Kaldır SEARCH.SEARCHWMTN.COM (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

SEARCH.SEARCHWMTN.COM kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu SEARCH.SEARCHWMTN.COM kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

SEARCH.SEARCHWMTN.COM Güvenemeyeceğin bir kötü amaçlı arama motorudur. Sonra birden, bu sayfanın önceki ana sayfa ve tercih edilen motor yerine geçiyorsa, sisteminizde bir tarayıcı korsanının enfeksiyon bulunduğundan emin olun. Bu değişikliği işgal açık bir işaretidir. Bu uyarı ve zararlı’nın saklandığı bir yer arayanlar için başlangıç olarak kabul. Bulduğunda, oracıkta kaldırın. Kaçırmak için hoş kiracı çıkarma. Aksine. Onlar sürekli malware göze açarak tarama deneyimi yok.

SEARCH.SEARCHWMTN.COM ile yattı, ne eğlenceli ne de güvenli web sörf. Ve artık bu haşere kalır, daha fazla kesinti olacak yüz. Neden sorunları gibi küçük ve katlanılabilir başlayabilir ama kazık kadar ve şiddeti her geçen gün büyüyen tutuyorlar. Kendine bir iyilik yap ve eline geçen korsanının ilk fırsatta kurtulmak. Sisteminizde böyle parazit için yer yoktur. Acil eylemleri. SEARCH.SEARCHWMTN.COM sitenin görünümünü senin ipucudur. Bunu göz ardı etmeyin. Kulak verin. Eğer yapmazsan, bu karara pişman önce uzun sürmez.

Bir kez hırsız girer, her şey dev bir pisliğe Torna alır. Artık tarayıcılar kontrolünüz altındadır. Zararlı Mozilla, krom, Microsoft Edge, Opera, Safari ve başka bir tarayıcı kullanıyor olabilirsiniz bozar. Bu senin en sevdiğin bir hangisi olursa olsun, o enfekte anlamına gelir. Korsanının ayarlarınızı ana sayfası ve arama motorunuzu değiştirme gibi yetkisiz reshuffles yapar. Ayrıca böylece onları ile sayısız reklam enjekte tarayıcılar, sinir bozucu bir uzantısı ekler.

Yüklediğiniz her sayfanın tamamen reklamlar tüm şekil ve formları ile kaplıdır. Bu reklamlar, tabii ki, güvenilir değildir. Bunların çoğu sponsorluğunda ve sahtekarlardan belirli siteler için web trafiği artırmak ve pay-per-click gelir elde etmek için kullanabilirsiniz. Eğer sen tıkırtı, onlar para.

Ayrıca, eğer tıklarsanız, daha fazla enfeksiyonları sisteminizde İndiriyor riske. PC zaten bu tek korsanının nedeniyle acı çekiyor. Bir tarama hızı yavaşlar. Sık sık çöküyor. Tarayıcılar içerik doğru şekilde görüntülemek için mücadele ediyoruz. Düzgün çalışması Apps başarısız. Ne olacağını hayal daha fazla malware ile takılıyorum. Bilgisayarınız için uzun ve sonunda, yıkmak olacaktır tutmak mümkün olmayacaktır. Online faaliyetleri etkin bir şekilde harap saymıyorum bile.

Sürekli entrikalı siteler SEARCH.SEARCHWMTN.COM ile başlayan yönlendirilirsiniz. Yok bu sitenin kurtulmak vardır. Her zaman orada. Bu bir kabus olmalı. Reklamları açılır hemen altında imleç fare ve ne olursa olsun, onlar gitme. Onlar bile daha fazla olur. Videolarınızı tatili için her zaman duraklatıldı. Ek sekme açık. Web sörf imkansız bir görev haline gelir. Şu anda bir son şunu. Korsanının silmek–dan senin sistem bir kez ve herkes için ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl did sen almak bulaştırmak? Hava korsanı masum kullanıcıları bulaştırmak için birkaç sinsi Taktikler güveniyor. Biraz-in onları are spam mesajları, freeware demetleri, sahte program güncellemeleri, bozuk siteler, doğrulanmamış download kaynak, üçüncü taraf reklamları, eşler arası paylaşımı, vb.. Senin makine ve kendinizi korumak için her zaman dikkatli olun. Ne tıklattığınız dikkatli olun. Bazen tek bir tıklama almak bulaştırmak yeterli oluyor.

Şüpheli siteleri ve gayri meşru sel önlemek. E-postaları şahsen bilmiyorum insanlardan açmayın. program/ güncelleştirmesini yüklerken, her zaman şartlar ve koşullar gibi bazı yanıltıcı yan tümceleri gizlemek kabul etmeden önce okuyun. Uyanık ol. Teyakkuz güvende tutar. İhmal zararlıları inç

davet ediyor.

SEARCH.SEARCHWMTN.COM kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala SEARCH.SEARCHWMTN.COM–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *