Kaldır Searchby.net (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Searchby.net

Searchby.net kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Searchby.net kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Searchby.net kötü amaçlı bir Web sitesidir. Eğer sen görmek o, tarayıcılardan birini her açışınızda, hazır olun. Açık bir işareti bir şey doğru değil sayfasıdır. Makinenizi artık güvenli değil. Ne de enfeksiyon-Alerjik. Enfeksiyon liman. Orada kötü tarayıcı korsanının üstünde senin PC ve Searchby.net sitenin görünümünü ipucun varlığını. Bu karşı acil önlem. Kaçırmak için hoş kiracı çıkarma. Aksine. Yaptıkları tek şey sorunlarını ve şikayetlerini ton neden. Artık zararlı kalır, sen yüz daha fazla sorunları.

Bu sorunlar şiddetinde de büyür. Senin güvenliğini korumak istiyorsanız, ilk fırsatta davetsiz misafir silin. Dediğimiz gibi Searchby.net senin ipucudur. Kulak verin. En kısa zamanda online faaliyetleri sayfanıza spot, bir enfeksiyon ev sahipliği yapıyorsanız ve bir çıkış yolu aramaya başla kabul. Korsanının dan gözlemliyor tam yerini bulmak ve kaldırmak. Sen ve senin makine bu parazit pozlar riski göz ardı etmeyin. Derhal hareket. Bırak olsun sonunda kontrol dışı alacak ve senin çıkmaz kötüden daha kötüye doğru gidecek.

Gaspçı, tarama bir karışıklık yapar. Her zaman meddles ve tarayıcılar ayarlarında tamamen yetkisiz reshuffles yapar. Bu reshuffles sonuçlar doğurabilir. Searchby.net bir örnektir. Bu sayfa artık yeni ana sayfası ve arama motoru ve o her hareketini kesinti olmadan web sörf yapılmaz. Tarayıcınızı açın, orada. Yeni bir sekme açın, orada da. Favori web sitesi yerleştirmeyi deneyin ve bir şekilde geri [[198 için]] yönlendirildi. Bu veba hiçbir kaçış olduğunu. Ama daha fazla. Searchby.net isteğin dışında ziyaret zorlanıyorlar sadece gölgeli site değil.

Remove Searchby.net
The Searchby.net Virus

Korsanının her zaman yeniden yönlendirir. Bu yönlendirmeleri web trafik oluşturmak ve belgili tanımlık yarar arkasında crooks ödenir. Bu pay-per-click mekanizması denir. Hackerlar sizin pahasına para. Henüz, daha da kötü bir şey var. Sadece bu insanları sponsor değil ama aynı zamanda günlük malware riski için kendinizi açığa. Hiçbir şey yüzünden korsanının bkz: güvenilir olabilir. Değil siteleri, değil belgili tanımlık ads, hiçbir şey. Tabii ki, orada reklamlar. Çok sayıda reklamlar. Daha önce keyifli ve güvenli çevrimiçi deneyiminizi korsanının sayesinde etkin bir şekilde yok edilir. Neden sessiz? Sadece sorunları neden olur. Silmek o ve her şey normale geri dönecektir. El ile kaldırmak için bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Senin makine temiz olduğunda, o şekilde kaldığından emin ol. Gelecekte daha iyi PC korumak için elinden geleni yap. Çok tehlikeli siteleri ve doğrulanmamış sel uzak dur. Güvenilir download kaynak sadece kullanın. Körü körüne Ekranınızda beliren parlak her reklamı tıklatmayın. E-postaları tanımadığınız insanlardan açmayın. Eklerini indirmeyin. Program ve güncelleştirmeler, için kabul için ekstra dikkatli dikkatimi yüklerken.

Tamamen karşı olan bir şey kabul etmek istemediğiniz sürece asla genel Is Sartlari atlayın. Bazı yanıltıcı yan tümceleri gizlemek gibi küçük yazıları oku. Her zaman tetikte olmak. Enfeksiyonlar alamıyor, izniniz olmadan bu yüzden onlar yukarıda belirtilen yöntem sizi kandırmak için kullanın. Daha zeki ol. Hiç infiltrasyon tekniği sizin izniniz olmadan çalışmak yeterince iyi. Hafifçe vermek yok. Daha sonra başa to daha bir Bulaşmayı önlemek amacıyla her zaman daha kolaydır.

Searchby.net kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Searchby.net kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Searchby.net–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *