Kaldır Search-story.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Search-story.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search-story.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Search-story.com sayfasına yönlendiriliyorsunuz başladım Eğer bilgisayarınızda bir tarayıcı korsanının olduğu anlamına gelir. Bu kötü amaçlı yazılımlar yaptığı Kullanıcı tıkırtı üstünde en yüksek olduğu reklam içeriği belirli bir tür oluşturur bu. Açılır pencereler, reklamlar, özel fırsatlar, özel türü sunar, kuponlar, sahte güncelleştirmeleri, vb buna göre kullanıcının tarama geçmişi ve alışkanlıkları elde etmek için korsanının’ın yeteneği sayesinde hedef. Bu cidden dedi reklamları tıklayarak kurban olma olasılığını artıracaktır.

Sürekli açılan bombardımanı ve değiştirilen ayarlar ile birlikte, kaçırılan bir tarayıcı diğer belirtileri ancak bunlarla sınırlı olmaksızın araç çubukları, uzantıları ve eklentileri bilgisi olmadan yüklenmesi veya kullanıcının onayı yanı sıra değiştirme olabilir Search-story.com sayfa ile ana ve arama motoru.

Tarayıcı korsanları spam e-posta yoluyla dağıtılan ve ekleri, bohça bilgisayar yazılımı ile şüpheli bağlantılar, reklamlar, açılır pencereler, vb tıklayarak güncelleştirme isteklerini, sahte. –Dan bilinmeyen gönderen, mektup aldığınızda özellikle bunlara iliştirilen dosyaları varsa, bilgisayarınızdan bir gelecek kötü niyetli yazılımın bulaşmasını önlemek için sen dikkatli olmalısın.

Karşıdan yüklememeye veya şüpheli ve resmi olmayan Internet kaynaklardan yazılım güncelleştirme yapmak için tavsiye başka bir şey var. Programlar ve uygulamalar karşıdan yüklediğinizde, yükleme kolayca gereksiz gördükleri herhangi bir ek yazılım seçimini kaldırmak için özel bir türü için kabul etmek için tavsiye edilir ya da ilk etapta indirmek istemedim.

Gibi Ransomware, solucan veya Truva atları, ama onlar hala yer içinde senin bilgisayar sistem yok PUPs (potansiyel olarak istenmeyen programların) olarak kabul edilir gibi diğer tip-in virüs tarayıcı korsanları tehlike, yüksek bir risk teşkil. Search-story.com yönlendirme genel pay-per-click gelir oluşturmak için hedeftir. Ancak, hiçbir şekilde reklam sayfaları yeniden yönlendirme Eğer güvenli bilmenin yoktur.

Sadece ekran rahatsız edici reklam ve açılır pencereleri ile sel daha yeteneğine sahiptirler diğer virüsler için kurban. Siber suçlular kişisel bilgilerinizi ele geçirmek istemiyorsanız, bu zararlı haşere bilgisayarınızdan tamamen kaldırmak için ayrıntılı talimatları aşağıda izleyin tavsiye ederiz.

Search-story.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Search-story.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *