Kaldır Searchmulty.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Searchmulty.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Searchmulty.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Searchmulty.com tarayıcınıza için yararlı bir şey olarak sunulan bir Web sitesidir. Gerçekte, bu gelişmiş arama işlevleri, açıklamasını içinde iddia ettiği gibi sağlamaz. Bu sayfa sürekli sayfanızda görünür bir yerde PC’NİZDE pusuda kötü tarayıcı korsanının demektir. Bu kötü amaçlı parazit, bilgisayarınızda yüklü herhangi bir tarayıcı üzerinden alıp onları içine reklam görüntüleme çeviriyorsun birden fazla özelliği olan araçlar.

Gaspçı’nın uygun gördüğü, herhangi bir ayarı değiştirmek yeteneği kesinlikle bu görevde yardımcı olur. Oftentimes, bir tarayıcı korsanının enfeksiyonu belirtileri arasında ancak değiştirilen ana sayfası ve arama motoru Searchmulty.com Web sitesi, gölgeli apps ve araç çubukları teçhizatları olmadan sizin bilginiz veya izin yanı sıra sinir bozucu bir reklam ile sınırlı değildir herhangi bir online iş yapmaktan durur bombardımanı.

Onlar özellikle onlar sende bilgilere göre tasarlanmış bu tür reklamları hakkında ilginç olan. Gördün mü, bu kötü amaçlı parazit online aktivite izleyebilir ve tarama geçmişinizi çalmak ve arama sorguları, daha iyi olabilir bu yüzden ekran ile sular altında terfi içeriği özelleştirmek. Bu ciddi bir güvenlik ve gizlilik ihlali var.

Ve ekleri, sahte güncelleştirme iletileri, yazılım donatılacak, torrent dosyaları ve bağlantıları ve reklamlar enfekte spam e-postaları bir tarayıcı korsanının enfeksiyonu için en yaygın araç içerir. Tedbirli bir güvenli korumak açısından geldiğinde anahtar browsing deneyim. Herhangi bir şüpheli reklam ve açılır pencereleri sitenizde görünüyorsa, biz onları, özellikle sakınmak için çok benziyorlar size gerçek.

Crooks tıklayarak virüslü içerik, en çok özel teklifler, özel fırsatlar, tek seferlik Kuponlar ve indirimler, vb içine kandırmak çalışacağız. Biz çok tavsiye almak için sadece resmi ve lisanslı kaynaklar kullanarak güncelleştirir, yazılım yüklemeleri ve genel olarak web tarama için. Acele ve ihmal yok pozitif alırsınız.

Tarayıcı korsanları gelir onların yaratıcıları için oluşturmak için amaç kötü parazitler ve kurbanın tarayıcı üzerinde teşvik edeceklerdir sponsor sayfaları vardır. Bu pay-per-click program aracılığıyla yapılır. Ama onlar için de kar için başka bir yoludur. Bu siber parazit sayesinde bilgisayar korsanları şifreleri, IP adresleri, oturum açma kimliği, banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları ve daha fazla gibi hassas bilgileri ele geçirmek. Bu verilerin çok değerli olduğunu ve kar için diğer üçüncü kişilere satmak.

Ayrıca, ekranınızın sel olacak bu reklam sonunda tarayıcınızın aşırı. Er ya da geç bu tamamen çalışma durana kadar düzgün, çalıştırmak mücadele başlar. Sürekli donuyor ve tarayıcı çöküyor dışında yavaş internet bağlantısı da karşılaşabilirsiniz. Üstünde senin PC bir tarayıcı korsanının sahip beladan başka bir şey getiriyor. Eğer normal ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için dönmek gibi gizliliğinizi korumak istiyorsanız, hemen bu siber haşere kurtulmak gerekir!

Searchmulty.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Searchmulty.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *