Kaldır Smithvirusalert.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Smithvirusalert.com

Smithvirusalert.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Smithvirusalert.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Smithvirusalert.com adware tanıtmak amacıyla çok sayıda işe yaramaz açılan reklam pencereleri ile sağlar başka bir sinir bozucu sitesidir. Yararlı olarak gösterilmek rağmen tek amacı bu reklam, PC anında kaldırmalısınız zararlı tehditlere tam ikna etmektir. Uyarı monitör tam olarak, kullandığınız web tarayıcı nedir olursa olsun ortaya çıkar. Yine de, daha rahatsız edici reklam görüntüleyen adware program bulana pop-up sürekli ortaya gerçektir onları ve sistemden siler. Müdahaleci ticari reklam sonlandırmak için tek yolu bu.

Smithvirusalert.com açılır reklamlar ile veriyor biraz rasgele yüklü güvenlik aracı olmadığını unutmayın, ama senin Internet hızını, düşürür bir gerçek adware uygulama rahatsız ediyor tarama oturumları ve nedenleri sık sistem çöker. Bu nedenle, sahte açılır pencereleri tarafından görüntülenen bilgileri yoksay ve tüm reklamları görmezden. Başka bir durumda, güvenlikle ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Smithvirusalert.com gibi uygulamalar virtual machine sızmak için çeşitli yöntemler kullanır. Çoğu zaman, onlar adware, kaş kaçırmak veya diğer olası istenmeyen programları ile birlikte sistem girin. Böylece, her zaman belirli bir uygulama bilgisayarınıza yüklemeye kadar vermeden, herhangi bir ek program içeri alamam son derece dikkatli olmalıdır. Ayrıca, her zaman yeni yazılımın Kurulum Sihirbazı tarafından sağlanan tüm bilgiler okumalı ve çok dikkatli bir şekilde kurulum her adımını tamamlayın. İstenmeyen programları reddetmek için tek yolu bu.

Remove Smithvirusalert.com
The Smithvirusalert.com Virus

Onlar sizin bilgisayarınızda bulunan enfeksiyonlar ile başa çıkmak için teknik destek yardım almak için aramak için tavsiye edilir bir telefon numarası ile mevcut Smithvirusalert.com açılır reklamlar hakkında bilmeniz gereken başka bir şey değil. Ancak, çünkü sözde yararlı hizmetler ödenir ve Smithvirusalert.com açılır pencereleri ikamet eden üçüncü şahıslar kolay para kazanırsınız bu numarayı aramamı sorulur gerçektir. Aynı zamanda, yardım alması planlanan pek yardımcı olmayacaktır. Bu nedenle israf senin para yerine, sen daha iyi Smithvirusalert.com pop-up reklam–dan senin PC en kısa zamanda kaldırır.

Eğer Smithvirusalert.com olduğunu zaten mevcut üstünde senin PC, web tarayıcınızı işe yaramaz ticari reklam sesleri ile sular altında alırsınız. Bunlardan herhangi birini tıklatırsanız, sen daha istenmeyen malware sisteme yüklemek son olacak unutmayın. Ayrıca, Web’de gezinmek çalışın her zaman açılır pencereler görünür gibi değişik sorunlar bir sen neden yeteneğine olduklarından. Bunlar arasında sık sistem gürültüyle çarpmak yaşıyor ve tarama etkinlik kesmeden, Internet hızı, yavaşlama vardır. Böylece, yapabileceğin en iyi şey Smithvirusalert.com–dan senin PC hemen kaldırmaktır.

Her durumda, en büyük sorunu ile Eğer uğraşmak gerekecek Smithvirusalert.com bulaşmış bilgisayarınızı, kişisel ve finansal verileri çalmak belgili tanımlık adware yeteneğidir. En kısa zamanda Smithvirusalert.com PC, girer, tarama faaliyetleri ve kataloglar izleme başlar her hareketini online. Adware sizinle ilgili yeterli bilgi topladıktan sonra bu bilinmeyen üçüncü program destek kişilerle paylaşır ve onlar kötü niyetli amaçlarla kullanabilirsiniz. Bu nedenle, sadece Smithvirusalert.com silmek–dan sistem ama aynı zamanda gelecekte zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı korumak.

Smithvirusalert.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Smithvirusalert.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *