Kaldır Spaceforyou.cc (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Spaceforyou.cc kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Spaceforyou.cc kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Spaceforyou.cc yönlendirme, bilgisayarınızın tarayıcı korsanı tarafından enfekte olmuş bir işaretidir. Böyle kötü amaçlı enfeksiyon diğer belirtileri değişmiş tarayıcı ayarlarını, değiştirilen ana sayfa, arama sağlayıcısını ve yeni sekme sayfası yanı sıra şüpheli uzantıları, araç çubuklarını ve eklentileri yetkisiz yüklemesi vardır.

Tarayıcınızı ele, alan çok sayıda rahatsız edici reklamları, açılır pencereleri, özel fırsatlar, özel kuponlar ve teklifler, sahte güncelleştirme iletileri, afiş, vb bu size çok cazip görüneceğini yanıp sönen başlattığınızda. Gaspçı’nın yeteneği nedeniyle çalmak senin web geçmişi ve alışkanlıkları ve ayrıca herhangi bir tarayıcı etkinliğini izlemek için bu. Kurban tıklayın en yüksek olduğu hedefli reklamlar oluşturmak için akıllı bir yoldur. Ana hedefi PPC (Pay-Per-Click) yöntemi ile gelir oluşturmaktır.

Tarayıcı korsanları en yaygın kaynağı özgür yazılım demetleri ve yükleme paketleri vardır. Kötü amaçlı yazılım bu tip da spam e-postalar ve ekleri, sahte güncellemeleri, sel eğe, şüpheli bağlantılar ve pop-up’lar, vb dağıtılabilir. Her zaman resmi ve güvenilir kaynaklardan gelen, yazılım güncelleştirmeleri almak emin olarak gelecekteki bir enfeksiyon engelleyebilirsiniz.

Özellikle özgür yazılım demetleri, ise internet’ten içerik indirme, böylece için karşıdan yüklenen içerik üzerinde tam denetime sahip bir Advanced/ özel yükleme için gözle önerilir. Bu şekilde kolayca herhangi bir program veya uygulama istiyorum yok ya da sadece sana şüpheli gibi görünüyor seçimini kaldırabilirsiniz. –Dan bilinmeyen gönderen e-postaları aldığınızda da, dikkatli ol. Spam e-postaları onlara açarsanız sorun alıcılara neden olduğu bilinmektedir. Bu herhangi bir ek veya yürütülebilir dosya için de geçerlidir bu eklenen dosyaları spam harfler.

Tarayıcı korsanları bir Truva atı virüsü veya ransomware olarak tehlikeli değil, ama onlar hala güvenliğiniz için bir risk oluşturmaktadır. Daha önce bahsettiğimiz hedeflenmiş içeriği şüpheli ve muhtemelen tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine yeniden yönlendirme. Bu tür sayfaları bulaşması mümkündür ve bile kar amacıyla kişisel bilgilerinizi çalmak için isteyen korsanlara karşı arka kapılar açabilir.

Siber suçluların sıradaki kurban, olmak istemiyorsun, değil mi? Nihai zararları kaçınmak için bu sinir bozucu Spaceforyou.cc korsanının hemen kaldırılması ile devam tavsiye. Bu kötü amaçlı parazit kurtulmak ve huzurlu ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için ayrıntılı talimatları aşağıda aracılığıyla aşağıdaki tarafından dönmek nasıl öğrenebilirsiniz.

Spaceforyou.cc kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Spaceforyou.cc–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *