Kaldır Search.yourinterestsnow.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Search.yourinterestsnow.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.yourinterestsnow.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Search.yourinterestsnow.com bir Web sitesi bir arama motoru ve birkaç ilave işlevler sağlayan SaferBrowser tarafından desteklenmektedir. Web hizmeti tarama esastır. Genişletilmiş filtreler veya ayarları yoktur. Ek işlevler Search.yourinterestsnow.com hakkında daha ayırdedilebilir. Web sitesi onları gömülü bir araç sağlar. Bir ikincil arama alanı, bir hava tahmini ve yararlı web sitelerine bağlantılar bir dizi bulabilirsiniz: Pinterest, Dribbble, Etsy, Instagram ve Polyvore.

Ne zaman sen ziyaret etmek hiçbir şey Search.yourinterestsnow.com hakkında olağandışı görünüyor. Bir gaspçı sisteminize girdiğinde site çevresinde şüpheli etkinlik başlar. Korsanının ayarlarınızla etkilemektedir. O-ecek yapmak Search.yourinterestsnow.com ana sayfası ve varsayılan arama sağlayıcısı. Bu korsanının desteklenen web siteleri ekleyerek arama sonuçlarınızı değiştirme seçeneği verir. Ayrıca desteklenen bağlantılar içeren açılan reklam oluşturur. Desteklenen Web sitelerine önde gelen insanlar tarafından korsanının gelirleri kendi geliştiriciler için yapar. Faaliyet gelir elde etmek, başka bir bilgi formu insanların tarayıcılar toplama ve üçüncü şahıslara satış yöntemidir. Korsanının bunu yapmak için izin gerektirir.

Search.yourinterestsnow.com sahip olmak için tarayıcınızı ayarlamanız veya korsanının karşılaşma ziyaret gerekmez. Aslında, site bir kaynak korsanının için hiç değil. Kötü amaçlı bir program bir paket içinde sarılı diğer yazılım ile hareket eder. Donatılacak olası istenmeyen programları, ransomware, Truva atları ve diğer tür virüs ve riskli programlar bir çok popüler dağıtım için kaçırmak, adware, tekniktir. İstenmeyen araç freeware, shareware ve korsan programları indir istemcileri olarak kullanır. Onun yürütülebilir dosya ana program kurulum dosyasına eklenir.

Bir yazılım yüklerken, yükleme anlaşma dikkatli bir şekilde sunulan herhangi bir gereğinden fazla alet olup olmadığını görmek için okumak gerekir. Asla kabul programları kullanmak niyetinde değildi. Çok bozuk için muhtemeldir. Bu tüm seçenekleri görmek için bir advanced/ özel yükleme işlemi seçmek zorunda olması gerekmektedir. automatic/ temel işlem bazı ayrıntılar listelenmez. Munzam bilgisayar programı-ecek beğenmek var olmak belirtilmemişse seçenekler arasında. Paketler arasında gelen önlemek için sadece download ve iyi bir üne sahip programları yüklemek için size tavsiyelerde bulunabilir. Kullandığınız download kaynak hakkında Seçici olun. Resmi olmayan Web siteleri sağlamak programları üzerinde oynama yapılmış. Onlarla birlikte diğer araçları alabilirler.

Search.yourinterestsnow.com arkasında korsanının site tarayıcı nüfuz ve üzerinde DNS ayarlarını almak için kullanır. Bu yüzden kötü niyetli programı bu site ana sayfası ve arama sağlayıcınız olarak korur. Bu arama sonuçlarınızı değiştirmek ve açılır pencereleri oluşturmak için kullanılır. Bu iki etkinlikler desteklenen web sitelerine yönlendirmek için yapılır. Her zaman bir desteklenen sitesinin bağlantısını tıkladığında korsanının’ın geliştiriciler için para alıyorum. Bu para kazanma yöntemi uygun şekilde pay-per-click sistem dönüşmüş bulunuyor. Desteklenen bir bağlantıyı izlerken bazı rasgele Web sitesine alınacaktır. Bu arama sonuç sayfalarında olursa, sitenin içerik sorgularınızı eşleşmiyor olabilir.

Bir reklam izlerseniz, sayfa üzerinde arazi gerçekten listelenen ürün içermeyebilir. Karşılık gelen site sadece işe yaramaz olmayabilir, ama o enfekte. Search.yourinterestsnow.com arkasında varlık üçüncü parti web sitelerinin içerik için sorumluluk tüm garantiler reddedilmiştir. Site sahibi şirket Your Interests Now™ denir. Portland, Oregon genel merkezi. Site Gizlilik Politikası İzleme ve bilgi toplama konusuna da giderir. [[201 tarafından]], sunulan hizmetlerin kullanarak sen sınıf başkanı senin oturumu ve belirli veri üzerinde toplanan katılıyorum belirtilmiştir. Bu bilgiler gizli kalması gereken özel kişisel ve finansal bilgilerini içerebilir.

Search.yourinterestsnow.com gündemi için kullanmakta olduğunuz programda tanımlamak ve geri yükleme sanal ve kişisel güvenliği için silmek zorunda. Biz süreci ile yardımcı olmak için bir rehber dahil ettik. Ayrıca Bilgisayar korsanının’ın yardımı ile veya bu birlikte aynı kaynaktan girmiş olabilirsiniz diğer zararlı yazılımları denetlemek için bir virüsten koruma programıyla tarama için tavsiye edilir.

Search.yourinterestsnow.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.yourinterestsnow.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *