Kaldır Search.searchyrs2.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.searchyrs2.com

Search.searchyrs2.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.searchyrs2.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Search.searchyrs2.com site online gitmek her zaman görmek kötü bir işarettir. Açık bir göstergesi Your radyo tarayıcı korsanının ile bulaşmış sayfasıdır. That’s right, bir yere bilgisayarınızı köşelerinde gizlenen bir gaspçı olduğunu ve bu çok kötü oldu. Sayın radyo düşünme hata yasal bir program yapmayın. Bu değil, bu yüzden onun yalan inanmıyorum. Bu size online radyolar için kolay erişim sunar değil. Bu çevrimiçi deneyiminizi daha iyi yapmaz. Herhangi bir şekilde sizin için yararlı olacaktır.

Uygulama bu yapılan her sözü yetersiz kalıyor. O tuzağa düşmek değil. Tam olarak ne olduğunu senin radyo görmek-bir kötü amaçlı program hiçbir şey ama sorunları size nedenleri ve sistem. Search.searchyrs2.com site noktaya sonra gerçeği başı dertte ve korsanının için aramaya başla kabul. Bulduğunda, söylemeye gerek yok, oracıkta silmek için tereddüt etmeyin. Ne kadar çabuk öldü daha iyi. Ve ertelemek değil. Uzun süre gemide zararlı kalıyor, kötü senin çıkmaz olur. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Değiştirilen tarama korsanının girdikten sonra fark ilk şey. Artık hiçbir şey aynı değil. Search.searchyrs2.com site online gölgen olur ve o haşhaş yukarıya olmadan tek bir online hareket yapamaz. Size, tarayıcılardan birini, işte burada. Yeni bir sekme açın, orada. Bir ara, yazın bu sonuçlar arasında yer alır. Site bile senin homepage ve arama motoru yerini alır ve onları geri değiştirmelerini engeller. Sonuçta, tarayıcınızın kaçırıldı. Tercihleriniz artık artık ilgili değil. Gaspçı ne istediğini yapar.

Remove Search.searchyrs2.com
The Search.searchyrs2.com Virus

Örneğin, Search.searchyrs2.com site üzerinde zorlama bir yana kesintisiz, zararlı da sen ile sayısız reklam amansız. Yüklediğiniz her sayfa tamamen reklamlar tüm şekil ve formları ile kaplıdır. Bu sadece sinir bozucu, değil biliyorsun. Bu tehlikeli olur. Tek bir bozuk bir reklam (orada bol olanlar) tıklatın ve gemide daha fazla kötü amaçlı yazılım karşıdan yükleyin. Makinenizi zaten acı ve normalde bu tek korsanının nedeniyle gerçekleştirmek için mücadele aklınızda bulundurun.

Ne olacağını hayal daha fazla parazit bulaşmış. Uzun iyi için senin PC kapatılmadan önce olmayacak. Bu tür risk almayın. Sen yapabileceğin en iyi şey korsanının en kısa zamanda kurtulurum. Bir kez sen yapmak, her şey normale döneceğim. Yok daha online saldırılara, daha fazla reklam ve yönlendirir, daha fazla yalıtım çökmesini olacak. Search.searchyrs2.com de kaybolur. Tereddüt etmeyin. Bu makalenin sonunda korsanının ile el ile başa yardımcı olacak ayrıntılı kaldırma kılavuzu bulabilirsiniz. Bunu kullanın. Ne kadar çabuk PC’nizi temiz, o kadar iyi.

Nasıl Your radyo korsanının PC girdiniz mi? Program, meşru olduğunu varsayarak indirilen mümkündür. Değil ise, bir başka seçenek kalmadı. Korsanının seni oyuna getirdi. Muhtemelen başka bir app web için birlikte olduğunu ve bu app yüklediğinizde de korsanının yüklü. Bu yöntem donatılacak freeware denir. Henüz, bunu başardıktan gelen önlemek için bir yolu yoktur.

Kurulum Sihirbazı’ndaki özel seçenekleri tercih edin. Onlar yaklaşık var olmak installed üstünde senin PC için tüm ilave programları: pakette bulunan görmenizi sağlar. Ayrıca onları seçimini kaldırmak edebiliyoruz. Standart seçenekleri ile her şey otomatik olarak yükleniyor. İşlem üzerinde herhangi bir kontrolü var mı. Nasıl biraz ekstra zaman görüyorsun ve dikkat sorunları ton kurtarmak mı? Bir dahaki sefere üstünde senin PC yazılımı yüklemek düşünün.

Search.searchyrs2.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.searchyrs2.com–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *