Kaldır Stoppblock.net (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Stoppblock.net bloke Hizmetleri Geo kısıtlama olmaksızın atlayarak herhangi bir Web sitesine erişim verebilir bir özgür yarar olarak bildirilir. Gerçekte, Bu sayfa beladan başka bir şey değildir. Bu senin saflık üzerinde dayanır ve hile onun tuzağına düşmek için kullanacağız. Onun talimatları takip ederseniz, tüm varolan tarayıcılar ile kötü tarayıcı korsanının bilgisayarınıza bulaştırmak. Bir kez bu kötü amaçlı yazılımlar aygıtınız infiltratlar, Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Opera, Internet Explorer, Safari sen-si olmak üstünde senin PC-herhangi bir tarayıcı bir saldırı başlatacak.

Hayır örümcek ağı kaş etkisi için bağışıklık olduğunu. Ve kendisi o apps kurar sonra o-ecek başlamak online aktivite ile müdahale. Ekran reklamları açılır pencereleri, metin, afiş gibi değişik şekillerde rahatsız edici ve uyarı iletileri yanıp sönen ile çevrilmişti. İle tanıtılan bu içeriğin şey, nerede onlar için yeniden yönlendirme asla bilemezsiniz. Ne de olsa korsanının onları doğrulamak için rahatsız olmadan reklamlar, çok sayıda oluşturmak için programlanmıştır. Potansiyel olabilir bir şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf bağlantı yanılmak mümkündür neden bu kötü amaçlı yazılım ile bilgisayarınıza bulaştırmak vardır.

Bilgisayarınızı, kendi kesmek olamaz ki bu korsanının hakkında bilmeniz gerekenler var. Bilgisayarınıza erişmek için izniniz gerekiyor. Basit, gerçekten. Bilgisayarınıza yüklemeyin sürece aygıtınız, bulaştırmak olmayacak. İşin aslı, böyle malware kez kendisi güvenilir program veya uygulama kılık değiştirerek. Crooks acele ve bu tür parazit bilgisayarınıza yükleme içine kandırmak için ihmal, güvenirler. Genellikle, tarayıcı korsanları spam e-postalar, sel, sahte güncelleştirmeleri, yazılım demetleri yanı sıra virüslü bağlantılar pusuda olduğu bilinmektedir.

Bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılım ücretsiz tutmak istiyorsanız, dikkatli olmak gerekir. Bu gölgeli güncelleştirmek Golf Sahası takip etmeni istiyor veya ücretsiz bir ödül vermek söz veriyorum hiç güven rastgele pop-up. Bir özel yükleme modu için mümkün olduğunda, herhangi bir gizli bonus içerik spot yükseltebilir böylece gözle de önerilir. Herhangi bir ek yazılım varsa, her zaman seçimini kaldırmak emin olun. Şansı var, aslında malware kılık olduğunu.

Tarayıcı korsanları tarayıcılar üzerinde tam kontrol elde edebilirsiniz. Ortak varlıklarını, bilgisayarınızda geri kalmış, değiştirilen ana ve Stoppblock.net Web sitesi gibi diğer değişiklikler tarayıcı ayarlarında ile tercih edilen arama motoru yavaş internet hızı belirtileri. Hava korsanı da gölgeli apps ve araç çubukları web uygulamaları, sizin bilginiz veya izniniz olmadan yükleyebilirsiniz. Bu parazit, bilgisayarınızda tutmak yok pozitif getirecektir.

Online durum yakında cehennemi bir deneyim haline dönecek. Sürekli müdahaleci reklam tarafından kesintiye. Ayrıca, tarayıcınızın ağır promosyonlar görüntüleme zorluk yaşamaya başlayana kadar sadece bir zaman meselesi olduğunu. Bir noktada, o-ecek başlamak-çökmesine ve dondurma, tamamen çalışmayı durana kadar. Dahası, bu tarayıcı korsanının sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi, bu tür bilgiler kar için diğer kişilerle paylaşmak için aramak kesmek için kolayca erişilebilir hale tehlikeye sokabilir. Bu parazit en kısa zamanda bilgisayarınızdan kaldırmak için tek yolunun bu kabus üstü değil!

Stoppblock.net kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Stoppblock.net–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *