Kaldır Search.searchtmpn4.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.searchtmpn4.com

Search.searchtmpn4.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.searchtmpn4.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Kötü haber bir habercisi Search.searchtmpn4.com sitedir. Eğer sen görmek o her zaman sörf web ya da sadece senin tarayıcılardan birini açtığınızda, hazırlıklı olun. Bir siber enfeksiyon açık bir göstergesi sayfasıdır. Tam olarak tarayıcı korsanının. Korsanının zaten sisteminizde kayarak başardı ve Search.searchtmpn4.com görüntüsünü varlığını ortaya onun yoludur. Bu site bu uyarı olarak kabul et. Tarayıcılar üzerinde kontrol alarak fark sonra bilgisayarınız artık enfeksiyon-Alerjik olduğunu biliyorum. Tabii ki, önlemler almak gerekir.

Hava korsanı yapmak için korkunç arkadaşlık. İle sıkışmış bir gemide tutmak dışarı gelmek iyi bir şey beklemeyin farklı değil. Aksine. Bu haşere neden olan sorunları ile her gün daha fazla olacak. Yeterli zaman verilirse, korsanının bile bazı geri dönüşümsüz hasara neden olabilir. Bu yüzden davetsiz misafir kurtulmak için mümkün olduğunca hızlı hareket etmek önemlidir. Ne kadar çabuk öldü senin ve sistemleri su kuyusu-varlık için daha iyi. Tereddüt etmeyin. Şimdi harekete geçin!

Korsanının ilk tarayıcılar sonra gider. Hepsini bozar ve kullanmak için tek güvenilir bir bile yok. Yeni bir tane bile yüklerseniz de bulaşmış olacak. Zararlı böylece onları reklamlarla enjekte tarayıcılar için sinir bozucu uzantısını ekler. Ama bir reklam ya da iki hayal etme. Oh, hayır. Her zaman senin perde kapak ve normalde web sörf engellemek sayısız reklam hakkında konuşuyoruz. Ziyaret ettiğiniz her sayfa, hangi reklam ücretsiz, eskiden olanları bile afiş, Kuponlar, fırsatlar, indirimler, vb ağır oldular. Tek bir online reklam ile alı olmadan hareket yapamaz. Ancak, bu, sadece son derece sinir bozucu ama aynı zamanda tehlikeli olduğu.

Remove Search.searchtmpn4.com
The Search.searchtmpn4.com Virus

Gaspçı yok doğrulama mekanizması vardır. Kimse hizmetlerini tanıtmak için kullanabilirsiniz. Dahil kesmek ve onlar almak avantaj. Bu yüzden bu haşere yüzünden gördüğünüz reklamlar güven olmaz. Hiç şüphe yok ki bazı onları (değilse çoğu) bozuk olduğunu ve tehlikeli sitelere kurşun veya enfeksiyonları kendilerini gizlemek. Onlara’ı tıklatırsanız, ya da böyle, sen almak bulaştırmak.

Ne yazık ki, mümkün değil’i tıklatın. Kaçınma sadece geçici bir çözümdür. Fazla sayıda ve her gün daha saldırgan haline reklamlar. Er ya da geç zararlı tıklayarak içine hüner ve o zaman senin durumun kötüleşeceğini. Reklam kurtulmanın tek yolu korsanının tamamen kurtulmak için. Ne yapman gerektiğini tam olarak bu. Bu haşere asla sizin için yararlı olacaktır. Reklamlar ve gölgeli sayfalara yönlendirme boğmak tüm o does. Aynı zamanda önemli ölçüde PC’nizi yavaşlatır ve düzgün gerçekleştirmesini engeller. En kısa sürede silin. El ile yapmak için bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl Search.searchtmpn4.com korsanının ile sıkışmış almak? Bir resmi download olsa bile zararlı kasıtlı olarak indirilen sanmıyorum. Başka bir program indirmek daha makul senaryodur. Üstünde senin PC kez ücretsiz uygulamalar yüklerseniz, dikkatli ol. Crooks kez onların kötü niyetli programları bu uygulamalar için iliştirin. ve dikkat ödemezseniz, sen almak bulaştırmak.

Yükleme işleminin acele etmeyelim. EULA’yı için kabul etmeden önce okumak için zaman ayırın. Ayrıca, özel ayarlar temel olanlar yerine seçebilirler. Onlar yaklaşık PC’NİZDE yüklü olması yanı sıra ekstra olanları kaldırın için olan tüm programların listesini görmek için fırsat ver. Standart ayarları ile tüm ekstralar otomatik olarak yüklenir. Bunun olmasına izin vermeyin. Daha sık sık–dan değil, ek programlara hastalık are.

Search.searchtmpn4.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.searchtmpn4.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *