Kaldır Searchpulse.net (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Searchpulse.net

Searchpulse.net kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Searchpulse.net kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Başın belada mı online anlamına gelir gitmek her zaman Searchpulse.net Web sitesi ekranda görmek. Açık bir işareti senin makine artık enfeksiyon-Alerjik değil sayfasıdır. Bir tarayıcı korsanının parazit liman. Olarak muhtemelen biliyor, kaçırmak için hoş arkadaşları yapma. Farklı olmak ile sıkışmış bir beklemeyin. Bu değil. Bu PC gizlice girer ve büyük bir karmaşa yapmak için devam eder.

Sizin için en iyi olanı yapmak ve silmek o ilk fırsatta. Ne kadar çabuk makinenizden daha iyi gitti. Onun Kaldır ertelemek değil emin olun. Zararlı her saniye gemide sorunlara neden için kullanır. Uzun süre kalır, sen yüz daha fazla sorun. Bununla bir şey koymayın. Searchpulse.net site bu uyarı olarak al ve bunu dikkate alın. Gaspçı’nın saklandığı yer bulmak ve çok geç olmadan çıkarın.

Başarılı bir yüklemesinin ardından, gaspçı, herhangi bir zaman kaybetmiyor. Hemen tüm tarayıcılar bozar. Bu kelimenin tam anlamıyla, bu nedenle ele geçirilmesini adını. Artık online faaliyetleri kontrolünüz altındadır. Parazit var. Seni yönlendirmek için hangi sayfaların mı karar verildi. Kullandığınız ne arama motoru karar verildi. Tüm kararları ve bu ne istedi ne de gerekli izniniz kolaylaştırır. Sonuç olarak, çevrimiçi olduğunuzda, sadece korsanının görmeni istiyor bakın. Sizi her zaman gölgeli sayfalarını ziyaret etmeye zorlar. Ek sekmeler açılır. Ekran sayısız reklam ile duş. Bu değerli ana sayfası ve arama motorunuza Searchpulse.net ile yerini alır. O ne isterse yapar.

Remove Searchpulse.net
The Searchpulse.net Virus

Başka bir deyişle, zararlı çevrimiçi deneyiminizi bir kabus içine döner. Tek bir online hareket engel onsuz yapamazsınız. Ama hepsi bu değil. Sürekli sıkıntıdır, sorunlarının en küçüğü. Korsanının sürekli malware riski bu görüntüler her şeyi ile ortaya koyar. Hiçbir şey güven. Hiçbir şey tıklatın. Seni görmek bir şey güvenilir değil. Aksine. Bağlantılar, sayfaları ve reklamlar çoğu bozuk ve malware getiriyorlar.

Tek bir tıklama sana yeter, durumu daha da kötüye için. Henüz, sonsuza kadar online gidiş görmezden gelemezsin. Bilgisayarınıza gerekli. Her şey normale dönmesi için istiyorsanız Yani korsanının bu sorunların kaynağını mücadele gerekir. O gidince, sanki onlar hiç vardı tüm yukarıda belirtilen maskaralık yok olacaktır. Haşere en kısa sürede kurtulun. O üstünde senin makine ait değil. Bir kalemde silmek. Tartışmalar zaman kaybetmeyin. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Bir kez PC’nizi temiz, temiz kalacak emin olun. Başka bir parazit sana bulaşmasını engellemek için elinden geleni yap. Tüm enfeksiyonlar, dikkatsizlik ve içinde kaymak için oyalama güveniyor. Neden? Çünkü onlar aslında ne yapıyorsun farkında iseniz asla vermeyeceği senin iznine ihtiyacım var. Bu yüzden adware programları yanı sıra diğer enfeksiyonlar, sen dupe için hileler kullanın. Freeware demetleri, spam e-posta mesajları, sahte güncelleştirmeler, diğer pop-up’lar, arkasına saklanarak gibi numaralar sites/ links/ bozuk sel, vb. Her zaman için yeşil ışık ne veriyorsun uyarı olmak. Yasal görünebilir ama kolayca kötü enfeksiyon olabilir.

E-posta–dan bilinmeyen gönderen açmayın. Doğrulanmamış download kaynak kullanmayın. Şüpheli bir şey uzak dur. Eğer biraz daha dikkat bu size başa bela bir haşere ile daha sonra kurtarabilir. Başka bir şey size kalmış. Parazitler, ihmalden, dua kadar vermeyin. Ayrıca, senin makine korumanıza yardımcı olan bir iyi anti-malware programı olsun. Güncel tutmak ve temiz olduğundan emin olmak için bilgisayarınızı düzenli olarak tarayın.

Searchpulse.net kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Searchpulse.net–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *