Kaldır Searchvvay.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Searchvvay.com

Searchvvay.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Searchvvay.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Searchvvay.com büyük web tarayıcılarında-Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Google Chrome izniniz olmadan değiştirme yeteneğine sahip olan başka bir güvenilir olmayan arama motorudur. Böylece, program bir tarayıcı hijacker kategorize edilmiş. Eğer Searchvvay.com mevcut üstünde senin sistem, sen-ebilmek duyuru varsayılan arama motorunuzu yerini almıştır ve güvenli olmayan üçüncü taraf web içeriğe maruz.

Bir kez installed üstünde senin bilgisayar, monitör ile çok sayıda sponsorlu bağlantılar ve işe yaramaz sel Searchvvay.com başlar pop-up reklamlar. Ana burada onlara şans eseri tıklayın ve bozuk Web siteleri ile kötü amaçlı içerik aktarılır bu bağlantıları tanıması çok kolay değil sorun.

Birçok diğer güvenilmez arama motorları sayfanıza yerine görünür ve sağlayıcı arama nedeniyle gerçeğini, herhangi bir yetkisiz değişiklik önlemek ve sanal makinenizde güvenilir antimalware aracı yüklemeniz gerekmektedir.

Searchvvay.com sistem sızmak çeşitli yöntemler kullanır. Çoğu zaman, bu muhtemelen bunun için en kolay giriş noktası sağlar çünkü korsanının, bilgisayarınıza diğer ücretsiz sağlanan gelir. Bu nedenle, ne zaman sen install yeni bilgisayar yazılımı üstünde senin PC, her zaman tüm şartlar ve koşullar Kur Sihirbazı tarafından sağlanan okumalısınız. Aksi takdirde, güvenlikle ilgili sorunlar yaşarsınız.

Remove Searchvvay.com
The Searchvvay.com Virus

Searchvvay.com Ayrıca virtual machine sahte bir sistem veya program güncelleme olarak poz tarafından sızmak olabilir. Java veya Adobe Flash Player güncelliyoruz düşünürken, örneğin, aslında tehlikeli bir enfeksiyon sistemdeki bırakıyorsun. Ayrıca, adware uygulama aynı zamanda spam e-posta eklerini, bozuk bağlantılar veya Web siteleri diğer saldırı aracı olarak kullanabilirsiniz. Bu nedenle, bir adware program PC’nize en sık sahip dikkatinizi üzerinde bağlıdır.

Bazı bilgisayar kullanıcıları onlar arama motoru onları ile yararlı bağlantılar sağlamak misiniz çünkü Searchvvay.com kendi sanal makinelerden kaldırmak gerekmez düşünüyorum. Ancak, Searchvvay.com ile ana sorun bu genellikle bağlantılar güvenilmeyen Web siteleri ve potansiyel olarak güvenilmez başlık reklamları görüntüler olduğunu. Böylece, belgili tanımlık aramak motor–dan senin PC kaldırma şiddetle tavsiye edilir.

Tarama oturumları güvenilir olmayan Web sitelerine, güvenliği aşılan resimler, aktardıysanız adware uygulamalarını sanal makine nüfuz başardı çok muhtemeldir. Sonuç olarak, bazı enfeksiyonlar sisteme gizli olabilir ve bazı siber suçlular PC’nizi erişebilir ve hassas verileri çalmak izin verebilirsiniz. Bu olursa, herhangi bir tehdit sisteminden tamamen silmek ve çalınmasını, kişisel verilerinizi korumak için tek yol olduğunu bir otomatik güvenlik programı kullanmak için. Bunu kullanarak, tüm gizli enfeksiyonlar yer ve hemen silinir.

Searchvvay.com el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. Elle yapılan kaldırma öğretim Bu makalede verilmektedir. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve malware 24/ karşı sisteminizi korur bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsin 7 günde.

Searchvvay.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Searchvvay.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *