Kaldır Super Radio Ads (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Super radyo reklamları büyük web tarayıcıları ile – uyumlu olan Super radyo araç çubuğu ile Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome oluşturulur. Araç çubuğu işlevleri gibi bir şey bir müzik çalar ve radyo istasyonu arasında favori şarkı ve sanatçı için aramak için ve bir Internet radyo istasyonundan sağladığı liste almak için fırsat veren.

Araç olarak kabul edilir ancak, süper radyo koruma senin PC üzerinde kesinlikle tavsiye edilmez çünkü onun bağlantıları tartışmalı üçüncü kişilere nedeniyle güvenilmeyen. Bu yüzden, süper radyo zaten sisteminizde bulunuyorsa, sen daha iyi hemen silmek.

Birçok adware programlarının aksine, kendi resmi web sitesinde-Super radyo araç indirebilirsiniz superradio.myradiotoolbar.com. Her ne kadar bazen Super radyo araç çubuğu herhangi bir izni olmadan, sisteminizde yüklü. Genellikle, bu ücretsiz yazılım yetkisiz dosya paylaşımı web siteleri, veya sözde yararlı yazılımı tanıtmak rasgele reklamlar üzerinde tıklayarak yüklenirken olur. Bu nedenle, özellikle yeni bir yazılım yüklediğinizde web, göz attığınızda son derece dikkatli olmak çok önemlidir.

Super radyo araç çubuğu hangi programın gizlilik politikasında Trovi adli ClientConnect Ltd. tarafından geliştirilen iddia ediliyor. Bu Super radyo trovi.com tarayıcı korsanının yakından ilgili çok sayıda araç çubukları biri olduğu anlamına gelir. Böylece, Web’de gezinirken senin sınıf başkanı çok ticari reklamlar ile su dolu şaşmamak gerek.

Ayrıca, araç çubuğu ile önerilen arama motorları kullanmaya karar durumunda, ile çeşitli sponsor bağlantılar verilmiş olabilir. Bu reklam Super radyo değil izlemek veya sorumlu değildir üçüncü taraf içerik teşvik edeceklerdir. Bu üçüncü taraf içerik, makinenizde yaptırmak istiyorum değil birden çok bilgisayar enfeksiyonlarının içerebilir. Böylece, süper radyo araç hemen silmek için sisteminizi istenmeyen programlardan korumak için tek yolu bu.

Neyse ki, süper radyo kaldırma zor bir süreç değildir. Program el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. Elle yapılan kaldırma öğretim Bu makalede verilmektedir. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve malware 24/ karşı sisteminizi korur bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsin 7 günde.

Super Radio Ads kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Super Radio Ads–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *