Kaldır Suspicious.Cloud.9 (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Suspicious.Cloud.9 kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Suspicious.Cloud.9 kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

adware enfeksiyonları ve şemsiyesi altında Suspicious.Cloud.9 falls kötü amaçlı. Bildiğiniz gibi adware zararlıları en sinir bozucu biri değilse parazitleri en rahatsız edici türleri arasında olarak kabul edilir. Ne yazık ki, Suspicious.Cloud.9 ile bulaşmış ve ne kadar sinir bozucu bu tehdit yaşamaya vardır aslında. Henüz, iyi haberlerim de var. Bu haşere mücadele o kadar da zor değil. Tamamen kaldırılabilir.

Talimatların doğru kümesiyle iyiliği için onunla ilgili herhangi bir sorun olması gerekir. Ancak, bu zararsız olduğu anlamına gelmez. Bu değil. Zararsız bir virüs karşılaşmadım ve şansı vardır, ben de sen-si olmak. Öyle değil hafife tehlike Suspicious.Cloud.9 size verir. En kısa zamanda makinenizden kaldırmak emin olun. Yer vardır. Bu herhangi bir şekilde yardımcı olmayacaktır. Aksine. O zaman geçtikçe daha fazla ve daha fazla sorunlara neden olur. Yani, çok büyük bir iyilik yap ve bazı geri dönüşümsüz hasara neden şansı önce onun kalmak kısa kesti. Ne kadar çabuk bu, senin için daha iyi ve sistem kurtulmak.

Nasıl adware mi işletiliyor? Bu enfeksiyon bir karmaşa içinde senin sistem belli oldu dakika oluşturma başlar. Mükemmel her biri yüklü tarayıcılar ile uyumlu bir sinir bozucu eklenti ekler. Bu şekilde, Suspicious.Cloud.9 onlar üzerinde tam kontrolü ele alır ve onları reklamlarla enjekte eder. Çok sayıda reklamlar her gün ekranda görünür. Afiş, Kuponlar, fırsatlar, indirimler, metinler, video reklamlar ve hemen hemen her ne olursa olsun muhtemelen aklınıza gelebilecek. Etkili reklam yazılımını daha önce normal ve keyifli tarama deneyimi yok eder. Artık sörf web reklam veya bazı çok gölgeli görünümlü siteye yönlendiriliyorsunuz tarafından kesintiye olmadan mümkün değildir. Her zaman çok tarayıcılar, bir dokunuş olarak adware görünür.

Bu koşullar altında yapılmış her türlü online iş almak düşünün. Bu imkansız. Hatta en sevdiğim Haberler sayfanızı ziyaret edemez, örneğin izin boyunca bazı işler yapmak. Tüm bu sadece nedeniyle kötü adware. Ama daha fazla. Bile çelik gibi sinirlere sahip ve bir şekilde yukarıda bahsedilen kesintileri zahmet etmeyin o kadar cant koymak maruz için gizlilik riski ile. Suspicious.Cloud.9 casuslar üzerinde ve online her hareketini izler.

Belgili tanımlık adware size daha sonra gibi olacak reklamlar oluşturmak için kullandığı ile ilgili bilgileri toplar. Böylece, ona tıklayarak içine numara ve tıklayarak hacker para getiriyor. Bu pay-per-click mekanizmadır. Ancak, bu bilgileri pazarlama amacıyla kullanılır. Ayrıca diğer kötü niyetli niyetli üçüncü kişilere satılabilir. Mali bir aldatmaca ya da bile bir kimlik hırsızlığı kurbanı. Bunun olmasına izin vermeyin. Suspicious.Cloud.9 ASAP kaldırın. Bunu el ile yapmak için bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl Suspicious.Cloud.9 mi girin? Zararlı bir spam e-posta iletisi için muhtemelen ekli geldi. Şahsen bilmiyorum insanlardan mesajlar açarım? Çoğu kullanıcı yapmak. Bu bir hata olur. Spam e-posta taktik kötü amaçlı yazılım dağıtım için en sık kullanılan bir biridir. Birçok kişi dediği gibi eski kafalı olmasına rağmen hala etkin olduğundan, hala popüler. Ve kullanıcılar nedeniyle hala etkili. Onlar hala açık e-posta–dan bilinmeyen gönderen iki kez bu konuda düşünme ve uzmanlar vermek uyarıları görmezden. Bu hatayı yapma. İletiyi gönderen kişiyi bilmiyorsanız, hafifçe açmayın. Senin durum tespiti yapmak ve dikkatli olun. Aksi takdirde, parazitler hastalık üzerinde devam edecektir.

Suspicious.Cloud.9 kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Suspicious.Cloud.9–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *