Kaldır Supportmessage.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Supportmessage.com

Aniden üstünde senin bilgisayar perde Supportmessage.com açılır pencere reklamlarını görmek başlatırsanız, seninle, verdikleri bilgiler sahte olduğundan emin olabilir. Bu böyledir, çünkü bu reklam birincil amacı arkasında saklanıyor üçüncü şahıslar için kar elde etmektir bir adware program tarafından görüntülenir. Ayrıca, reklam yazılımını ciddi kişisel güvenliğinizi tehdit edebilir. Bu nedenle, bulun ve herhangi bir tereddüt etmeden birden fazla reklam oluşturan adware uygulamasını silmek gerekir.

ENom, Inc. tarafından barındırılan etki alanı Supportmessage.com Bu alan adı kaydı sunan ve alan adları ile ilgili çeşitli ürünleri satan Washington, DC, temel bir şirkettir. Bazı etki şirket ana bilgisayarların güvenilmeyen olarak kabul edilir ve geliştiriciler genellikle hizmetlerinin eNom, yararlanmak nedeniyle gerçeğini A.ş. müşterileri arasında iyi bir üne sahip değil. Ancak, bu olduğunu bilmeniz gerekenler, Supportmessage.com üstünde senin PC başına gelmedi.

Remove Supportmessage.com
The Supportmessage.com Virus

Aslında, en büyük olasılıkla belgili tanımlık adware izin kişi sensin. Bu genellikle bilgisayar kullanıcıları yeni freeware kendi sanal makinelere yüklemeniz ve şartlar ve koşullar program Kur Sihirbazı tarafından sağlanan görmezden olur. Onlar acele her şeye katılıyorum, reklam yazılımını kullanıcıların izni almak yönetir ve sisteme unnoticeably gizlice. Bundan sonra tarayıcının kullanıcı lüzum değil çok sayıda reklam ile sel başlar ve görüntüleyen adware program kaldırmak için var olmak bitirmek için tek yolu bu.

Ekranda, Supportmessage.com bazı açılır reklamlar karşılaştığınızda zaten yukarıda söz edildiği gibi bu bilgisayarınızı adware, casus yazılım veya diğer kötü amaçlı enfeksiyonlar bir konu olduğunu bir işarettir. Bir reklam görüntülendikten sonra sisteminizdeki sorunları ile başa çıkmak için uzman teknik destek almak için bazı telefon numarasını aramak için tavsiye olacaktır. Bu adware saklanıyor kişi orada birçok zararlı virüs üstünde senin PC, ve bu tür dışarı sorunları almak istiyorsanız para belirli bir miktar ödeme isteyecektir sonra seni ikna etmeye çalışacaktır çünkü asla bunu aklınızda bulundurun.

Yine de, Eğer gerekli miktar para ödeme yaparsanız, bazı kötü niyetli amaçlarla kullanabilirsiniz şüpheli üçüncü kişilerin elinde senin duyarlı veri bırakacaktır. Böylece, bu sistem bulursanız yapabileceğin en iyi şey olduğunu [[189 tarafından]], enfekte adware program, reklam, mümkün olduğu kadar çabuk birlikte silmektir.

Burada iyi haber Supportmessage.com kaldırma zor bir işlem değildir. Program ile birlikte reklam el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. Elle yapılan kaldırma öğretim Bu makalede verilmektedir. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve malware 24/ karşı sisteminizi korur bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsin 7 günde.

Supportmessage.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Supportmessage.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Supportmessage.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *