Kaldır Search.stormygreatz.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.stormygreatz.com

Search.stormygreatz.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.stormygreatz.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Tarayıcı korsanları çok müdahaleci hastalık are. Bir gaspçı ile sıkışmış almak talihsiz olması, zamanını boşa harcama. Makinenizi artık enfeksiyon-Alerjik olduğunu nereden biliyorsun? İşaretlere bak. Tam bir sessizlik içinde korsanları girin ama sadece miss you can’t ibretler vardır. Örneğin, Search.stormygreatz.com site ne zaman sörf web her zaman görüyor musun? Evet, eğer ipucun. Bu sayfanın görünümünü bir uyarıdır. Korsanının bu sayfanın arkasında pusuda için paravan olarak kullanır. Eğer sen görmek o tarayıcılar alarak, bir gaspçı ev sahipliği yapıyorsanız emin olun. Ve tedbirleri almak. Bu haşere gemide daha fazla zaman izni vermemeniz gerekir. Bu sorunlara neden için her saniye kullanır.

Sayfayı görür görmez, mücadele etmek ve çalışmaya başlamadan bir enfeksiyon varsa kabul edin. Nerede zararlı gizlenmiş bulmak ve oracıkta silin. Bu pozlar riskleri gözardı etmiyoruz. Orada çok. Gizlilik büyük bir risktir. Zararlı casus üstünde senin ve online her hareketini izler. Sadece bu değil, gerçi. Ayrıca bu olabilir ve sahtekarlardan arkasında gönderir tüm değerli bilgilerini toplar. Hackerlar özel bilgilerinizi erişimi olması gereken son insanlardır. Onlar için hiçbir şey ama onların kötü amaçlar için kullanmak, bizim kelime zihin. Bu senaryo açılmak izin vermeyin. En kısa sürede korsanının silin. Gelecekteki kendini minnettar olacağım.

Büyük gizlilik riski kenara maruz kalır, diğer konular de korsanının neden olur. Tarama deneyiminizi bir kabus içine döner. Artık barış içinde web sörf edebiliyoruz ve sürekli reklamları ve yönlendirmeler tarafından kesilir. Search.stormygreatz.com sayfa online gölge olur. Her fırsatta görünür ve ne olursa olsun, geçmiyor. Ayrıca, hatta önceki ana sayfası ve arama motoru arkada yerini alır.

Remove Search.stormygreatz.com
The Search.stormygreatz.com Virus

Korsanının her şeyi bozuyor. Her zaman gölgeli sayfalara yönlendirilirsiniz. Ekran reklamlar tüm şekil ve form 24/ ile kaplıdır 7. Bütün bu yapar çevrimiçi sörf dayanılmaz. Burası sadece sinir bozucu ama tehlikeli. Var bolluk bozuk reklamlar ve bağlantılar üstünde senin PC üstünde günlük temel. Tıklayarak tarafından daha fazla enfeksiyon zaten bulaşmış ve düşük performans bilgisayarınıza indirin. Bu gizlilik tehdit Ekle ve karar sizin için. Korsanının gitmek zorunda. Silin. Bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve en kısa sürede davetsiz misafir kurtulmak.

Nasıl parazit girdiniz mi? Korsanının izniniz olmadan içeri giremeyiz. İstemek için bağlıdır. Ve o does. Ama en şekillerde mümkün. Aksi takdirde, access inkar. Haşere döner aldatıcı taktikler için sahte program güncellemeleri, mesela gibi. Java iken aslında güncelleştirmekte olduğunuz, enfeksiyon indirirken düşünebilirsiniz. Ve her zaman güvenilir kaynaklardan yazılım yükleme işlemlerini acele etmeyin.

Ayrıca, ince baskı atlama. Onları kabul etmeden önce hüküm ve şartlarını okumak için zaman ayırın. Onlar seni asla aksi takdirde kabul bazı yanıltıcı yan tümceleri gizleyebilirsiniz. İçin yeşil ışık ne veriyorsun öğrenmek için birkaç dakika sürebilir. Enfeksiyonlar, ihmal için dua et. İhtiyaçları var. Vererek, bilgisayarınızın kötü amaçlı kapılar açılıyor. Bunu yapma. Dikkatsizlik parazitler için tek yönlü bir sokaktır. Uyanıklık, öte yandan, korunmaya devam edin. Doğru seçim yapmak.

Search.stormygreatz.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Search.stormygreatz.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.stormygreatz.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *