Kaldır Swift Media Converter virüs | Güncelleme

PUP

Swift Media Converter kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Swift Media Converter kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Swift Media Converter olduğunu başka bir sanal makine sizin izniniz olmadan girme yeteneğine sahip olan yavru güvenilmeyen. Bu neden program Binbaşı ile uyumlu olan bir adware uygulama web tarayıcıları-Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome kabul edilir ana nedenidir. Swift Media Converter söz onları dosya dönüştürme farklı oluşum–dan onlar-ebilmek lüzum diğer olanlar için yardımcı olmak için kullanıcıların. Ancak, oldukça farklı bir şekilde Swift Media Converter çalışan dönüşür.

En kısa zamanda Swift Media Converter sistem, reklam afişleri, açılan reklam ve metin reklamlar, size “[[84 tarafından]]” getirdiği tarayıcı uzantısı başlar yüklü. Swift Media Converter reklam pop-up altında farklı metin olacaktır: “Powered by Swift Media Converter”, “Swift Media Converter tarafından”Swift Media Converter dan prim teklif aldınız”Brought sana” ya da “Reklamlar Swift Media Converter tarafından”. Ne yazık ki, bu reklamlar, sanal makineyi yavaş, sık sistem darbeye neden ve kişisel güvenliğinizi tehdit. Bu sorunları önlemek için Swift Media Converter bilgisayarınızdan kaldırmalısınız hemen.

Aslında, Swift Media Converter mu senin bilgisayar girmek için herhangi bir onay gerekmez. O kendine bile farkında olmadan kurulur yapabilirdiniz akıllı bir programdır. Genellikle, Swift Media Converter Bu muhtemelen bunun için en kolay giriş noktası sağlar çünkü diğer ücretsiz sağlanan PC girer. Bu nedenle, tüm şartlar ve koşullar Kur Sihirbazı tarafından sağlanan sanal makinenizde, yeni bir yazılım yüklediğinizde her zaman okumalısınız. Başka bir durumda, güvenlikle ilgili sorunlar yaşarsınız.

Swift Media Converter Ayrıca bilgisayarınızı sahte bir sistem veya program güncelleme olarak poz tarafından sızmak olabilir. Belirli bir program PC’nize güncelliyoruz düşünürken, örneğin, aslında tehlikeli bir enfeksiyon sistemdeki bırakıyorsun. Ayrıca, adware spam e-posta eklerini, bozuk bağlantılar veya Web siteleri diğer saldırı aracı olarak kullanabilirsiniz. Bu nedenle, Swift Media Converter gibi bir program PC’nize en sık sahip dikkatinizi üzerinde bağlıdır.

Bir kez installed üstünde senin bilgisayar, monitör ile çok sayıda ticari reklam sel Swift Media Converter başlar. Swift Media Converter tarafından sözde “reklamlar” reklam altı çizili anahtar kelimeler, açılır reklam veya reklam afişleri kullanılabilen birden fazla kupon içeren kutular olarak gösterilecek. Burada tek amacı bu açılır pencereler, Swift Media Converter yayımcısını pay-per-click oluşturabilir böylece web tarayıcı araç çubukları, optimizasyon araçları ve diğer ürünleri de dahil olmak üzere kişisel bilgisayarınızda sorgulanabilir içerik yükleme teşvik etmektir sorun gelir.

Ancak, sağlanan reklam çoğu hakkında endişelenmen şey değildir. Aslında, Swift Media Converter ile ilgili en büyük sorun kişisel verilerinize erişmek için program yeteneğidir. En kısa zamanda korsanının PC bozar, sanal aktivitelerinizi izlenmesini başlatır ve tarama geçmişinize kaydeder. Bir kez program tercihleri, Swift Media Converter hisse verileri üçüncü şahıslarla arkasında gizli hakkında yeterli bilgi topladığı ve onlar kötü niyetli amaçlarla kullanabilirsiniz. Bu neden Swift Media Converter hemen kaldırmak ve bilgisayarınızı herhangi bir virüslere karşı iyi korunmuş olduğundan emin olun.

Swift Media Converter kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Swift Media Converter bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *