Kaldır SearchJourney.net (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove SearchJourney.net

SearchJourney.net kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu SearchJourney.net kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

SearchJourney.net iken Web’de gezinme ve üçüncü taraf web sitelerinden gelen çeşitli programlar indirmeyi deneyin PC infiltre olan yetenekli bir tarayıcı hijacker olarak sınıflandırılır. Bu korsanının sadece varsayılan ana sayfanızı etkiler, ama bunu da SearchJourney.net ile varsayılan arama motorunuzu değiştirir unutmayın. Böylece, ana ve arama sağlayıcınızın URL değiştirmek istersin diye, senin sanal makineden search.strtpoint.com tarayıcı korsanının kaldırmanız gerekir. Ancak, korsanının Denetim Masası kaldırılamaz çünkü bunu çok kolay olmadığını bilmelisin. Yine de, burada iyi haber Search.strtpoint.com sistemden silmek için başka yöntemler vardır.

Aslında, SearchJourney.net mu senin bilgisayar girmek için izniniz gerekiyor. Bu sistemde bulunup bulunmadığını bile farkında değil kurulumu, onaylama içine aldatarak için geldiğinde tarayıcı korsanının çok yaratıcı bir fikir.

Bazı bilgisayar kullanıcıları arama motoru onları alışveriş fırsatları ve Amazon, eBay ve Kmart böyle online mağazalarında promosyon teklifleri için yararlı bağlantılar sağlayabilir çünkü onlar SearchJourney.net kendi bilgisayarlarından kaldırmak yok mu. Ancak, SearchJourney.net ile ana sorun kez bağlantıları güvenilir olmayan Web sitelerine ve kötü amaçlı yazılım ile bilgisayarınıza bulaşabilir potansiyel olarak güvenilmez başlık reklamları görüntüler olduğunu. Böylece, belgili tanımlık aramak motor–dan senin PC kaldırma şiddetle tavsiye edilir.

Remove SearchJourney.net
The SearchJourney.net Virus

Kötü amaçlı yazılım uzmanları bu iddia SearchJourney.net, sisteminizde bir tür istenmeyen yazılımlar yüklediğinizde varsayılan ana sayfası ve arama sağlayıcınızı yerini aldı. Bu nedenle, yeni uygulamalar, sanal makine üzerinde kurma sırasında çok dikkatli olun ve sistemdeki herhangi bir tehlikeli enfeksiyonlara karşı korumak için bir meşru antimalware aracını yüklemek gerekir. Ayrıca, dikkatle yeni programları indirmek için kaynakları seçin ve onlar bozuk emin olun.

Tarama oturumları güvenilir olmayan Web sitelerine, güvenliği aşılan resimler, aktardıysanız çok size tarama oturumları yeniden yönlendirildiğinden güvenilmez ve güvenli olmayan Web siteleri oldu, dosyaları ihlal ve bilgisayar virüsleri nüfuz başardı durumda olduğunu içine senin PC. Sonuç olarak, enfeksiyonlar şimdi sistemde gizli olabilir ve bilgisayarınıza erişip kişisel ve mali bilgilerinizi çalmak siber suçlular için olası hale getirebilir. Bu durumda, herhangi bir tehdit ve virüs baştan başa çıkarmak ve bilgilerinizin çalınmasını korumak için tek yol bir otomatik güvenlik programı kullanmaktır. Bununla beraber, gizli enfeksiyonlar tespit silinmiş ve. Virüsten koruma yazılımı ile bilgisayarınızı düzenli taramalar zamanlamak için sisteminizi başarıyla korsanların saldırılarından korumak için gerekli olan sonraki adımdır.

Neyse ki, SearchJourney.net kaldırılması zor bir süreç değildir. El ile veya otomatik olarak program ile birlikte tüm görüntülenen reklamları silebilirsiniz. Elle yapılan kaldırma öğretim Bu makalede verilmektedir. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Bunu bulmak ve silmek tüm varolan bir kez tehditler ve sisteminizi zararlı yazılımlara karşı her zaman koruyacak bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsiniz.

SearchJourney.net kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala SearchJourney.net–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *