Kaldır Search.searchleasy.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Search.searchleasy.com

Search.searchleasy.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.searchleasy.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Search.searchleasy.com popüler web siteleri bir dizi hızlı erişim sağlayan bir arama sağlayıcısı’dır. Platform gömülü bir araç My News Wire, Gmail, Yahoo, Outlook, Hotmail, Facebook ve Google Maps hangi bağlantıları vardır. Ayrıca ikincil arama alanı özellikleri. Ana arama alanı altında bağlantılar bar bulunmaktadır. Bu Web siteleri, bazıları yukarıda aynı olan bir dizi işaret eder. Seçme platformlar burada tam listesini kapsar: Gmail, Yahoo, Facebook, YouTube, Amazon ve heyecan. Search.searchleasy.com kullanarak, bilgi için arama, e-posta okuyabilir, haberle devam et, hava durumunu kontrol, video izlemek, online alışveriş, dışarı sosyal medyada el ve yer işaretleri ve sekmeler düzenlemek zorunda kalmadan için bir konum bak. Bu uygun bir tarama deneyimi sağlar. Ancak, Search.searchleasy.com bir gaspçı ile bağlantısı nedeniyle kötü bir üne sahiptir.

Gizli program ayarlarınızı ve size tarama oturumları ile engel olacaktır. Search.searchleasy.com ana sayfası ve varsayılan arama motorunuzu değişecektir. Bu şekilde korsanının yeteneği size tarama oturumları ile kurcalamak için verilecektir. Desteklenen Web siteleri arasında sorgularınızı hakiki sonuçları ekler. Sadece bu size arama oturumları daha az verimli yapacaktır ama aynı zamanda güvenlik riskleri için gösterecektir. Sponsorlu platformlar güvenilir olması için doğruladı değil. Sahte programı insanlar potansiyel tehditlerden korumak için güvenlik taramaları gerçekleştirmez. Riski bu nedenle tamamen son kullanıcı tarafından kabul edilir.

Search.searchleasy.com korsanının desteklenen içeriği doğrudan bir şekilde dikkatinizi getirmek. Şüpheli araç reklam farklı türde çeşitli biçimlerde görüntüler. Bu afiş, kupon kutuları, metin bağlantıları, freebies, indirimler, interstisyel, kayan, bağlamsal, geçiş, satır içi ve karşılaştırma reklamları içerir. Diğerleri ziyaret ettiğiniz Web sitelerinin içinde gömülü olacak iken bazıları yeni kaş pencere eşiği ve tabs, gösterilecek. Gizli program ile pazarlık fırsatlar için yüksek kaliteli ürünler, giysiler, teknolojik cihazlar, Aksesuar, takı, spor vites, mobilya, Dekorasyon, Bahçe ekipmanları, oyuncaklar ve diğerleri gibi ilgi toplamak için çalışacağız. Onlar gibi cazip olarak, onların kaynakları güvenilir olması garanti edilmez unutmayın gerekir.

Remove Search.searchleasy.com
The Search.searchleasy.com Virus

Search.searchleasy.com korsanının de insanlar üzerinde veri toplar. Bu tarama oturumlarını izleyen ve web tarayıcısında depolanan varsayılan olarak giriş extorts. Tarama geçmişi, tanımlama bilgilerini, tuş vuruşlarını, IP adresi, sistem özellikleri, coğrafi konumu, posta kodu, e-posta hesabı, demografik profili, telefon numarası, Faks, ikamet, kullanıcı adlarını, parolaları, Finansal güvenlik açığı bulunan bilgiler içerir kimlik bilgileri ve diğer hassas ayrıntıları. Sinsi programı sahipleri bunu yapmak için izin edinmeden kişisel bilgilerinizi darknet piyasalarda satabilirsiniz. Sisteminizde davetsiz misafir bulduğunuzda, buna karşı hemen eylemi gerçekleştirmelisiniz.

Search.searchleasy.com korsanının sözleşme için farklı yolu vardır. Ortak payda şeylerin büyük düzeni içinde gizli olduğunu. Gizli bir hedef sisteme gizlice programına, o dikkat çekmemeye gereksinimi vardır. Zararlı programlar yaymak için uygun başka bir yazılım parçası yardımıyla yöntemidir. Korsan uygulamaları, freeware ve shareware ve bu düzen ajanları. Korsanının Kosul ve Sartlar kismini download müşteri bir bonus aracı olarak listelenir. O ya da değil yüklü olmasını isteyip seçeneğiniz olacaktır. Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi (EULA) okuma atlarsanız, şans özleyeceğim. Sihirbaz varsayılan dahil ekstra aracı olacaktır tavsiye edilir.

Spam e-posta gönderme hakkında konuşacağız sonraki yayılma vektörü olduğu. Bu teknik gönderen Gizle Search.searchleasy.com korsanının ek arkasında görür. Eklenen dosya resmi bir belge üzerinde önemli bir konu, önerilen bir mektup, bir alış irsaliyesi, fatura, fatura, para cezası, bir mahkeme celbi veya başka bir şey gibi açıklanır. Meşru ileti spam filtre uygulamak için mevcut kişileri denetleyin. Mektup bir saygın şirket veya kurum adına gönderilmişse, başvuru için kendi resmi web sitesi danışabilirsiniz. Arabayla teçhizatları başka bir alternatif dağıtım kalıptır. Bu Web sitesi aracılığıyla yapılır. Alan’ın ne zaman transfer başlatmak. Bu şekilde enfekte alıyorsanız önlemek için yabancı platformlarda araştırma yapın.

Search.searchleasy.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.searchleasy.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *