Kaldır Sowin8.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Sowin8.com

Sowin8.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Sowin8.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sowin8.com tarayıcı hijacker olduğunu. Aslında, korsanının kendisi ama sistem işgal bir kez gerçek baş belaları seni zorlamıyor site değil. That’s right, sayfa tehlike işaretidir. Bir uyarı. Eğer sen görmek o online gitmek her zaman, hiçbir şüphe yoktur. İşte bir gaspçı bir yere içinde senin sistem, gözlemliyor ve sorunları neden. Bu uyarıyı gözardı etmiyoruz. Hava korsanı bir tehdit ve ile sıkışmış bir istisna değildir. Bu pisliği daha büyük olmaya devam ediyor ve tarama faaliyetlerinin tam bir karmaşa kolaylaştırır ve daha büyük zaman geçer gibi. Sen yüz diğer sorunları da zamanla yöneticinize iletin.

Akıllı olun. En kısa zamanda bir parazit gemide olduğunu fark, onu bulup silin. Oyalanmak yok. Senin çıkmaz kendisi tarafından geliştirmek değil. Önlemler almak zorunda. Aksi halde, sen daha derin sorunlarla batan tutmak. Sowin8.com Page’in ekran aslında o uyarı olarak kabul ve bunu dikkate alın. Korsanının geri dönüşümsüz hasara neden için yeterli zaman izin veririm. Çünkü o olabilir ve o-ecek. Onun kalmak kısa kesti. Çok geç değil önce silin. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu. Al şunu!

Sowin8.com bir baş belası. Gaspçı da veba olduğunu. Bir kez o işgal etti, her şey önemli değişiklikler oldu ve daha iyi için değil. Yeni başlayanlar için online faaliyetleri etkin bir şekilde harap. Enfeksiyon ile Sowin8.com site ana sayfası ve arama motoru yerini alır ve internette aramaya karar zaman, sayfa kullanmak zorunda kalıyor. Şimdi, yeni arama motoru ama bir için umuyor güvenli ve doğru sonuçları sağlamaz. Çoğunlukla sağlar malware hızlı erişim. Bir saniye bile ekranda görüntülenen bağlantılar güvenmiyorum. Yanlış olanı açmak için ne varsa, daha fazla enfeksiyonlar indirin. Crooks pay-per-click gelir kazanmak için bu bağlantıları kullanın. Bu cümle çok güvenilmez olduklarını ikna etmek için yeterli olmalıdır. Ve sadece onlar değil.

Remove Sowin8.com
The Sowin8.com Virus

Ayrıca bademcik-in senin perde 24/ kapsayan kadar güvenilmez reklamlar bkz: 7. Sen görmek belgili tanımlık golf sahası tam aynı amaca hizmet ediyorlar. Süre içinde korsanının gemide bir şey tıklayarak kaçının. Güvenli değil. Zararlı kendi bilgisayarı kullanarak önlemek yapar. Sadece sürekli malware riske maruz kalır, ama aynı zamanda son derece rahatsız. Bilgisayarınızı normal gerçekleştirmek için mücadele eder. Çok halsiz ve tepkisiz hale gelir. Her zaman kalıyor. Sık sık çöküyor. Bu sinir bozucu olduğunu. Yani, bir son koymak. Bu davetsiz misafir sisteminizden kaldırın. Ayrıca gizliliğinizi tehlikeye atıyor. En kısa sürede kaldırılması gerekir. Onun kaldırma gecikme yok. Gecikmeler pişmanlık için yol. Bizim ayrıntılı kılavuz aşağı kullanmak ve iyi için makine temiz. Ne kadar çabuk bunu, daha iyi.

Nasıl korsanının girdiniz mi? Sowin8.com site ortaya çıktı korsanının yaptı ama enfeksiyon kendini içeri nasıl girdin? Bu izin içine kandırdın. İçinde sizin izniniz olmadan kayarak olamaz. Yeşil ışık vermek zorunda. Aksi takdirde, giriş yapamazsınız. Bu yüzden hile ve aldatıcı taktikler için zararlı döner. Sahte gibi güncelleştirmeleri, örneğin program. Adobe güncelleştirmekte olduğunuz düşünürken, aslında bir kötü amaçlı yazılım yükleme. İçin katılıyorum ve ne tıklayın çok dikkat. Bazen tıklama sizin izniniz eşittir. Uyanık olun. Her zaman onları kabul etmeden önce ve Conditions/ EULA koşullarını okumak için zaman ayırın. Dikkatsiz ve acele sadece kolay bir hedef yapıyor. Dikkatli güvende tutar.

Sowin8.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Sowin8.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *