Kaldır Search.searchmypt.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.searchmypt.com

Search.searchmypt.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.searchmypt.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sayfanıza, yanı sıra yeni sayfalar ve tercih edilen arama motoru aniden Search.searchmypt.com Web sitesi tarafından değiştirilmiş olduğunu fark ettin mi? Bu kötüye işarettir. Bilgisayarınızın tarayıcı korsanı tarafından infiltre anlamına gelir. Bir kez tarayıcınız alır, çok sayıda tacizkar reklamlar, açılır pencereleri, özel fırsatlar, tarafından özel teklifler alı başlayacak ve satış, iletileri, yanıp sönen sahte güncelleştirme isteklerini, vb

kullanıcılar bu reklam içerik çok çekici bulacaksınız ve bu tarama geçmişi, alışkanlıkları ve arama sorgularını çalmaya tüm korsanının’ın yeteneği sayesinde. Bu kullanıcı tıkırtı üstünde en yüksek olduğu içeriğin oluşturmak için yapılır. Ana hedefi PPC (Pay-Per-Click) veya PPV (paralı) gelir oluşturmaktır. Başka bir gaspçı enfeksiyon kurbanlar yeni yüklenen eklentileri, uzantıları ve araç çubuklarının onların bilgisi veya onayı olmadan fark ederseniz belirtisidir. Tarayıcı korsanları nasıl eseridir. Onlar kötü amaçlı planlarının başarılı olmasını sağlamak için tarayıcınızın ayarlarını değiştirin.

Sık sık kullanıcılar bu tür kötü amaçlı bohça bilgisayar yazılımı, sahte güncelleştirmeleri, spam e-postalar ve ekleri, şüpheli bağlantılar ve açılır pencereleri, sel dosyaları, vb. yoluyla kurban. Programlar ve uygulamalar yeniden paketlemek geliştiriciler için nadir değildir. Onlar onları birlikte, birlikte düzgün başkalarına değil açık kötü niyetli yazılım paket var. Bu yüzden kullanıcıların bilgisayarlarını kötü amaçlı yazılım erişim veriyorlar farkında değiller.

Remove Search.searchmypt.com
The Search.searchmypt.com Virus

böyle bir şey olmasını önlemek için Internet’ten içerik indirdiğinizde yükleme özel veya gelişmiş türü için gözle öneririz. Bu yüklemeye çalıştığınız içerik üzerinde tam denetimi verecektir. Programlar ve uygulamalar tam listesini görmek mümkün olacak. Tek yapmanız gereken şey sadece şüpheli ya da ilk etapta indirmek için asla amaçlanan gördükleri herhangi bir yazılımı kaldırın. Biz de onların yazılım güncelleştirmeleri yalnızca lisanslı ve güvenilir kaynaklardan gelen almak için bizim okuyucu tavsiye. Körü körüne gölgeli bir bağlantı takip etmeni çağrısı bir rastgele güncelleştirme açılır güvenmiyorum.

Tarayıcı korsanları olmak çok tehlikeli kabul edilmez iken, her zaman güvenlik ve gizlilik için bir risk olduğunu. Dahası, bu korsanının dolaşmak için sol her gün ile bilgisayarınızda ücretsiz kurban Genel tarayıcı performansı yanı sıra kendi internet bağlantısı ani bir düşüş fark edeceksiniz. Nereye Kullanıcı tarayıcı sadece yavaş yavaş açılır ama donma ve gürültüyle çarpmak her zaman bir şeyler yapmaya çalışın çünkü normal bir görev yapmak mümkün olacak bir noktaya ulaşacaktır.

Ayrıca, Search.searchmypt.com korsanı tarafından oluşturulan reklam şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf web siteleri için yol açabilir bir olasılık var. Bu yüzden biz böyle şüpheli linklere tıklayarak tavsiye etmiyoruz. Arka kapılar özel bilgilerinizi çalmak ve diğer üçüncü şahıslarla paylaşır aramak kesmek için açabilen bir virüslü kaynağa yönlendirildi. Güvenlik ve kişisel verilerinizi tehlikeye almak istemiyorsanız, daha fazla zarar yapmak mümkün olmadan bu kötü amaçlı Search.searchmypt.com korsanının kaldırmanız gerekir.

Search.searchmypt.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Search.searchmypt.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *