Kaldır Search.searchidt.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Search.searchidt.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.searchidt.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Aniden sayfanıza Search.searchidt.com site tarafından yerine Eğer bir sorun var. Bir tarayıcı korsanının ile ilgileniyor. Zararlı zaten bir yere senin sistemidir ve bu değişikliği kendisi bildirisini onun yoludur. Bunu uyarı kulak ve gerçeğini sana bulaştı. Kaçırmak için iyi bir şirket yapmayın. Bunlar işgüzar, kötü niyetli, sinir bozucu ve tehlikeli. İle sıkışmış bir ayrım yok. Yeterli zaman verilirse, bu sorunları ton neden olur.

Hemen harekete. En kısa zamanda Search.searchidt.com sayfa spot, enfeksiyon için aramaya başla. Bulduğunda, tereddüt etmeden silin. İyi bir şey bu haşere barındırma dışarı çıkmaz. Aksine. Sana sadece baş ağrısı ve unpleasantries getirir. Bunun olmasına izin vermeyin. Çok geç olmadan korsanının silin.

Zararlı online faaliyetlerinin tam kontrolü ele alır. Bir kez o girer dediğimiz gibi ana sayfa ve arama motoru sormadan değiştirir. Bu da onları geri değiştirmelerini engeller. Enfeksiyon reshuffles yapmak için onayına ihtiyacım yok. Bu yüzden bir gaspçı denir. Ne olursa olsun görür uygun mu ve sonuçlarına katlanmak için bırakır. Şu andan itibaren her zaman web sörf yapmak istiyorsun, http://query.searchidt.com sayfa bir arama motoru olarak kullanmak zorunda kalıyor. Bu, sırayla, görmek istediğiniz sonuçları göstermez.

Search.searchidt.com ne görüntüler çoğu bedhah Golf Sahası ve doğrulanmamış, sponsor reklam. Bir şey size gösterileceğini güvenmiyorum. Bir şey üzerinde’ı. Gemide korsanının ile Web’de sörf artık güvenli değil. Üzerinde çok aykırı. Çok sayıda kötü amaçlı reklamlar ve bağlantılar sunulur ve teke tıklatırsanız, senin çıkmaz daha da kötüye gidebilir. Tek bir tıklama sana yeter zaten virüslü, bilgisayarınızda daha fazla enfeksiyonlar indirmek için. Ancak, tehlikeli sayfaları ve reklamlara tüm görmek vardır.

Bunun ne anlama geldiğini biliyor musun? Korsanının sisteminde olduğu gibi web güvenli bir şekilde sörf yapılmaz. Sürekli malware riske maruz kalır. Zararlı makinenizi kullanmalarını engeller. O kalmak ve online faaliyetleri yıkılması tutmak izin verecek misin? Yapma! Kendine bir iyilik yap ve olabildiğince çabuk silin. Tarama deneyimi yok yanı sıra, enfeksiyon da bile çevrimdışı iken underperform için bilgisayarınızı neden olur.

Bir tarama, makinenizin hızı yavaşlar. O gürültüyle çarpmak ve günlük olarak buz gibi başlar. O hangi veri kaybına yol açar isteyen olmadan yeniden doğmuş gibi. Bile belgili tanımlık apps düzgün çalışması için her gün mücadele kullanın. Bu maskaralık tahammül yok. Bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu izleyin ve gaspçı hemen kurtulmak. Sisteminizde yeri yok. Çıkarın ve gelecekteki öz Şükran kazanmak.

Nasıl korsanının gemiye nasıl başardın? Kendinizi yüklemeden hatırlıyor musun? Muhtemelen hayır. Seni oyuna getirdi olmasıdır. Onayınız için açıkça istemedim ama sen dupe için aldatıcı taktikler için döndü. Bu taktik sözde freeware donatılacak biridir. Korsanının hangi download ve install üstünde senin PC web üzerindeki başka bir programa bağlı. Henüz, eğer dikkatli değilseniz ve ve Conditions/ EULA koşullarını okumak değil de korsanının yükleme sonunda. Tamamen karşı olan bazı yanıltıcı yan tümceleri içerebilir olarak daha fazla ince baskı dikkat. Ama eğer sen okumak değil, onları kabul sonunda. Aynı hatayı ikinci kez yapmayın. Her zaman tetikte olmak ve senin makine enfeksiyon ücretsiz tutun.

Search.searchidt.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Search.searchidt.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.searchidt.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *