Kaldır Search60 Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search60 Virus

Search60 Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search60 Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Kötü tarayıcı korsanının ile enjekte edilir. Nereden bileceğiz? Peki, ne zaman çevrimiçi olduğunu her zaman Search60.com site görüyor musun? Evet. Önceki ana sayfası ve arama motoru ortadan kayboldu ve Search60.com yerlerini aldı mı? Evet ve Evet. O zaman hiçbir şüphe yoktur. Gemide bir tarayıcı korsanının var ve zararlı makinenizin tam bir karmaşa yapar önce bu konuda bir şeyler yapmak gerekir.

İlk olarak, panik yapmayalım. Gerçek durumunuza çok daha kötü olabilirdi. Seni açgözlü ransomware veya yıkıcı bir Truva atı ile enfekte. Onlara bu korsanının göre tehlikeli olduğundan değil. O hala riskine, yine de de yol açar. Bir zararsız siber tehdit henüz karşılaşmadım ve şansı da yok.

Yani, Search60 arkadaşın olduğun şey akılda tutmak. PC’NİZDE herhangi bir yeri vardır kötü amaçlı bir programdır. Don’t let bile bir dakika daha uzun gemide kalmak olduğunu. Onu bulup, bunun yerine silin. Ne kadar çabuk öldü daha iyi. Aksi takdirde, zararlı sonunda kontrolden alacak ve size bazı geri dönüşümsüz hasara neden olur. O riske değil. Şimdi harekete geçin!

Bir kez hırsız girer, online faaliyetleri değiştirin. Aniden, sürekli müdahalelerine acı başlatın. Dediğimiz gibi ana sayfa ve arama motoru Search60.com sitesiyle yerini ve bu değişikliği tersine çevirmek için gidebilirsiniz bir şey yok. Bundan haberdar değildir bile. Bu enfeksiyon olarak uygun gördüğü ve fikrini artık ilgisiz kaldığı tarayıcılar ayarlarında değişiklikler yapabilirsiniz.

Remove Search60 Virus
The Search60 Virus

Çevrimiçi arama yapmak istediğiniz her zaman, şu andan itibaren Search60 kullanmak zorunda. Ancak, bu motor size gösterir hiçbir şey güvenilirdir. Çoğunlukla bozuk gösterilir ve potansiyel olarak tehlikeli bağlantıları tıklarsanız, crooks kar pay-per-click mekanizması yoluyla kazanmak.

Ayrıca, İndiriyor zaten bulaştırmak PC daha fazla enfeksiyon riski. Bu web sörf normal bahsetmiyorum imkansız bir görev haline gelir. Sürekli diğer sayfalara yönlendirilirsiniz. Ekranınızın her türlü çok sayıda reklamlarla kaplı. Tarayıcılar genellikle donma. Deneyim nefret edecek. Ama hepsi bu değil. Senin makine genel olarak bile çevrimdışı kullanarak zor olur bu yüzden underperform başlar. Bu gecikme ve sık sık çöküyor. Ekran donuyor. Sistem yeniden doğmuş gibi vb

bütün bunlardan dolayı korsanının teşekkür edebilirsin. Her şey için sorumludur. Crooks sizin pahasına zengin ve hiç bitmeyen bir yığın kesinti acı. Soru bu müsamaha devam edecek tedbirler ve korsanının temelli kurtulmak için gidiyorsun vardır. İkincisi için öneririz. Bizim kaldırma kılavuz aşağı PC’nizi temiz yardımcı olması için kullanın.

Nasıl Search60 ile sıkışmış düştün? Çünkü dikkatsizdin ve hackerlar için dua bu bulaştı. Onlar başarılı olmak için ihmal gerekir. O olmadan, korsanı içeri giremeyiz. Şu andan itibaren daha dikkatli emin olun. Her zaman gardını yukarıda tut. Gölgeli sayfaları ve doğrulanmamış sel uzak dur. E-postalar gelen yabancılar açmayın. Körü körüne Ekranınızda beliren parlak her reklamı tıklatmayın.

Yükleme işlemleri sırasında zaman ayırın. Her zaman ve Conditions/ EULA koşullarını kabul etmeden önce okuyun. Etkin olmayan işbirliği, aka ihmal ve oyalama, enfeksiyonlar almakla çok daha zor bir zaman olurdu unutmayın. Yani, kendine dikkat atma tarafından kolay bir hedef yapmak yok. Tam tersini yapıyorsun. Senin durum tespiti yapmak ve bilgisayarınızı güvenli tutun.

Search60 Virus kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search60 Virus–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *