Kaldır Smoothview virüs | Güncelleme

PUP

Smoothview virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu Smoothview virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Durumda PC ekranınızın aniden ticari açılan reklam ton ile sular altında olur, adware uygulamanın sisteminizde açık bir işareti olduğunu. Böyle bir program Smoothview ve benzer şekilde birçok diğer olası istenmeyen programları için (yavru), bu tipik bir reklam-taraftar uygulaması olarak sınıflandırılır.

Bir adware uygulama olarak kategorize nedeniyle, hiç kimse Smoothview her/ üzerinde onun bilgisayar olması gerekir. Bir potansiyel olarak istenmeyen program olarak sınıflandırılmalarını ana nedenlerinden biridir Smoothview girmek belgili tanımlık sistem ezelî asking için herhangi bir izin yeteneği. Ayrıca, gerçek şu ki uygulama tarafından sağlanan hizmetleri güvenilir, bir garanti yoktur gibi görünüyor gerçek bir kanıtı Smoothview–dan senin PC-meli var olmak çıkarmak mümkün olduğunca çabuk. Aksi takdirde, yavru fok kötü amaçlı yazılım dağıtım için kullanılabilir ve kişisel güvenliğinizi tehlikeye.

Smoothview çeşitli kullanır ve bilgisayarınızın sızmaya aldatıcı yöntemler. Çoğu zaman, belgili tanımlık adware diğer ücretsiz sağlanan sistem girer ve kurulumu onaylamanıza olanak aldatır. Şartlar ve koşullar uygulama Kur Sihirbazı tarafından sağlanan okumaz çünkü bu genellikle üstünde senin bilgisayar, yeni yazılım kurulumu sırasında olur. Bu durumda, sadece için her şeyi kabul ediyorum ve farkında bile olmadan içine belgili tanımlık sistem belgili tanımlık adware izin. Bu nedenle, sanal makinenizde yeni bir yazılım yüklediğinizde her zaman çok dikkatli olmalıdır. Aksi takdirde, sistem güvenliğinizi ciddi tehdit.

Zaten yukarıda söz edildiği gibi benzer şekilde diğer reklam yazılımı uygulamaları için en kısa zamanda Smoothview sistem, girer bu web tarayıcınızı kullanarak ticari açılan reklam tonlarını sel başlar. Ne yazık ki, bu reklamlar tamamen vardır gerçeği dışında onlar neden senin bilgisayar alır daha yavaş, sık sistem çöker deneyimleri ve kişisel güvenliğinizi garanti edilemez ana nedeni işe yaramazsınız.

[[86 hakkında]], bilmen gereken başka bir şey izleme ve kayıt senin browsing tarih ve sanal tercihleri verebilir. Program Tarama alışkanlıklarınız hakkında yeterli bilgi topladıktan sonra üçüncü taraf içeriğini monitörünüzde görüntülemek başlayacak. Adware uygulama web tarayıcınıza gösterilen içeriği için sorumluluk kabul etmez gibi [[87 tarafından]], sağlanan reklam hiçbirine güvenmemek unutmayın. Görüntülenen açılır reklamlar’ı tıklatırsanız, yani seni anında bozuk malzeme içeren çeşitli web siteleri transfer.

Ayrıca, her tıkırtı üstünde Smoothview tarafından sağlanan bir ticari reklam adware programın saklanıyor üçüncü kişilere kar getiriyor ve adware uygulama varlığı devam ediyor. Smoothview bilgisayarınızdan kaldırmak için tüm işe yaramaz reklamları sonlandırmak için tek yolu bu. Böylece, bu uygulama sistemden silinmesi önerilir. Ayrıca, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı iyi korunmuş olduğundan emin olmak var.

Smoothview virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Smoothview virüs bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *