Kaldır Smdmfu.exe (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Smdmfu.exe, adware ile ilişkili olduğu düşünülmektedir yürütülebilir bir dosyadır. Dosyayı Aztek Media Inc şirketi tarafından geliştirilmiş ve internette gezinirken bir kez yüklü, bu web tarayıcınızı kullanarak ticari reklam tonlarını sel olacaktır. Çünkü böyle smdmfu.exe asist adware uygulamaları. Bunun için bu durumda ne yapmalıyım, adware programı bulmak ve çıkarmak o–dan senin PC hemen için nedenidir. Aksi takdirde, tarama etkinlik çok sayıda reklamlar tarafından rahatsız olmayacaktır ve ciddi güvenlik ile ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Genellikle, Smdmfu.exe alır bir adware program bileşenlerinden biri yüklü. Durmak kullanma–dan senin PC sızmak için girdiğiniz Web siteleri ve yüklediğiniz ücretsiz yazılım ile çok dikkatli olması gerekir. Kötü amaçlı Web sitelerine erişim ve doğrudan almak bulaştırmak ile istenmeyen bazı programlar için bir risk olduğunu göz önünde bulundurun.

Ayrıca, her zaman bilinmeyen Web sitelerinden ücretsiz indir, güvenilir olmayan bazı uygulamaları, sisteminizdeki yüklenir. Bu nedenle, makine herhangi bir sanal tehditleri önlemek için kötü amaçlı yazılımlara karşı korunaklı emin olmalısınız.

smdmfu.exe dosya ve ciddi online güvenliğinizi tehdit edebilir çünkü senin PC–dan ait uygulama silmek için çok önemli olduğunu unutmayın. Bildiğiniz gibi adware programlar tarafından gösterilen reklamlar malware yaymak veya bilgisayar kullanıcılar hassas verileri çalmak için siber suçlular tarafından geliştirilen şüpheli Web sitelerini yeniden yönlendirme bağlantılarını içerir. Bu nedenle, bu programlar tarafından ve onlar çok cazip görünüyor olsa bile onlara tıklayın değil tarafından reklamları göz ardı edilmemelidir. Yolu yoktur sizin için emin olmak için gerçek bir şey olarak gizlenmiş olabilir çünkü ne tehdit bir reklam saklanıyor.

Başka bir adware ile onun yetenek sanal davranışınızı izleyebilir ve gizlilikle ilgili sorunlar neden olabilir çeşitli ayrıntılar kaydetmek için sorundur. Akılda bu gerçeği, aynı zamanda tüm yukarıda belirtilen sahip, smdmfu.exe silmeniz gerekir fazla kesindir ve en kısa zamanda varlığını için sorumlu olan program.

Neyse ki, smdmfu.exe kaldırma işlemek çok zor değildir. El ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. Kaldırma işleminin herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa, bu makalede manuel talimatları takip edebilirsiniz. El kaldırma tamamlamış olsa bile, yine de, hala tüm mevcut tehditlere tamamen çıkarılmış olduğundan emin olmak için meşru antimalware aracı bilgisayarınızla taramak var. Güvenlik Aracı bulun ve olası istenmeyen programları silmek ve olacak gelecekte zararlı yazılımlara karşı sisteminizi korumak.

Smdmfu.exe kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Smdmfu.exe–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *