Kaldır SlimCleaner Plus virüs | Güncelleme

PUP
Remove SlimCleaner Plus

SlimCleaner Plus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu SlimCleaner Plus kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

SlimCleaner Plus genellikle üçüncü taraf montajcılar yardımı ile dağıtılmış bir potansiyel olarak istenmeyen program (yavru) diğer Windows ile uyumlu programları ile birlikte olarak sınıflandırılır. Aslında bu nedeniyle SlimCleaner Plus olan üç büyük web tarayıcılarında – Yani, Mozilla Firefox ve Google Chrome ile uyumlu program herhangi bir tanesinin üzerine yüklenebilir. Bu durumda, kişisel bilgisayarınızla bulup sanal makinenizde fark yavru fok silmek için şiddetle tavsiye edilir.

SlimCleaner Plus bir ücretli programdır kullanmak istiyorsanız 19,99 $ ödemek zorunda kalacak. –Dan onun website – süper drivers supersystemutilities .com/-Güncelleyici uygulamanın elde edebilirsiniz. Yine de, bu tek yöntem SlimCleaner Plus değil ki bilmeniz gerekenler sisteminize sızmak için kullanabilirsiniz. Şartlar ve koşullar uygulama Kur Sihirbazı tarafından sağlanan okumaz çünkü istenmeyen programı yeni yazılım, kurulum işlemi sırasında sistem girebilirsiniz. Bu durumda, sadece için her şeyi kabul ediyorum ve farkında bile olmadan içine belgili tanımlık sistem belgili tanımlık adware izin.

SlimCleaner Plus Invasion de diğer yöntemlerini kullanır. Aracın kez spam e-posta eklerini, bozuk bağlantıları veya Web sitelerinin bilgisayarınıza girmeye gizler veya sadece sahte bir sistem veya program güncelleştirmesi teşkil etmektedir.

En kısa zamanda SlimCleaner Plus virtual machine, bulaşan program bir tam bombardıman uyarıları her türlü bundan sonra başlayacaktır. Bu uyarılar sabit diskinizde en iyi duruma getirme ihtiyacı ikna etmeye çalışacaktır ve bu aracı satın almak için panik içinde açılmışken. SlimCleaner Plus hakkında bilmeniz gerekenler bu satın alma yerine bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir ki be. Aksi takdirde, lots-in güvenlik ile ilgili sorunlar yaşamaya çok olasıdır.

Remove SlimCleaner Plus
The SlimCleaner Plus Virus

Aslında rağmen bu SlimCleaner Plus olduğunu size tarama oturumları optimize etmek gerekiyor, adware uygulama bu işlemi yerine zorlaştırıyor. Programın uzak adware sunucularla iletişim kurar ve web tarayıcınızı kullanarak çalışın her zaman açılır pencereleri ve afiş teklifi, gibi çeşitli ticari reklam görüntüler. Ne yazık ki, bu reklamların güvenilir ya da değil olması durumunda hiçbir garantisi yoktur, böylece onların hiçbirini açılış sisteminizi tehlikeye atar. Ayrıca, [[93 tarafından]], sağlanan çok sayıda pop-up Kabil, Internet hızı yavaşlama, sık sistem gürültüyle çarpmak yaşıyor ve tarama etkinlik rahatsız. Böylece, senin PC–dan en kısa zamanda SlimCleaner Plus silmeniz gerekir.

Monitörünüzle birlikte çok sayıda pop-up sel dışında reklam, SlimCleaner Plus sürekli sunmak sen kesinlikle sahte gibi görünen tarama sonuçları ile. Bu tarama sonuçları rapor yazılım programlarınızı sürücülerin güncelleştirilmesi gerektiğini ve sen yapmak için SlimCleaner Plus tam sürümünü satın almanız gerekir. Tarama sonuçları aldatıcı, böylece potansiyel olarak tehlikeli bu programı satın değil unutmayın.

Durumda size tarama oturumları güvenilmez ve güvenli olmayan Web sitelerine yönlendirildi, bazı dosyaları tehlikeye ve bilgisayar virüsleri senin PC nüfuz başardı. Sonuç olarak, enfeksiyonlar şimdi sistemde gizli olabilir ve bilgisayarınıza erişip kişisel ve mali bilgilerinizi çalmak siber suçlular için olası hale getirebilir. Bu durumda, söz konusu antimalware programı kullanmak için herhangi bir tehdit ve virüs baştan başa çıkarmak ve bilgilerinizin çalınmasını korumak için tek yolu bu. Bunu kullanarak, kolayca bulun ve sisteminizde gizli tüm tehditlere silin.

SlimCleaner Plus kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala SlimCleaner Plus bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *