklam için sorumludur. En sık, yavru fok özel fırsatlar, özel teklifler, tek seferlik Kuponlar ve indirimler, şeklinde reklamlar oluşturur kullanıcı-ecek var olmak daha fazla söz konusu içeriği tıklatın olasılığı, kötü amaçlı yazılım elinde alacaksınız emin olmak için vb

Geçmiş ve alışkanlıkları gibi arama sonuçları tarama gibi değerli bilgiler. Bu özel veri ile yavru fok kullanıcıya daha cazip olacak hedefli reklamlar sağlamak mümkün olacaktır. Bu gerçekten bir pay-per-click kar oluşturmak için şansını yükseltir.

Bu yavru bir virüs değil. Yol üstünde senin PC kesmek olamaz. Kendini bilgisayarınıza yüklemeden içine kandırmak için senin saflık dayanmaktadır. Öyle. İstila için senin yardımına ihtiyacı var. Çoğu zaman, bu spam e-postalar, sel, freeware ve virüslü bağlantıları ve reklamlar olur. Gayretli olmalı. Aceleci olmak size yardımcı olmayacaktır. Ne zaman o Eğer yazılım ile ilgili indirdiğiniz internetten acele etmeyin.

Her zaman yükleme mümkün olduğunda bir Custom/ Gelişmiş türü için tercih. Bu PC’nize yüklemek üzere olduğunuz tüm içeriği görmek için güç verecektir. Eğer herhangi bir isteğe bağlı teçhizatları fark ederseniz, onları işaretini kaldırın. Daha sık sık–dan değil, ek yazılımla fark edilmeden, cyber makinenizde gizlice istiyor kötü amaçlı içerik olarak çıkıyor ve arka kapı kesmek için açın.

T.lkqd.net parazit tehlikelidir. Gücünü abartma değil. Toplam PC internet bağlantınızın hızını azaltmak ve cehennem gibi bir deneyim tarama yaparak büyük hasara yeteneğine sahiptir. Artık onun kaldırma gecikme, sonuçları daha kötüye gider. Tarayıcınızın yakında reklamlar ve pop-up, yapım o gürültüyle çarpmak ve düzenli olarak dondurma ile overflood. Bir noktada, bu tamamen yanıt vermeyi durdurur.

Hiçbir şey, bilgisayarınızda bu yavru tutarak kazanacaktır. Varlığını hiçbir şey tam bir kaos getiriyor. Normal bir tarama deneyimi için dönün ve özel ve mali verilerinizi koruyun! Siber suçlular değerli bilgilerinizi ele geçirmek için bu fırsatı yararlanmak izin verme. Talimatlarımızı uygulayın ve bu sıkıntı mümkün olduğunca çabuk kurtulun!

T.lkqd.net kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala T.lkqd.net bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *