Kaldır Search.searchwamtv.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.searchwamtv.com

Search.searchwamtv.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.searchwamtv.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Rüyet Search.searchwamtv.com Web sitesi her zaman sörf web, başın belada. Sayfanın üstünde senin makine bir tarayıcı hijacker olduğunu ve sizi zorlayarak bir açık bir göstergesidir. Hava korsanı bir tehdit vardır. Korkunç kiracılar için yapıyorlar. İle sıkışmış bir ayrım yok. Neyse ki, çok mücadele o kadar da zor değil. Ama sanki hızlı üstünde senin makine yeterli zaman harcıyor harekete geçmeliyiz, kontrol dışı alacak. Değil bu istiyorum, bize güven.

Bu yüzden, Search.searchwamtv.com’ın görünümü bir uyarı olarak al ve bunu dikkate alın. En kısa zamanda kötü sayfa spot, bilgisayarınıza bulaşmış kabul etmek ve bir çıkış yolu aramaya başla. Enfeksiyon yeterli zaman tarama çünkü bu tam olarak ne yapmayı mahvetmek vermeyin. Akıllı olun. Size hiç korsanının tutarak yararlanabilir. Hala bahsediyoruz bir siber tehdit oluşturuyor. Silmek o ilk fırsatta seni almak ve sorunları ton kurtar kendini. Bırak olsun eğer sen yüz sorunları şiddetinde de büyüyen tutmak kadar kazık. Kendine bir iyilik yap ve makinenizi en kısa sürede temiz.

Bir kez hırsız girer, değişiklikler deneyim senin browsing. Artık sürekli Search.searchwamtv.com sayfa tarafından kesilir gibi barış içinde web sörf edebiliyoruz. Bu site her yerde var. Online gölge olur. Hatta önceki ana sayfası ve arama motoru online, bunu kullanmak zorunda kalıyor gitmek istiyorum her zaman sizin izniniz olmadan değiştirir. Yine de dikkatli olun. Yeni arama motoru son derece güvenilmez olduğunu. Çoğunlukla bozuk bağlantılar eğer sen tıkırtı üstünde oluşturur, sahtekarlardan para kazanmak. Bu pay-per-click mekanizması denir. Tıklamalarınızın crooks ceplerini doldurmak. Tüm, ama bu değil.

Remove Search.searchwamtv.com
The Search.searchwamtv.com Virus

Gördüğünüz arama sonuçlarını da güvenliğiniz için bir riski. Bozuk bir resmi tıklayın için olur, daha fazla enfeksiyon zaten virüslü PC’nize karşıdan yüklenebilir. That’s right, tek bir tıklama ile durum daha da kötüye. Yine de, orada daha fazla. Gaspçı da üzerinde casus sizin ve online her hareketini izlemek. Toplama hassas verilere tutar ve onu yeterince sahip gördüğü zaman, her şeyi arkasında crooks gönderir. Bu ne demek farkında mısın? Bazı siber gizlilik erişebilir ve her türlü onlar istemek için bilgilerinizi kullanabilir. Bu senaryo açılmak izin vermeyin. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve korsanının hemen silin. Ne kadar çabuk öldü daha iyi.

Nasıl korsanının ilk etapta girdiniz mi? Şey, o hala bir uygulama olduğundan, girmek için izniniz gerekiyor. Eğer Hayır dersen, içeri giremeyiz. Görünüşe göre basit bir kural Ama enfeksiyonlar çevresindeki yollar buldular. Onayını almak için kullanmak zor yöntemleri. Bir numaralı taktiği korsanının freeware donatılacak kullanılmasıdır. Ekstra dikkat gibi onlara bir bonus olarak başka ne bağlı bilmiyorum Ücretsiz program yüklerken geçerlidir.

Bilgisayarınızı korumak için zaman ayırın ve işlem acele etme. Kur Sihirbazı’ndaki Gelişmiş ayarları seçebilirler. Ne insanlar gün aksine, onlar sadece BT uzmanları için uygun değildir. Onlar sadece daha fazla zaman alır ama onlar da pakette bulunan tüm Ayrıca ekli program görmek hem de onları seçimini kaldırmak olanak tanır. Bunu! Onlara ihtiyacın var ve genellikle kötü amaçlı app böyle “ikramiye” vardır. Hackerlar bunu yapmak için zaman ayırın beklemiyorum, dikkatsizlik ve acele için dua ediyorlar. Şaka onlara. İhmal enfeksiyonlara yol açar. Teyakkuz onları uzak tutar.

Search.searchwamtv.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Search.searchwamtv.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.searchwamtv.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *