Kaldır Search.yourtransitinfonow.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Search.yourtransitinfonow.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.yourtransitinfonow.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Search.yourtransitinfonow.com kötü haber bir habercisi olduğu bir sayfadır. Site içinde senin sistem bir tarayıcı korsanının varlığı gösterir. Evet, orada kötü bir parazit üstünde senin makine ve Search.yourtransitinfonow.com görmek, uyarı işareti. Kulak verin. Çevrimiçi deneyiminizi berbat korsanının izin verme. Komut istemi eylemleri sürece olacaktır çünkü. Bunu. Tarayıcılar sayfanıza spot olarak korsanının için aramaya başla.

Bu bir yerde makinenizin gölgelerde gözlemliyor ve kaldırırsanız değil, hiç kimse olacak bir gerçektir. Bilgisayarınızın iyi olmak için sorumludur. Bu yüzden acil önlemler almak çok önemlidir. Hava korsanı can sıkıcı, işgüzar ve tehlikeli. Bir dizi böyle bir baş belası olmak sadece unpleasantries getirecek. Neden sorunlar kazık yukarı ve şiddeti her geçen gün büyüyen devam edecektir. Er ya da geç enfeksiyon bile bazı geri dönüşümsüz hasara neden olabilir. Bunun olmasına izin vermeyin. Artık tehdit kalır, onun kaldırma daha da zorlaşıyor. Çok geç olmadan eylemleri. Search.yourtransitinfonow.com site noktaya sonra gaspçı’nın saklandığı yer bulmak ve iyiliği için silin.

Eğer yapmazsan, sayısız sorunları için hazırlan. Gaspçı, bilgisayarınıza gelir andan itibaren çalışmaya başlar. Bu, kendi etki alanı ile ana ve arama motoru yerini alır. Search.yourtransitinfonow.com online gölgen olur ve her fırsatta görüyorsunuz. Bu değişikliği hakkında istendi değil. Bunun bir etkisi haberdar değildir bile. Korsanının değişiklik yapmak için onayına ihtiyacım yok. Uygun gördüğü ve fikrini artık ilgisiz kaldığı gibi davranır. Bu yüzden bir gaspçı denir. Tüm tarayıcılar ele geçirilmesini. Online gitmek her zaman, yetkisiz erişimlere karşı acı.

Zararlı durmadan yönlendirir. Çok sayıda şüpheli görünümlü sitelerini ziyaret etmek zorunda kalıyor. Ek sekmeler de her zaman açın. Sinir bozucu, onaylanmamış reklam çığ ile alı var. Bu bir kabus olmalı. Deneyim nefret edecek. Ama daha fazla. Korsanının de hem kötü amaçlı yazılım ve güvenlik riski sunar. Ekranınızda gördüğünüz hiçbir şey güvenilir olabilir ve bozuk bir ad/ sayfasında’i tıklatırsanız, daha fazla malware ile enfekte.

De, gizliliğinizi tehlikeye çünkü sana o girdiği andan itibaren casusluk korsanının başlar. Bu cihazlar casusluk olarak tarayıcılar kullanır ve hassas kişisel bilgilerinizi toplar ve daha sonra yayınlanan korsanlara karşı gönderir. Gerek yok neden bu tehlikeli olduğunu açıklayan işte? Bu senaryonun açılmak izin verme. Önce yanlış ellerde biter korumak senin mahremiyet. Amaç için korsanının kaldırmanız gerekir. Bu olduğu sürece, güvende değilsin. Yani, silin. Davetsiz misafir kurtulmak ve bizim takip etmek kolay temizleme kılavuzu kullanın. Ne kadar çabuk bunu daha iyi.

Nasıl korsanının sen olmadan fark ve bunu önlemek girdiniz mi? Çok dikkatsizdin de zararlı bu yararlandı. Başarılı olmak için ihmal gerekir. Tüm enfeksiyonlar yapmak. Sen dupe için sinsi Taktikler kullanıyorlar ama hiçbiri-in onları etkin olmayan işbirliği olmadan çalışmak iyi. Bu durumda, “etkin olmayan işbirliği” “ihmal” eşittir. Acele ediliyor ve dikkatini, her şeyi tıklatın ve kalmayı sürdürüyor bilmeden “Evet” deriz. Ya da, bozuk bir site yüklü ve korsanının içinde geçit töreninde. O hatayı bir daha yapma. Daha da kolay bir hedef dikkatsiz davranarak kendin yapmıyorsun. Senin durum tespiti yapmak ve PC güvenli tutmak.

Search.yourtransitinfonow.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Search.yourtransitinfonow.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.yourtransitinfonow.com–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *