Kaldır Search.searchtpg.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.searchtpg.com

Search.searchtpg.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.searchtpg.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Search.searchtpg.com sorun net bir ibret vardır. Sayfa sisteminizde tarayıcı hijacker olduğunu gösterir. Bu sizin için kötü haber var. Hava korsanı bir tehdit vardır. Onlar işe yaramaz, can sıkıcı ve tehlikeli mükemmel bileşimidir. Şu anda ile sıkışmış bir farklı olduğunu sanmıyorum. Tabii ki, değil. Sadece zararlı bu ailenin diğer üyeleri olarak. Soru bu kal ve tarama yok izin verecek misin vardır, onun kalmak kısa kesilmiş ve kendini sorunları ton kaydetmek için gidiyoruz. İkinci yapmanız önerilir. Bir şey yapmazsak, buna pişman olursun.

Korsanının yer içinde senin sistem yoktur. Yeterli zaman verilirse, sonunda kontrolden alacak ve bu hatta bazı geri dönüşümsüz hasara neden. Evet, böyle bir sey. Bu senaryonun açılmak izin verme. Tarayıcılar alarak Search.searchtpg.com site noktaya en kısa zamanda, aslında senin PC bulaştırmak ve korsanının’ın saklandığı bir yer arayanlar için başlangıç kabul. Onu bulduktan sonra hemen silin. Ne kadar çabuk makinenizden daha iyi gitti. Ve ertelemek değil. Bu durumda, zaman senin arkadaşın değil. Size karşı çalışıyor.

Zararlı girdiğinde, sorunları dökme başlatın. Örneğin, tarama bir kabus olur. Search.searchtpg.com site online gölgen olur ve her fırsatta görünür. Tabii ki, diğer birçok sadece şüpheli sayfaları olarak de ziyaret ama Search.searchtpg.com için zorlanıyorlar hacker favorim. Bu bile senin homepage ve arama motoru tamamen arkada yerini alır. Evet, zararlı ayarlarınızda değişiklik yapmak için senin iznine ihtiyacım yok. Artık yetkili siz misiniz. Sahtekarlardan vardır.

Gaspçı, güvenlik duvarı büyük bir delik var. Bu tehlikeli siteleri ton için yönlendirir ve çok sayıda son derece şüpheli reklamlarla kaskı. Yanlış ad/ link/ sayfasında tıklatın için ne varsa, otomatik olarak gemide daha fazla malware davet ediyoruz. Maruz kalır malware riski daha da kötüsü nedir güvenlik riski taşır.

Remove Search.searchtpg.com
The Search.searchtpg.com Virus

Korsanının casusluk ve sadece sonra arkasında crooks için göndermek için hassas veri toplamak için programlanmıştır. Tabii ki, bu insanlar bu tür erişimi olması gereken dünya üzerindeki son vardır. Verilerinizi onların kötü amaçlar için kullanmadan önce iki kez düşünürler değil. Bu hiç olmazdı emin olun. Bu çok kişisel olarak tanımlanabilir ve mali kimlik bilgilerinizi çalmaya yönetir önce korsanının silin. Kendinize büyük bir iyilik yapacağız. Öylesine, yapmak o.

Bu makalenin sonunda yabancı nesneyle el ile başa yardımcı olacak ayrıntılı kaldırma kılavuzu bulabilirsiniz. Eğer istiyorsanız, otomatik bir çözüm ile de gidebilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, çabuk yap.

Nasıl korsanının fark sensiz bulaştırmak? Basit. Seni oyuna getirdi ve izin. Bu tür enfeksiyonlar hangi olmadan giremezsiniz izninizi almak için sinsi Taktikler güveniyor. Donatılacak olan biri en popüler infiltrasyon taktikleri. Tüm hackerlar yapmak başka bir programı Web’de kendi malware ekleyin ve adı geçen program yüklerken dikkatli olmak değil gerisini var.

Asla başka ne sen download ve install apps ile birlikte bildiğiniz gibi daha uyanık olması gerekir. Eğer var birisi tüm Ayrıca ekli programı görmek izin gibi özel ayarlarını yükleme sırasında tercih. Ayrıca, onları seçimini kaldırmak edebiliyoruz. Bunu. Böyle ekstralar genellikle kötü niyetli ve hırsızlar tarafından eklenir. Makinenizi girin izin verme. Küçük bir ekstra dikkat ve zaman gelecekteki sorunları çok kaydedebilirsiniz.

Search.searchtpg.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.searchtpg.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *