Kaldır Shiltirs.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Shiltirs.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Shiltirs.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Shiltirs.com sayfa sabit görüntü sorun açık bir işaretidir. Site her zaman anlamına gelir, makinenizde bir adware enfeksiyon varsa görmek. Zararlı zaten senin sistem ve Shiltirs.com girin başardı eğer cluing onun yoludur. Site arkasında pusuda için paravan olarak kullanır. Senin için ancak, bu sayfanın görünümünü bir büyük, neon uyarı işaretidir. Bir kez sen nokta tarayıcılar üzerinde alarak al ipucu. Biliyorum bir adware haşere ile bulaşmış ve gerekli önlemleri almak.

Adware enfeksiyonları son derece rahatsız edici olan ama onlar da tehlikeli. Gemide kimse tutmak hoş olmayan sonuçları olacaktır. Bu yüzden parazit ilk fırsatta kurtulmak çok önemlidir. Bir kez sen başlamak seyir Shiltirs.com site görmek adware’nın saklandığı yer ve bulduğunda, iki kez hakkında düşünmeden silin. Emin hiçbir iyi niyet gel bu enfeksiyon tutmak dışarı olun. Sadece baş ağrısı ve sorun getiriyor. Yani, kendine bir iyilik yap ve bazı geri dönüşümsüz hasara neden şansı önce silin. Gerekli tartışmalar vaktimi harcama. Belgili tanımlık adware gitmek zorunda. ASAP!

Bir kez senin makine pis haşere girer, senin normal örümcek ağı dalga köpüğü önemli değişiklikler oldu. Her kadar çok dokunmatik bir daha önce güvenilir tarayıcıların zaman, kesinti acı. Belgili tanımlık adware her zaman yeniden yönlendirir. Ek sekmeler açılır. Ticari tatili için çevrimiçi videoları duraklatır. Bu günlük bazda sayısız reklam ile amansız. Afiş ve Kuponlar ve reklam-özgür olmak için kullanılan sayfaları bile enjekte eder. Bu çok sinir bozucu. Bu şartlar altında yapılan her çalışmanın almak düşünün. Ama hepsi bu değil. Bu ufak bir rahatsızlık tanımlanabilir.

Belgili tanımlık adware senin için daha çok var. Bu bir reklam platformu ve hackerlar pay-per-click gelir kazanmak ve kötü amaçlı içerik çevrimiçi yaymak için kullanın. Bozuk bir reklam’ü her tıklattığınızda, sahtekarlardan para ve daha fazla enfeksiyonları bilgisayarınızda İndiriyor risk. Ekranınızda tamamen güvenli bazı reklamlar olabilir ama ezelî tıkırtı olduğunu söyleyemem. Tıkırtı, ancak, riski çok fazla. Adware kullanıcılarının ve ne hizmetlerinin reklamı doğrulamak değil ve sahtekarlardan bu avantajlarından yararlanın. Tek bir tıklama yanlış reklam ve daha zengin olduklarında ve PC’NİZİN çıkmaz kötüleşir.

Siber bir sponsor olma. Belgili tanımlık adware tamamen kaldırana kadar bir şey üzerinde tıklatmayın. Ama o kadar hızlı. Reklamlar her geçen gün daha fazla alacak ve bunları kaldırmak için bir şey yapmazsak, er ya da geç tıklamak. Bunun olmasına izin vermeyin. Bu makalenin sonunda, sen-ecek bulmak yardımcı olacak adım adım kaldırma kılavuzu enfeksiyonlar temelli kurtulmak. İzlemek belgili tanımlık merdiven dikkatli ve davetsiz misafir kurtulmak.

Nasıl bununla did sen almak bulaştırmak? Kasıtlı olarak indirmek değil eminiz. Henüz, onun şekilde hafifletmek için başka bir şey yaptım. Çok dikkatsizdin. Belgili tanımlık adware muhtemelen başka bir programa birlikte olduğunu ve bu programı yüklediğinizde, bu de kayarak başardı. Dikkatsiz ve dikkat etmedi çünkü. Bir dahaki sefere uygulamaları, yüklemek temel olanlar yerine Kurulum Sihirbazı’ndaki özel ayarları seçebilirler. Taksit kontrolünü alabilir ve herhangi bir ek, istenmeyen ekstra almak önlemek sağlar. Tek yapmanız gereken yüklemeyi bitirmeden önce tüm “ikramiye” seçimini kaldırın.

Shiltirs.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Shiltirs.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *